Şimdi Ara

İkinci Sene 10-15bin olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk senem. LYS de yerleştirmeyle beraber 66bindeyim. İkinci sene 10-15 bin olur mu ? Fikrinizi alabilir miyim bu konuda?

• Arkadaşlar var mı böyle örnekler bi yardımcı olsanız
  • hocam bu sene nasil calistigina ya da calismadigina bagli bunlari soylersen yardimci olmaya calisirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ilk yıl 43 bindi, bu yıl 11 e çektim. Oyle aman aman çalışmadım, bi ara ders çalışmayı bile bıraktım. Ama bi şekilde oldu. Netlerimde geçen yıldan biraz daha iyi, oyle aman aman bi fark yok. Eğer gerçekten emek vericeksen bir yıl daha denemeye değer. Bol bol deneme çoz hakkında hayırlısı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astin1327

hocam bu sene nasil calistigina ya da calismadigina bagli bunlari soylersen yardimci olmaya calisirim

Cevabın için teşekkür ederim
    Ya bu sene okulda birinci dönem çok zorladılar. YGS ye zaman ayıramadım. YGS kötü gelince moralim bozuldu ve yaklaşık 1 ay kaybettim. Yazın LYS çalışmıştım. LYS ile 50 bin 60 bin ileriye çektim. Ailem olumsuz çok şey söylüyor. Açıkcası kendime güvenimi kaybettim. Ders çalışabilirim. Çalışma alışkanlığı olmayan bir öğrenci değilim. Neden böyle oldu anlamıyorum. Sizce bu sıralama elde edilmeyecek bir şey mi ikinci sene ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Benim ilk yıl 43 bindi, bu yıl 11 e çektim. Oyle aman aman çalışmadım, bi ara ders çalışmayı bile bıraktım. Ama bi şekilde oldu. Netlerimde geçen yıldan biraz daha iyi, oyle aman aman bi fark yok. Eğer gerçekten emek vericeksen bir yıl daha denemeye değer. Bol bol deneme çoz hakkında hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim inşallah ben de senin gibi olabilirim.
  • moralini bozma ygs ye hic calisma demiyorum ama %75 lys %25 ygs calis bence yapabilirsin en azindan bundan cok daha iyi bir siralama yaparsin basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci sene çalışırsan çekersin kardeşim inşallah.Tatilde ygs yi bitir.Sonrada lys biter.İstediğin bölüm hemen gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.