Şimdi Ara

ikinci öğretimin olumsuz yanları nelerdir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
14.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Normal insanlar gibi yaşıyamıyorsun. En erken sabah 11'de uyanman gerek. Daha erken uyanırsan akşam derste uyursun. Geç kalktığın için de geç yatıyorsun. Geceni bir vakti karnın acıkır hiç bir yer açık olmaz. Çok büyük sorunlar değil yani...
  • Bide harçlari biraz fazladir
  •  ikinci öğretimin olumsuz yanları nelerdir??
  • 2. öğretim de genelikle başarısız vede yaşı büyük çocuklar okur,orda bunlardan çok görebilirsin
  • Bence çok güzel. Gündüz şehrin ve okulun kalabalığı olmuyor. Akşamları okul seninmiş gibi bir his oluşuyor. Fazla kişi yok. Ayrıca son derslerde hocalar daha toleranslı oluyor. Erken dersi bitiriyorlar ve sende erken gitmiş oluyorsun bu durum gündüzcüler için geçerli olmaz. Dersi daha iyi anladığını söyleyebilirim en azından benim için. Sabah sabah okula gidip derse girmek benim için kötü bir olaydı ve bu derslerde bana dezavantaj sağlıyordu. Gündüzcülere göre daha serbest oluyorsun okulda çok kişi olmadığı için.
    Kötü yanı ise akşam dersin olduğu için akşamları tvde bişey varsa seyredemiyorsun.
  • simdiki aklım olsa ikinci ogretimde okumak isterdim en olumlu yonu sınavlarda oluyor sabahcılara sorulan soruları cıkardıgında gelecek sorular buyuk olcude belli oluyor sabahın 6-7 sinde kalkma derdin yok.aksamları universite daha eglenceli oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinyurdaer

Bence çok güzel. Gündüz şehrin ve okulun kalabalığı olmuyor. Akşamları okul seninmiş gibi bir his oluşuyor. Fazla kişi yok. Ayrıca son derslerde hocalar daha toleranslı oluyor. Erken dersi bitiriyorlar ve sende erken gitmiş oluyorsun bu durum gündüzcüler için geçerli olmaz. Dersi daha iyi anladığını söyleyebilirim en azından benim için. Sabah sabah okula gidip derse girmek benim için kötü bir olaydı ve bu derslerde bana dezavantaj sağlıyordu. Gündüzcülere göre daha serbest oluyorsun okulda çok kişi olmadığı için.
    Kötü yanı ise akşam dersin olduğu için akşamları tvde bişey varsa seyredemiyorsun.

yani para konusunu saymazsak gönül rahatlığıyla yazabilir miyim??

• 2. öğretimde çevre yapabilirmiyiz karı kız mesela
  • Ben yazdım bile akşamcıyız bizzzzzz
  • 2. öğretimde çevre karı -kız ortamı daha iyi yaparsın, çünkü ortam karanlık olduğu ve akşam saati olduğu için kişiler daha rahat olur -bu psikolojik bi olay-.

Kötü yanlarından biri iftar açamazsın ağız tadıyla, tost ile topkek ile iftarı açarsın ama ne anlamı kaldı ki..

Ama tavsiye etmem 2. öğretimi..
  • karı kız derken o anlamda demedim yanlış anladın normal anlamda dedim
  • benim gibi yemeğe düşkün biriysen öğlen yemekhanede yemek yiyemezsin ve bu benim hiç işime gelmezdi açıkçası. 4 sene boyunca yemekhaneden beslendim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeepOut

karı kız derken o anlamda demedim yanlış anladın normal anlamda dedim

benımde merak ettıgım bır husus
  • 2. öğretim olup da 1. öğretim derslerine giren ve tam tersini de uygulayan arkadaşlarım oldu. bence bir olumsuzluğu yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeepOut

2. öğretimde çevre yapabilirmiyiz karı kız mesela

ABAZA MODE ON
  • sabahın köründe kalkmak zorunda değilsin geceleri istediğin saate kadar takılıp sabah uykunu aldıktan sonra rahat rahat derse gidersin sınav falan varsa 1 öğretimlerden soruları alırsın bazı okullarda 2. öğretimler okula çok geç saatte gitmiyor buda avantaj olabilir sınıfta 80 kişi yerine 40 kişi vardır bence mükemmel iyiki 2. öğretimim fakat harç zamanı arkadaşın 200 yatırıken sen 550 yatırıken baya kötü oluyor onun dışında bir sorun yok
  • Harç paraları yönünden kötü oluyor. Ayrıca gündüzcülerin derslerine de girebilirsin. Akşam olduğundan kız ortamın varsa hadi bara gidelim ordan bize geçelim diyebilirsin mesela. Bunu gündüzcülere diyemezsin çünkü gündüz bar açık değil.
  • özellikle kışıngüneş yüzü göremezsin
  • 12 yıldır gündüzcüsün ünini farkı olmalı gece emin ol kız ortamı daha iyi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.