Şimdi Ara

ikinci öğretimin olumsuz yanları nelerdir?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
0
Favori
14.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tek sıkıntı harç fiyatları onun dışında 2. öğretim şahane bişi. sabah erken kalkma olayın yok mesela dersler bide 4 de başlardı o yüzden 3e kadar yatardık :D vize lere çalışma imkanın daha çok hem 1. öğretimlerden sorularıda alabiliyosun çok büyük bir hediyedir mesela bu 2. öğretimlere :D ders saatleri biraz daha kısadır mesela hocalar özellikle kışın erkenden gönderirler dediğim gibi tek dert harç fiyatları
  • ben birinci öğretim okudum ama ikinci öğretimin kızları daha güzeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraculous

ben birinci öğretim okudum ama ikinci öğretimin kızları daha güzeldi

o tespitin çok doğru
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

quote:

Orjinalden alıntı: miraculous

ben birinci öğretim okudum ama ikinci öğretimin kızları daha güzeldi

o tespitin çok doğru

harbi lan,, bizim üni. de de öyleydi..
    2. öğrt. hatunları afettt..
  • ikinci öğretimin önemli bir artısı daha

kızları kaşarlaşmaya daha yakındır biraz popüler ve konuşkan olursan sırayla atarsın eve

ders çalışmaya
  • peki ikinci öğretimde öğrenim kredisi veya burs alabilme olanağımız warmı ??
  • bende ikinci öğretimydeyim çok mutluyum hayatımdan genelde 17 de başlar dersler 10 bucuk en geç 11 de biter geri ödemeli burs alamıyorsun katkı kredisi sanırım adı ama geri ödemeli alabilirsin bence ikinci öğretim süper harcı yüksekte olsa( ben 1700 ytl veriorum iki dönem)
  • hani aylık cuzi miktar bir para veriyor devlet.ondan alabilirmiyim yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpernbugra

quote:

Orjinalden alıntı: KeepOut

2. öğretimde çevre yapabilirmiyiz karı kız mesela

ABAZA MODE ON

Yapamazsın ben ikinci öğretimim çünkü biliyorum
    şimdi iyi yanlarını söyliyim, şimdi herkes uyuyuo sen ayaktasın, eğer erken yatarsan sabahın köründe kalkıyosun eğer şehirden mahrumiyet olarak gözüken bi yerdeyse kampüsün hiç bişey yapamıyosun sıkılıyosun, Eğer sabah yatıp okula gitmeye yakın kalkarsan güzel oluyo ama kız ortamı oluşturamıyosun, saat 5 te başlıyo dersin 10da yurduna gidiyosun, herkes oturup batak falan oynarken sen okulda oluyosun yani durum açıkcası böyle Sen bilirsin ama ilk tercihin ise direk oku boş gezmekten iyidir en azından boş geçirdiğin yere çalışıp 1.sınıfı bitirir 2.sınıf olursun tamam.

• quote:

Orjinalden alıntı: grkn_59

peki ikinci öğretimde öğrenim kredisi veya burs alabilme olanağımız warmı ??

katkı kredisi alamıyoruz burs veya öğrenim kredisi alabiliyoruz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 29 Ağustos 2008; 14:16:57 >
  • çap yapmak isteyenler sabah derslere girebiliyor mu?
  • Ben kuzenimden biliyorum kendisi 2. öğretim sabah kı grubda ortam falan yapmak istediği zaman öglen okula gidiyordu bahçede falan ögel oturuyor bankda ders falan calısacam ayağına milletle tanışmıştı :D hem 1. öğretimi hemnde 2. öğretimde acayip arkadaş sayızı olmuştu Ayrıca sabah körüdne kalkıp ders e gitmiyordu uyuyor 11 gibi kalkıp yemek yiyordu rahat rahat telaşsız :D
    Ve oda diyordu akşamları okul biraz daha boş olduğu için sanki kendi yerinmiş gibi rahat olursun diyordu hatta kar falan yadı ise akşamları mükkemmel olduğunu anlattı.
    Sonuç olarak bende bu sene 2. öğretim yazdım sadece Harç parası sorunu var daha da bir proplem olacağını sanmıyorum......
  • farkı fiyatıymış sadece,eğitim çok fark etmez demişlerdi bana;ama yazmadım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.