Şimdi Ara

ikinci öğretim nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
43.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yazmayı düşündüğün okulun internette ders programına bakın bence dersler genelde kaçta başlıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Answér

ya anlattıklarınızdan 2. öğretim çok cazip geliyor. harç parası dışında.

ama 2. öğretim olursa ooohooo ben akşam dışarı çıkıp eğlenmek isterim. 2. öğretimde böyle bir şans kalmıcak.

aslında dersler en geç 21.45 de fln bitiyo diyosunuz. 21.45 den sonra ak aleme
  • akşamcılar sizi
  • istanbulda sadece marmara hukuk da ikinci öğretim var ya...

işletme ikinci öğretim okuyum napıyım pffff.
  • asosyal olmayın nabıyonuz öğleye kadar uyuyonuz yaf1.öğretim forzaa..ama puanları fark ediyo yav
  • marmara iö nasıl ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: cureshot88

ben yıldız teknikteyim 2. öğretimim ama derslerimin %90ı birinci öğretimden. bizde birinci öğretimden seçebiliyosun istersen. sadece harç fazla ödüyosun

bolum ?
  • MARMARA İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM NASIL İYİMİDİR BEYLER ACİLL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

yani sorun olmaz diyosunuz peki yazıyorum o zaman teşekkürler 1300 ytl yıllık

idare edecez artık

1300 ytl yıllık derken? Hangi ünverste ve bölümü yazdın acabaa? Ayrıca ikinci öğretimlerin birinci öğretimlerden puanı oldukça düşük. Bu 2 yıllık okul anlamına gelmiyor değilmi? 4 yıllık olsun yani. Ben ünversteye hazırlanıyorum. Açıkçası belli başlı yerler düşünüyorum. Özeli de düşünebilirim. Fakat beni zorlayan biyer olsun istemiyorum. Fikirlerinizi yazın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: gizem_35

quote:

yani sorun olmaz diyosunuz peki yazıyorum o zaman teşekkürler 1300 ytl yıllık

idare edecez artık

1300 ytl yıllık derken? Hangi ünverste ve bölümü yazdın acabaa? Ayrıca ikinci öğretimlerin birinci öğretimlerden puanı oldukça düşük. Bu 2 yıllık okul anlamına gelmiyor değilmi? 4 yıllık olsun yani. Ben ünversteye hazırlanıyorum. Açıkçası belli başlı yerler düşünüyorum. Özeli de düşünebilirim. Fakat beni zorlayan biyer olsun istemiyorum. Fikirlerinizi yazın lütfen

erciyes makina müh iö bir senem kaldı.okula başladığım sene dönemlik 600 küsür lira ödemiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 24 Temmuz 2012; 15:37:24 >

• Nasıl bitti mi okul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOnaylar

Nasıl bitti mi okul

Bitti 1 yıl oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOnaylar

Nasıl bitti mi okul

Bitti 1 yıl oldu.

İş güç var mı?

• marmara işletme 2.öğretimim dersler 17 de başlıyor en erken 21 e kadar sürdüğü oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.