Şimdi Ara

İkinci nesil iPhone X modellerinin fiyatı ucuzlayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet, eminim.. Markaların amiral gemisi telefonlarına ulaşmak eskisi kadar kolay değil. Fiyatlar uçtu gitti. Ben eskiden olduğu kadar kolay amiral gemisi telefonları satabildiklerine inanmıyorum.
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Valla artık kimse takır takır alamıyor bence, etrafımdaki insanlara bakıyorum, herkes uygun fiyatlı telefonlara yöneliyor. Ben dahil öyle yapıyorum. Zaten bir telefona 2 bin liranın üstünde vermek çok akıllıca gelmiyor bana.
  • Amaç zaten 6bin liralık telefon almak aldığın bu telefonu kullandığını insanlara göstermek ben bunu yapamadıktan sonra bu telefon ucuzlayınca ne kıymeti kalır ne diyecek insanlar yanındakilere iponun çıkış amacına ters bir durum statü kaybına yol açacaktır olumlu bakmak zor tutmaz bu...

• emrihak kullanıcısına yanıt
    Onun sebebi telefon fiyatlarından ziyade artık uygun telefonların da iyi iş görmesi aynı durum yurt dışında da var.

Sonuçta yeni iPhone çıktığı gün Türkiye'de de Apple Store'da sıra oluyor gece vakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani trde 5500 civarında satışa çıkacak süper ucuz

• 1000 doların %10'u 100 dolar. 400 dolara mal ettikleri şeyi 900 dolara satacaklarmış. Yani kar, maliyetten daha yüksek. Diğer firmalar da aynı şeyi yapıyorlar, az ya da çok. En iyi cevabı satın almayarak vermeliyiz.

• Bu yıl çıkacak olan modellerin özellikleri tasarımı vs. nasıl olacak sağlam bir kaynak var mı arkadaşlar? X’in tipini biraz düzeltirlerse arabayı satıp alsam diyorum

• Ucuzlamak dediğiniz fiyatı daha az artacaksa kalsın

• Her sene en az %30 oranında fiyat arttırmaları da bir gün patlayacak durun bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • X yada x plus furyası çok ilgimi çekmiyor 6 bin olmaz da 5500 olur çok farketmez yani ama bu 6.1 ekranlı ıps telefon nasıl olacak meraktayım eğer A11 ile gelirse tadından yinmez çentik olsun olmasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serty23 -- 8 Nisan 2018; 8:36:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.