Şimdi Ara

İkinci Klavyeye Ekstra Fonksiyon Atama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler. Bir proje üzerine çalışıyorum. Laptopuma usb ile f klavye bağladım. Bu f klavyenin tuşlarına yeni birer fonksiyon nasıl atayabilirim ? Misalen : F klavyede "Q" tuşuna bastığımda "ctrl + f" komutu vermem lazım. Fakat laptopun "Q" tuşuna bastığımda "ctrl + f" komutu vermemeli. Q klavyemi etkilemicek yani. Sadece o F klavyeye farklı bir donanımmış gibi olacak. Yardımlarınızı esirgemeyin sağolun

• Selamlar, buna benzer bir arayış içerisindeyim bilen eden olursa şahane olur.

Bir tane usb numpad multimedia kontrol için kullanılacak HIDmacros luamacros AHK bulabildiğim ne kadar program varsa denedim ama hepsinde planladığım gibi olmadı FN tuşuyla sorunsuz çalışan tuş atamayla çalışmadı tuş kodu vb biliyorum ama bütün videolarda kaynaklarda hangi script kullanılacağı nasıl yapılacağıyla ilgili vir sonuç bulamadım varsa yoksa stream deck nasıl olur düz kısayol tanımlamaları.

Örnek olarak media play pause tuş komutu bu bunların hangisini hangi script/komut ile HIDmacros yada benzeri programda yazmam lazım?

İkinci Klavyeye Ekstra Fonksiyon Atama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.