Şimdi Ara

İKİNCİ JACKSON MARTİNEZ VAKASI:JOAO FELİX (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felix acayip kötü gidiyor öyle böyle değil.
  • Bruno Fernandes'i bedavaya almışız.
  • Oyuncu kıyaslarken bulunduğu ortamı da göz önüne almak lazım.

Atletico hücumu her zaman 2. planda tutan bir takım. Felix'e verilen paranın ben de fazla olduğunu düşünüyorum ama bu kadar defansif bir oyunda kendisinin parlaması çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Oyuncu kıyaslarken bulunduğu ortamı da göz önüne almak lazım.

Atletico hücumu her zaman 2. planda tutan bir takım. Felix'e verilen paranın ben de fazla olduğunu düşünüyorum ama bu kadar defansif bir oyunda kendisinin parlaması çok zor.
    griezman nasil parladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Griezmann ile Felix mi kıyaslayayım todo

Griezmann daha iyi normal

bu takımda her sene 20+ attığı için ayrı saygım var kendisine
  • a.madrid çok yanlış bir tercih oldu onun için. oyun yapısına aşırı sert. felix golü düşünen bir oyuncu hep ama a.madrid ortasahası buna uygun değil. yaşı ve fiziği itibari ile topu tek alıp taşıyacak duruma uygun değil. akıcı oyun oynayan bir takıma gitmeliydi. dortmund, liverpool gibi. barça grizmann yerine felixi alsa şuan çok daha iyi durumdaydılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komenyus123

Joa felix maçlarını izledinmi adamın geleceği çok parlak sadece maliyeti fazla 127m dünya üzerinde hiçbir futbolcuya verilmez bence ama piyasa böyle
    katılıyorum ama bence kulüpler bizi kandırıyor. bu rakamlar kara para aklama paraları bence hocam.

bakın, zamanında Porto UEFA kupasını aldığında Falcao'nun kontratında 13.5 M euro serbest kalma bedeli vardı, ve, büyük bir avrupa takımına gideceği kesin idi. kısa bir süre sonra transfer sezonu açıldı, ve Falcao inanılmaz bir şekilde Porto ile kontrat yeniledi. yeni kontratındaki serbest kalam bedeli ise 40 M euro idi. ben bu haberi duyunca Falcao'ya çok küfrettim çünkü onu büyük bir avrupa kulübünde izlemek istiyordum.

sonra ne oldu? aradan 10 gün falan geçti ve Falcao 40 M euro karşılığında Athetico'ya transfer oldu. o gün anladım ki bu işler bizim hayal ettiğimiz gibi işlemiyor. arkada çok farklı süreçler ve bize açıklanmayan şeyler var.

futbol kocaman bir mafya dünyası. mayfa dediğim de iş adamları falan işte. adamlar kendi işleriyi yürütüyolar orda, biz de işlerin Football Manager gibi işlediğini zannediyoruz.

Arda Turan'ın Barcelona'ya transferi de kara para aklama olamsa bile bu tarz farklı hesaplarla (sponsorluk vs) gerçekleşmiştir bence. yani Barcelona cebinden 40 M verip almamıştır Arda'yı asla.

Felix'e de o paranın normal şekilde ödendiğini düşünmüyorum. kesin orada da vardır bi mafta işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 17 Mart 2020; 7:59:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu adam atleticoda griezman in yarisi kadar kendinden soz ettiremedi

atletico zaten eski atletico degil de insan tek basina parlar

• hayalet

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C53FF1769

bu adam atleticoda griezman in yarisi kadar kendinden soz ettiremedi

atletico zaten eski atletico degil de insan tek basina parlar

hic portekizde bulundun mu dostum ? nefretinin sebebini tahmin etmeye calisiyorum da. bruno, felix konu konu saydiriyorsun adamlara. o rezil herifi profil yapmasan hadi diyecem overrated buldu ondan saydiriyor. overratedlikte ilk 3 e girecek adami profil yapmisin onu napicaz :) felixle bruno girene kadar portekizin pozisyonu yoktu bu arada. en azindan maca aksiyon getirdiler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.