Şimdi Ara

İkinci elde ilan açma eziyeti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yorum yapmak istemiyorum yorumu size bırakıyorum.

• Bunların hepsi daha önce üyeler tarafından istenen özelliklerin foruma eklenmesi ile bu boyuta ulaştı.

Kimi diyor fiyat yazılsın fiyata göre listeleme yapılabilsin, kimi markaya göre sıralama diyor, kimi rengine göre, kimi şehrine göre istiyor. Haliyle bir tarafı memnun ederken diğer tarafa yük gelen şeyler olabiliyor.

Daha pratik çözüm önerileri olursa her zaman değerlendirilir, forum alt yapısı izin veriyorsa ve kabul görürse uygulamaya geçirilebilir.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kez açmayı dene de sonra yorum yap istersen.

Seçimi iptal edemiyorsun hem intel hem amd seçili kalıyor.
    İşlemci şıkkında amd/intel var. Böyle bir şıkka gerek var mı misal?
    İki sıra amd intel var, biri tamam da ikincisine gerek var mı?

İşaretledik geldik ilimizi seçtik, türümüzü seçtik hop bir daha amd intel.

Ben de üyeyim özellikler isteyebiliyorum ama bu şekilde değil. Siz de korkmadan henüz yapım aşamasında felan diyebilirsiniz heralde. Veya evet burada bir terslik var vs. Size göre normalse konudan ayrılayım.
  • Hocam denedim ona göre yazdım zaten ama benim denediğim menü senin ss attığın gibi değil, sanal pazar üzerinden açılan şeklimi senin attığın ss deki?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    "Yeni konu" dan açmıştım. Zaten hep bu şekilde açıyorum.

Düzeltmeye girince şu şekilde çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 14 Aralık 2013; 15:46:55 >
  • Tamam şimdi anladım, "Yeni Konu" açarken sorun yok aslında, değiştirilebiliyor, seçenekler düzgün çıkıyor. Lakin açılan konuyu değiştirmeye çalıştığınızda, değiştirmek istediğiniz her seçenek mükerrer olarak açılmaya başlıyor.

Proğramcımıza iletelim, kısa zamanda düzeltilmesini umut edelim.
  • bu özellik geldikten sonrada şehir secimi yapılmıyor galiba bence soketlere kadar girmeye gerek yok anakart işlemci olarak ayrılsa yeterli bence amd intel olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.