Şimdi Ara

İkinci el oyunlarımızı alıp nakit veren mağaza?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar var mı böyle mağaza?İkinci el ps4leri alan yerler var fakat oyunlara hiç biri yanaşmıyor,ben de takas etmek yerine nakit almak istiyorum karşılığında.

• Alan çok nadir yerler çıkabilir ama bildiğin ölü fiyatı çekiyorlar elemanın biri msj atmıştı çok uygun fiyat yazmama rağmen 6 ps4 güncel oyunuma 3/1 fiyat biçmişti mesela ds3 oyununa 50tl gibi bir fiyat veriyordu güldüm geçtim. Sanki bedava aldık da bedava satacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Alan çok nadir yerler çıkabilir ama bildiğin ölü fiyatı çekiyorlar elemanın biri msj atmıştı çok uygun fiyat yazmama rağmen 6 ps4 güncel oyunuma 3/1 fiyat biçmişti mesela ds3 oyununa 50tl gibi bir fiyat veriyordu güldüm geçtim. Sanki bedava aldık da bedava satacağız.

ds3 e 50 lira cidden ölücüymüş.Ya mesela gta5 120-150 lira arasında ben 90 liraya verip trink para almak istiyorum ama kişilerle de uğraşmak istemiyorum o yüzden mağaza sordum olsaydı güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconic

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Alan çok nadir yerler çıkabilir ama bildiğin ölü fiyatı çekiyorlar elemanın biri msj atmıştı çok uygun fiyat yazmama rağmen 6 ps4 güncel oyunuma 3/1 fiyat biçmişti mesela ds3 oyununa 50tl gibi bir fiyat veriyordu güldüm geçtim. Sanki bedava aldık da bedava satacağız.

ds3 e 50 lira cidden ölücüymüş.Ya mesela gta5 120-150 lira arasında ben 90 liraya verip trink para almak istiyorum ama kişilerle de uğraşmak istemiyorum o yüzden mağaza sordum olsaydı güzel olurdu.

2.el bölümünde ve 2.el sitelerinde sat yoksa kadıköy veya sirkecide kucağa bekliyorlar doğrusu

• Bana bu işin ticaretini yapan dükkan sahibi biri atmıştı msjı verdiğin fiyat çok düşük dediğimde ben dükkanımda o fiyata satmam dedi. Ds3 kutulu oyuna 99tl yazdım 50tl gibi bir rakam vermişti. Satmadım. Forumdan bir arkadaş almıştı. Ben 180 e almıştım. Şimdi ps4 oyunum kalmadı 4 tane xone oyunu kaldı onu da satarsam hepsi biter

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Satarsın ama tek seferde zor

• Sirinevlerde konsolkulubu var onlara bi sor digerlerine gore pek olucu degiller.

• Piyasa fiyatının 3'te1'ni teklif ediyorlar genelde, takas ise 3'te2'si gibi bir rakam çıkıyor, iş acilse takas düşünülebilir. Onun haricinde forumdan satmak daha mantıklı, hiç satılmıyorsa verin bir arkadaşınıza oynasın, oyun bitince geri alın arşivinize ekleyin.
  • Dh 2.elde satmayı deneyin spotçulara hiç bulaşmayın %97 si çakal kendini çok zeki zanneden karaktersiz insanlardan oluşuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.