Şimdi Ara

İkinci el otomobil fiyatları ne zaman normale dönecek? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
9.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tek çare avrupa'dan 2.el ithal araç. ithal araç piyasası da ayrı yapılmalı ki tr fiyatlarına geri çıkmasın, tr fiyatlarını düşürsün diye. başka çözüm yok arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

tek çare avrupa'dan 2.el ithal araç. ithal araç piyasası da ayrı yapılmalı ki tr fiyatlarına geri çıkmasın, tr fiyatlarını düşürsün diye. başka çözüm yok arkadaşlar.

Adamlar ithalat azalsın döviz ülkeden çıkmasın diye vergileri yükseltiyor sen biz ithal edelim diyorsun  

Ama keske acilsa japonyadan supra getittirirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim ayında araba fiyatları düştü bence en azından benim arabam düştü:) 1 ay önce benim arabam opel astra 91 gösteriyodu arabam.comda. Bu ara 86 düştü:) zaten kaç aydır aynı arabalar ilanda pek satıldığını sanmıyorum şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ev, araba, bilgisayar, telefon her neyse fiyat düşmesini beklemektense, bu duruma alışmaya bakın. Evim ve arabam yok, 60-70k arası birikimim var araç almayı planlıyordum vazgeçtim, hayal çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @khytr89

Sıfır otomobil parasına 10 tane araç ithal edilebilir. Piyasadaki arzı büyük oranda çözecektir. Cari açığa katkısı ise fazla yansımaz. İpin ucunu kaçırmazlarsa tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 28 Ekim 2020; 22:20:56 >
  • Fiyatların çok fazla ineceğini düşünmüyorum, elinde az da olsa parası olan bir mal almalı bence, piyasayı biyerden yakalamak lazım

• Fiyatlar iyice yükseldi ama ilanlarda aynı arabalar duruyor, satış yok, millet de haklı fiyatlar şişik olunca alım da olmuyor, fakat satıcılar da ucuza satarsam ben ne alacağım korkusuyla aracını uyguna vermek istemiyor, satılırsa pahalı satılsın satılmazsa bende kalsın mantığı var

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.