Şimdi Ara

ikinci el monster alacağım yorumunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V2-7.html#.WLw-LG-LSpo bu bilgisayarın ikinci elini alacağım 13 ay garantisi var temiz pc ne kadar eder abiler? acil cevap lütfen

• gerek yok buna vereceğin para ile gtx1050 alırsın
  • Cone kullanıcısına yanıt
    gtx 1060 ila 1070 arasi bir gpudur.

1050 değil, 1050ti alsa kurtarmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi ne kadar eder diyorum ne diyonuz allah aşkına

• Bende tam bu konuya değinmek için başlık açacaktım.

Uzun zamandır Sahibinden sitesinde ikinci el ilanları takip ediyorum. Herkes kullanılmış monsterına sıfır fiyatı çekiyor.

Allah aşkına bir elektronik ürün ne kadar temiz olursa olsun isterse kutusunu aç 1 gün kullan kaldır o artık ikinci eldir.

Kendi kendime bir ekspertiz yapıyorum. Satıcıya mesaj atıyorum şu fiyata olur mu diyorum olmaz diyor. Sıfırı 5000 TL olan bir cihazı en az 3500 TL gibi bir fiyattan satışa koyman lazım ki alacak kişi sıfır almak yerine ikinci eli tercih etsin. Yoksa neden sıfır kendi üstüme faturalı ürün almak varken 300-400 TL için elalemin haftalarca kullandığı malını alayım.

Herkes malını yüksekten pazarlıyor ve hiçbiride satamıyor. Site monster ilanıyla dolu. El insaf.
  • Türkiyede bir laf var. Herkes evini satarken saray yavrusu satıyor sanki ama ev alırken gece kondu alıyormuş gibi davranıyor.

• https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V4-2.html#.WRljVmjyiUk linktekini 3600 tl ye satıyorum. Artık sürekli yer değiştirmediğim için masaüstü toplayacağım. Hiç bir arıza problem vs. yaşamadı.Garantisi devam etmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxrei -- 15 Mayıs 2017; 11:31:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.