Şimdi Ara

İkinci el mi 6 6/64 siyah (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
45
Favori
63.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Adet Mi 5X aldım, sorunsuz ve hızlı alışveriş oldu, teşekkür ederim.
  • Şuan elinizde 4x yada 4a var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi5s için kılıf ekran koruyucu var mı

• Mİ6 taliplisiyim. görüşelim hocam
  • Xiaomi mi 6 64gb elinizde warmı

yakın zamanda oneplus5 64 gb gelicekmi
  • ghostdawis kullanıcısına yanıt
    One plus 5 ne kadara mal olur

• ghostdawis satıcısından galiba 10 ay önce Redmi pro almıştım.. Sıkıntısız alışverişdeki mutluluğum hala devam etmektedir.. Kendisiyle irtibatı kesmedim.. Bunun soncunda da iki akramabı da XİAOMİ ailesine kattık. ghostdawis'den Kurban Bayramından önce Mi MAX 2 ve Note 4x satın aldık.. Öncelikle iyi niyetli her konuda yardımcı ve sıkıntısız alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum.. Telefonlardan sonuna kadar memnunuz. Akrabaların sesi artık daha net ve mutlu geliyor diyebilirim. :) Korgoyu özenle hazırlıyor.. Sıkıntısız alışveriş yapmak istiyorsanız ghostdawis ile gözü kapalı irtibata geçebilirsiniz.. On numara beş yıldız bir arkadaş.. Ne söylediyse o geliyor.. Kendisine teşekkürü borç biliyorum.. Yeni alışverişlerde görüşmek üzere.. ghostdawis satıcısını sizlere de öneriyorum, Tereddüt etmeden alışverişinizi yapabilirsiniz..
  • bende ghostdawisden bir adet note 4x aldım,havale sonrası direkt kargoladı ve tüm sorularıma hızlı dönüş aldım,gönül rahatlılığıylaalışveriş yapabilirsiniz
  • note 4x 32gb alacağım pm attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Xiaomi redmi note 4 SD işlemcili global cihaz için elinde ekranı full kaplayan kırılmaz cam varmı varsa resim ve fiyat alabilirmiyim

Bu konuda ben de bilgi alabilirsem sevinirim. 4X ürünleri Global Note 4 ile de uyumlu gibi algıladım ama emin değilim
  • Mi 6 var mı elinizde seramik olmayan model...

• p.m
  • öncelikle hayırlı satışlar

mi a1'in imei işlemi yapılmaya başlandı mı?
  • Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 hatsune miku mavi tarafımdan alınmıştır. Satıcı arkadaşımıza teşekkür ederim.
  • p.m.
  • Ben Xaomi Redmi Note 4x telefon aldım arkadaştan. Çok mükemmel bir insan çok ilgili dürüst gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir insan.
  • İbrahim hocamdan aldığım Xiaomi Mi 5x telefonumu Mi 5s'imi sattıktan sonra satın aldım.Kendisinin ilgisi oldukça tatminkardı.Sağolsun tüm sorularımı itinayla cevapladı ve cihaz elime geçtikten sonrasında da bir sorun olup olmadığı için iletişime geçti.Kargo ve paketleme çok güzeldi.Güvenilir satıcı :)
  • 1 adet mi note 3 128 satın aldım. Gayet ilgili bir satıcı. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Herkese tavsiye ederim.
  • Yorumlara bakarak gözümü kararttım mi 5x aldım kendisinden. ambalaj mükemmeldi ayrıca telefon geldikten sonra bide ayarlarıyla oynayıp düzeltemedim, üşenmedi herşeyi yazarak anlattı yapayım diye yine yapamadım. Telefonu gönderdim, üşenmeyip aldı düzeltti ve tekrar gönderdi. Adam daha ne yapsın. Kutunun geldiğindeki ambalajlı fotoğrafı duruyo isteyene gönderebilirim. %100 kefilim kendisine

• quote:

Orijinalden alıntı: hereisjohny

Yorumlara bakarak gözümü kararttım mi 5x aldım kendisinden. ambalaj mükemmeldi ayrıca telefon geldikten sonra bide ayarlarıyla oynayıp düzeltemedim, üşenmedi herşeyi yazarak anlattı yapayım diye yine yapamadım. Telefonu gönderdim, üşenmeyip aldı düzeltti ve tekrar gönderdi. Adam daha ne yapsın. Kutunun geldiğindeki ambalajlı fotoğrafı duruyo isteyene gönderebilirim. %100 kefilim kendisine

Aynen bende katılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.