Şimdi Ara

İkinci el laptop satışı nasıl olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda laptopumu satıyorum. Teknosa garantili ve eniştemin üzerine faturalıdır. Bunu birisine sattığım zaman faturasını vermek zorundamıyım? Faturada eniştemin ismi yazıyor o adam faturayı aldığında kendi adınla garantiye sokabilirmi? Birde bir sorun çıkarmı yardım ederseniz sevinirim.

• Faturayı vermelisin ki garantilik bi durum oldugunda oradan satın alınma tarihine bakıyorlar.Herhangi bir sorun olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Evolution

Faturayı vermelisin ki garantilik bi durum oldugunda oradan satın alınma tarihine bakıyorlar.Herhangi bir sorun olmaz.

ayrıca değişim içinde
  • Ama eniştemin adı yazıyo yani sakata falan gelmeyim?

Birde laptopu nasıl satcam adam bartında ben denizli? Yani omu parayı önce yollucak yoksa benmi laptopu önce? Ortak bir yoluyokmudur.

Kargo şirketleri kapıda para alma olayı yokmu. Mesela ben laptopu kargoya vereyim ve kişiden 1300 tl alınca diye yazayım. O kişi kapıda 1300 tl almadan laptopu teslim alamasın böyle bir olay varmı?
  • PTT kargoda var kapıda ödeme.Sakın para gelmeden laptopu yollıyım deme.
  • kapıda ödeme varsa para gelmeden laptopu yollamış olcam ama? önce laptopu yollucam ptt görevlisi kapıdan parasını alcak. eğer laptopa bişey olursa ve istediğim para gelmezse pttnin sorumluluğunda olmazmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.