Şimdi Ara

İkinci el kasa alırken hangi testleri uygulamalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İkinci el kasa alıcam kutulu faturalı garantisi var. Sistem istediğim gibi fakat kasanın sahibi içinde sadece CS:GO var diyor. Benimde aklıma unigine heaven benchmark geldi fakat hiç kullanmadım en iyi skor nedir bilmiyorum. Yada size soruyorum nasıl bir yol izlemeliyim.

Msi R7 360 o.c 2GB GD5 d.12
    Gigabyte F2A68HM-DS2
    GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1866MHZ CL10 Tek modül RAM
    Crucial 240 GB bx200 serisi sata 3.0 SSD (540 mb / 490mb)
    AMD A10 7870K +R7

• Fiyatı da yazın. Alırken, CS:GO atarsınız, iyi atıyorsa sorun yok. Zaten garantisi ve faturası var, burada mevzu fiyatının ne olduğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Fiyatı da yazın. Alırken, CS:GO atarsınız, iyi atıyorsa sorun yok. Zaten garantisi ve faturası var, burada mevzu fiyatının ne olduğu.

750 TL hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizamensi

quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Fiyatı da yazın. Alırken, CS:GO atarsınız, iyi atıyorsa sorun yok. Zaten garantisi ve faturası var, burada mevzu fiyatının ne olduğu.

750 TL hocam

Sıfırı en fazla 1500 liralık bir sistem, yarı fiyatına veriyor hemen hemen, bence alınabilir. O işlemci oyun için çok yerinde bir seçim olmaz, kötü değil ama çok fantastik işler bekleme.
  • Hocam en azından apb reloaded oynayabilirim. Gta 5'lerde bf1'lerde witcher 3'lerde gözüm yok ^_^
  • tizamensi kullanıcısına yanıt
    Temiz kullanılmışsa ve garanti süresi uzunsa alın.
  • tizamensi kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz oyunları da rahat oynatır zaten. Fiyatına göre alınır sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 25 Mart 2017; 9:26:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.