Şimdi Ara

Ikinci el iPhone 6 plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün internette ikinci el sitelerini gezerken IPhone6 plus gold 64gb gördüm ve iletişime girib pazarlığa girdim ve 700 Euro'ya kadar düşürdüm yani yaklaşık 2000tl,Satıcı oğluna almış sonra büyük gelmiş telefon ve elden çıkarmak için 750den koymuş,sizce alınırmı? Yer Avusturya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen nerdesin türkiye mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avusturya'da sıfırı ne kadar ki ?
  • Alınmaz. Alma.
  • siz nerdesiniz ?
  • Alınmaz

• Bende avusturyadanım ve okadar mesafe yok aramızda ortada biryerde buluşucaz artık,avusturya fiyatları 699 eurodan başlıyor standart Avrupa fiyatı yani

• Alınmaz

• iPhone 6 plus Avrupa'da 799 16 gb başlıyor.Almanyadayım.699 iPhone 6 16 gb fiyatı o..Dim free olduğuna bakmak Lazım..Birde fiyat konusunda yanıltmayalım.

• Bu yaz Avusturya ülkesinin başkent Viyana 'ya tarihi ve turistlik gezi amaçlı gidecem;bildiginiz uygun iphone satan yer var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali25 -- 21 Ocak 2016; 14:09:40 >
  • Alma diyenlere bakma, Türkiye piyasası mezarcı kaynıyor ama Avrupa da ikinci eller o kadar da düşük fiyatlara verilmiyor malesef ki.. Almanya'da da aynı şekilde çok fazla düşüşler yaşanmıyor. Yine de 64 gb. olması bir artı. Bence tam 700 değil de 650-700 arası bir rakam daha uygun olur. Yine de telefon temizse üçün beşin önemi yok.

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Post kasmadan önce bi tarihe bak tarihe

• Post kasma maksadı güttüğümü nereden çıkardın kardeş ?? Herkesin kendin gibi baştaki konunun tarihini ve tüm mesajları bir bir inceleyecek kadar boş vakti mi var sanıyorsun ? Ayrıca Türkiye yi bilmem buralarda yine belirttiğim değerlere yakın seviyelerde gidiyor piyasası. Sen forumlarda cirit atmadan önce insan ol insan. Blok.

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    cirit atasporumuzdur sizden öğrenecek değiliz.ayrıca sen kimsin bana laf söylüyorsun o kadar yazı yazacak zamanın varsa yazmadan önce bak hala yeterli cevabı almışmı adam boş boş konuşuyorsun belliki hep yaptığın şey zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.