Şimdi Ara

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.429
Cevap
16
Favori
115.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baudelaire

Dolar-euro değil asıl mesele vergidir

Döviz artışı sadece %50-80 gibi ÖTV farkına neden olan matrah artışına neden olur. Bu da 2.ele de yansır...

Dolar 20 lira olsa 3 yıllık 150-200 binlik otolar gayet ucuz demektir

Alıntıları Göster

Tabii ki o da çok büyük etken, yazmamisim oraya. Ama devletin vergi oranını düşürmesi gibi bir durum şu ekonomi de mümkün değil. Doğal olarak yine hayal... Arac piyasası aşağıya inmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi olarak bnde memurum bnde araba almakdan su donemde vazgeciyorum araba alicamda die yasantimi kisitliyamamya ama bu isin sonu nere varicak merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koroglu69 -- 2 Kasım 2020; 17:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ES3NT

Nüfusu 250000 olan bir şehirde 15 günde 3 haneli plakanın son harfi değişiyor. Nasıl durmuş. Temiz araba her zaman satılıyor.

Bugün benim de dikkatimi çekti hocam. Adj ler ae ye dönmeye başlamış. Noter önü beleş kredi kuyruğu gibi. Düşüş falan yok yani.

• Döviz uçuyor ... Millette paramı kaldı ..! Ancak aylık masraflara yetişiyor insanlar.

Bu daha iyi günlerimiz.Dipi görmeden bu ekonominin düzelmesi çok zor malesef.

• Herkes ikinci el uçuk araba fiyatlarına bakıp konuşuyor. Oysa bir kısım ilanlar uçuk rakamlara konuyor onların satma gibi derdi yok. Zaten normal fiyattan konulan ilanlar hızlıca satılıyor. Hesaplı bir araba ilanı gördüm. Arabamı satıp onu alayım diye düşündüm. Daha ben kendi arabamı ilana koymadan bulduğum araba satıldı. Dolayısıyla hesaplı arabalar jet hızıyla satılıyor.

• Aynen hacı. 1 Kasım itibari ile yeni zamlardan sonra yaprak kımıldamaz şimdi 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arabasıa olan konusuyor piyasaya iyi araç alın diye almayın kardeşim almayın.

• Arkadaş arabanın fiyatı arttıkca daha da özenli dikkatli kullanıyorum, park edince iki saat bakıyorum başında bile güzel park ettim mi vururlar mı falan diye ama her aradan çıkan kuryeler ve sıfır silme geçenler kanser etti. Yetti artık arkadaş. Bişey olsa çizilse gitti ömür boyu biriktirdiğim 25 binlik araba :) Sarı mercedes filmini yaşatmayın insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 2 Kasım 2020; 20:12:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 senelik araca sıfır fiyatı çekenler olursa satılmaz tabi ki Şuan araca çok ihtiyacım olmasına rağmen bende vazgeçmiş gibiyim. Uygun fiyata iyi bir araç bulursam alırım, yoksa böyle devam eder altın alırım Milletin hurdasına yüzbinler dökemem. Alsatçı galeriye , galeri alsatçıya satsın dursun

• gerçekten bir durgunluk söz konusu ilanda ki aracımın 3.haftası i20 dizel 2015 yeni kasa tutulan model yani piyasa arabası 105 istiyorum buna rağmen 85 90 teklif edenler hariç ciddi alıcı 1-2 kişi aradı onlarda 103-104 falan verdi ben öldürmedim aracımı çünkü bende hemen araç alacağım sedan ihtiyacımdan dolayı düşünün 5 yaşında i20 dizel satılamıyor bu durgunluğu gerçekten hissediyorum

• Durdugu falan yok. Her gun ariyorlar beni auris satiyorum. Ağır hasar kayıtlı. Yüksek fiyatlı arabalar satılmıyor, çünkü vatandaşta para yok. Uygun ekonomik araçlar gayette satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: star scream

5 senelik araca sıfır fiyatı çekenler olursa satılmaz tabi ki Şuan araca çok ihtiyacım olmasına rağmen bende vazgeçmiş gibiyim. Uygun fiyata iyi bir araç bulursam alırım, yoksa böyle devam eder altın alırım Milletin hurdasına yüzbinler dökemem. Alsatçı galeriye , galeri alsatçıya satsın dursun

Aynen kardes bnde senin gibi dusunuyom 200 bin km deki araca 150 bin cekiyolar bu hurdalara kimse para vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

gerçekten bir durgunluk söz konusu ilanda ki aracımın 3.haftası i20 dizel 2015 yeni kasa tutulan model yani piyasa arabası 105 istiyorum buna rağmen 85 90 teklif edenler hariç ciddi alıcı 1-2 kişi aradı onlarda 103-104 falan verdi ben öldürmedim aracımı çünkü bende hemen araç alacağım sedan ihtiyacımdan dolayı düşünün 5 yaşında i20 dizel satılamıyor bu durgunluğu gerçekten hissediyorum

Ilaninizi bakabilirmiyim

• ikinci el araba zorunda kalmadıkça almayın aldırmayın

• quote:

gerçekten bir durgunluk söz konusu ilanda ki aracımın 3.haftası i20 dizel 2015 yeni kasa tutulan model yani piyasa arabası 105 istiyorum buna rağmen 85 90 teklif edenler hariç ciddi alıcı 1-2 kişi aradı onlarda 103-104 falan verdi ben öldürmedim aracımı çünkü bende hemen araç alacağım sedan ihtiyacımdan dolayı düşünün 5 yaşında i20 dizel satılamıyor bu durgunluğu gerçekten hissediyorum

Millet ikide bir yazıyor 5 yıllık arabaya Sıfır araç fiyatı çekiyorlar. Alın bakalım Sıfır fiyatımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

Millet ikide bir yazıyor 5 yıllık arabaya Sıfır araç fiyatı çekiyorlar. Alın bakalım Sıfır fiyatımı.

Alıntıları Göster

üstelik Ankara da en uygun yeni kasa i20 dizel benim fiyatım düşünün :)

• 1- Millet 10 ayda deli gibi araç aldı zaten
    2- Yıl sonunda her zaman ikinci el piyasası zaten durgundur, sıfır hareketli olur yıl sonu kampanyası sebebiyle
    3- 2021 Mart itibariyle hareketlenir , şu an kalmış dediğiniz araçlar şu anki fiyatından daha pahalıya satılır.

• quote:

üstelik Ankara da en uygun yeni kasa i20 dizel benim fiyatım düşünün :)

Alıntıları Göster

Doğrudur. Bazı insanlarda ikinci el araç düşmanlığı var. “İkinci el alınmaz” “ikinci el almayın” “beş yıllık arabaya Sıfır fiyatı çekiyorlar” gibi klişe lafları tekrar edip duruyorlar. Sanki kendisinin Sıfır aldığı araç ikinci el olmuyor. Sıfır arabada alsan plaka taktığın an ikinci el oluyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.