Şimdi Ara

İkinci el dağ bisikleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikinci el dağ bisikleti arıyorum bütçem 600 tl ne önerirsiniz?

• KARDEŞ SALCANO NG650 VAR . BULABİLİRSEN KRON Xc150 VE BIANCHI SPEED_3000 VAR .

AMA BUNLAR 600 TL YE BİRAZ ZOR BULUNUR . MONDIAL STARDOM DAĞ BİSİKLETİ VAR SIFIRI 400-550 TL ARASI DEĞİŞİYOR . O DA FENA SAYILMAZ . İŞİNİ GÖRÜR .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartasal1973

KARDEŞ SALCANO NG650 VAR . BULABİLİRSEN KRON Xc150 VE BIANCHI SPEED_3000 VAR .

AMA BUNLAR 600 TL YE BİRAZ ZOR BULUNUR . MONDIAL STARDOM DAĞ BİSİKLETİ VAR SIFIRI 400-550 TL ARASI DEĞİŞİYOR . O DA FENA SAYILMAZ . İŞİNİ GÖRÜR .

Bisikletten anlamadığın epey açık. Salcano resmen su borusundan bisiklet üretiyor. Salcano'ya para yatıracağına hiç alma daha iyi. Kron XC 150 modellerinin sıfırı 650 - 700 TL arasında bisikletçisine göre değişiyor. 600 TL nakit veren adamı da eli boş göndermezler. 600 TL'ye de Bianchi Speed 3000 sıfırını bulman biraz zor. Benim tavsiyem, biraz daha çıkıp Carraro, Whistle veya Merida almak. Zaten bu markaların ürünleri birbirine çok yakın...

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    salcanoyu tavsiye etmem , bisiklet bilmediğim anlamına gelmiyor . gayet iyi bisiklet onlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

salcanoyu tavsiye etmem , bisiklet bilmediğim anlamına gelmiyor . gayet iyi bisiklet onlar

Salcano'nun üzerine Merida, Carraro veya Whistle marka bisiklete binersen aradaki farkı anlarsın. Daha doğrusu hissedersin...
  • Kron xc 150 nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer5

Kron xc 150 nasıl?

Kron'un baslangic modeli. Ileride degistiririm dersen iyi bir baslangic olabilir. Kron'un komik denilebilecek kadro sorunlari vardi bir ara. Kullananlardan duyuyordum. Umarim duzelmistir...

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı satacağımda 2k-2.5k arası bisiklet önerebilirmisin üst seviye. ikinci el de olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜmmetSEVDALISI -- 18 Aralık 2016; 3:20:21 >
  • Oncelikle ne tur amacla nerede kullanacaksin buna karar vermen gerek. Eger verdiysen illa dag bisikleti diyorsan. Sedona, Carraro vs. iyidir.
  • dağ bisikleti olacak fakat şehirdede tur atarım.
  • Sehirde bineceksen dag bisikleti hamallik. Fazladan efor sarfetmene neden olur. O yuzden tur bisikletlerine bak. Bulabilirsen Cannondale, Scott, Trek ve Ghost markalarina bak. Bunlar biraz daha ust markalar.

• Salcano alip bisiklet surcegine git koş kardeş adami bisiikletten sogutur. Ozellik 2010-2014 modelleri. Şu son 2 sene biraz duzelttiler bisikletleri ama gene tirt gene tırt.

600 tl az para değil letgoda scott ve trek gormustum gayet temizlerdi. Sahibindende kronlar var biton btwinde alabilirsin guzel bisikletlerdir bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer5

dağ bisikleti olacak fakat şehirdede tur atarım.

şehir bisikleti bakin bence..
  • carraro aldım arkadaslar 2017 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

KARDEŞ SALCANO NG650 VAR . BULABİLİRSEN KRON Xc150 VE BIANCHI SPEED_3000 VAR .

Bisikletten anlamadığın epey açık. Salcano resmen su borusundan bisiklet üretiyor. Salcano'ya para yatıracağına hiç alma daha iyi. Kron XC 150 modellerinin sıfırı 650 - 700 TL arasında bisikletçisine göre değişiyor. 600 TL nakit veren adamı da eli boş göndermezler. 600 TL'ye de Bianchi Speed 3000 sıfırını bulman biraz zor. Benim tavsiyem, biraz daha çıkıp Carraro, Whistle veya Merida almak. Zaten bu markaların ürünleri birbirine çok yakın...

Başlangıç seviyesi modellerde ha Salcano ha Kron emin ol aynı hepsi

• Hocam üzerine biraz daha koyup daha iyi seviyelerden almanızı tavsiye ederim lakin 600'ün üzerine çıkamıyorsanız bisikletin geçmişine iyi bakın.
  • TheDenier kullanıcısına yanıt
    carraro daytona 2727 27.5' aldım hocam sağolasın 1450 tl fiyat ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜmmetSEVDALISI -- 22 Ocak 2017; 1:21:34 >
  • Güzel olmuş o halde güle güle pedallayın.

• Bende ilk mtb'i aldım.

İkinci el letgo'dan buldum.

Salcano ng 555 hd

500 tl'ye el sıkıştık modele göre çok para mı vermişim. Az kullanıldığını söyledi ama arka teker bildiğiniz bitmiş değiştirmem gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.