Şimdi Ara

İkinci el bisiklet alacağım tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-)https://tr.letgo.com/tr/i/kirmizi-ve-siyah-salcano-dag-hard-tale-bisikleti_fac8c40c-186f-41b2-9e4b-20dd97a48841

2-)https://tr.letgo.com/tr/i/salcano-ng-450-dag-bisikleti_dc3290c6-5b25-4d5f-b9d0-9c38bb802a39

3-)https://tr.letgo.com/tr/i/kron-xc-150_2818fa67-a672-4a17-a5b6-b330d1476f8f

bu üçü arasında kararsız kaldım. hepsi de aşağı yukarı aynı fiyatta. donanım olarak hepsi aynı bu yüzden görünüşü hoş olanı alın diyeceksinizdir. görünüş olarak da hepsi hoşuma gitti lakin bin bilsen de bir bilene danış demişler. belki benim görmediğim bir aksaklık görürsünüz. fikirlerinize açığım.

boy 1.85

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lScofieldl -- 5 Nisan 2017; 21:11:6 >

• Son bisiklet, Kron'un fiyati yuksek. Bu paraya sifirini bile bulursun dogru yere bakarsan. Kullanim amacina gore bakmak lazim. Kadro boyu ve jant inch i kac ? Bunlari ogrenmeden sari cizmeli mehmet aga...

Bilen birileri ile almanda fayda var. Ikinci el isi biraz riskli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    evden okula okuldan eve(4 gidiş 4 geliş= 8kilometre), gezerim tozarım karışık yani. 26 inch işimi görür diye düşünüyorum da yine de farketmez. kron için fiyatı yüksek demişsiniz de sıfır 600 lira civarı. doğru yer derken 500 liraya nerde sıfırrını gördünüz? en az 600 gördüm ben.

hepsinde 450 istiyorlar.
  • Bisikletciden satin alirsan, nakit odeyerek ve pazarlik yaparak 500 TL'ye bile bulabilirsin. 450 TL veriyorsan 500 TL verip sifirini alabilirsin. Sehir ici kullanim icin sehir / tur bisikleti bak. Boyuna gire L veya XL kadro ve 28 inch jant bak. Daha rahat olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    eyvallah yarın bir dolaşacağım bisikletçileri
  • sıfır ng 650 aldım. ikinci el iş değil. hepsi sıkıntısız(yazıyordu) diyorlardı. hepsinin ayrı ayrı sıkıntısı varmış. ikinci el iş değil. sıfır almak mantıklı
  • lScofieldl kullanıcısına yanıt
    hocam bisikletten memnunmusunuz?
  • onurcan7 O kullanıcısına yanıt
    evet. bir sıkıntısını görmedim. yağ gibi akıyor maşallah. hele 29 inç e alıştığın zaman 26 inç oyuncak gibi kalıyor. tek sıkıntısı lastiklerinin hamuru yumuşak. daha kısa fren mesafesi sağlıyor bu iyi bir şey ancak daha çabuk aşınıyor. kesinlikle kaydırmayın. dümdüz edersiniz(arkadaşlarım sağolsun, ikaz etmeme rağmen kaydırdıkları için tecrübeliyim). ben lastiklere 50 psi basıyorum sizin keyfinize kalmış. 30-50 arası bir şey basın. alırken akort ayarına dikkat edin. eğer akortu bozuksa 7 gün içinde götürürseniz garanti kapsamındadır. 7 günü aşarsa ücretli yaparlar. bir yere sürten parça(pabuçlar, ayaklık, jant falan) götürün, düzeltsinler. bana ayaklık sürtüyordu ayarlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lScofieldl

evet. bir sıkıntısını görmedim. yağ gibi akıyor maşallah. hele 29 inç e alıştığın zaman 26 inç oyuncak gibi kalıyor. tek sıkıntısı lastiklerinin hamuru yumuşak. daha kısa fren mesafesi sağlıyor bu iyi bir şey ancak daha çabuk aşınıyor. kesinlikle kaydırmayın. dümdüz edersiniz(arkadaşlarım sağolsun, ikaz etmeme rağmen kaydırdıkları için tecrübeliyim). ben lastiklere 50 psi basıyorum sizin keyfinize kalmış. 30-50 arası bir şey basın. alırken akort ayarına dikkat edin. eğer akortu bozuksa 7 gün içinde götürürseniz garanti kapsamındadır. 7 günü aşarsa ücretli yaparlar. bir yere sürten parça(pabuçlar, ayaklık, jant falan) götürün, düzeltsinler. bana ayaklık sürtüyordu ayarlattım.

hocam bisikleti kaça aldınız bende almayı düşünüyorum. bilgi verebilirmisiniz

• YARGIÇ06 Y kullanıcısına yanıt
    geç oldu biraz ya kusura bakmayın. 775 e aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.