Şimdi Ara

İKİNCİ EL ARAÇ FİYATLARI NE ZAMAN DÜŞER ( DÜŞERMİ???)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
37.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar..Ya bu ikinci el araç fiyatları acaba ne zaman düşecek..Veyahut düşermi..Şu aralar yaz tatil vs diye fiyatlar yüksek diyorlar..Hele bi eylül olsun fiyatlar düşer bekle diyorlar...

• EYLÜLE DOGRU HEM İKİNCİ EL HEMDE SIFIR FİYATLARI DÜŞÜCEKTİR MUHAKKAK ACELE ETME BEKLE BENCE
  • şu anda pek pahalı sayılmaz aslında pazarlara gidince kimselerin olmadığını görürsün zaten dolayısıyla satmaya niyeti olan zaten fiyat kırıyor tok satıcıya rast gelirsen bahsedilen fiyatlara rastlayabilirsinki onlarda zaten amaçları araba alıp satmak deyil olaki bi keriz düşer oltaya diye beklemek
  • 2. el oto fiyatları zaten düşük. Daha nereye düşecek? Temiz bir araç bulursanız alın bence. Yoksa daha düşecek diye diye, yaya gezmeye devam edersiniz.
  • isarail,işi genişletip İran ve Suriye saldırır,bizde sınır ötesine başlarsak eylülde fiyatlar tavana vurur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

isarail,işi genişletip İran ve Suriye saldırır,bizde sınır ötesine başlarsak eylülde fiyatlar tavana vurur

VAYBE BU DEDİĞİN DOĞRUYSA BEN HEMEN ALAYIM ARABAYI..

BU ARADA BİŞEY SORCAM..ÖRNEĞİN 01 PLAKALI Bİ İKİNCİ EL ARAÇ ALDINIZ..BUNU 34 YAPMAK İÇİN NE KADAR PARA HARCARIZ

• quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

quote:

isarail,işi genişletip İran ve Suriye saldırır,bizde sınır ötesine başlarsak eylülde fiyatlar tavana vurur

VAYBE BU DEDİĞİN DOĞRUYSA BEN HEMEN ALAYIM ARABAYI..

BU ARADA BİŞEY SORCAM..ÖRNEĞİN 01 PLAKALI Bİ İKİNCİ EL ARAÇ ALDINIZ..BUNU 34 YAPMAK İÇİN NE KADAR PARA HARCARIZ

arkadaşım hayat geçiyor.iki kuruş kazancam diye yayan gezmenin bir anlamı yok.

ekonomik durumun uyuyorsa bir saniye bile bekleme

• sıfır araca yogunluk artınca düşer..yani son ay aralıkta olabılır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: trapezoid
    sıfır araca yogunluk artınca düşer..yani son ay aralıkta olabılır..

evet yazın satarken bir kuruş inmeyen acentalar yıl sonunda kota doldurmak için 3-4 milyarlık indirimlere başlayınca ikinci el de biraz ucuzlar ama @akıncı'ya da hak veriyorum yani
  • quote:

İran a saldıracak ülke intihar etmiş demektir,ABD bile olsa. Burası yeri değil ama belirtmek istedim.

• YAHU BİR ARAÇ BULDUM BORA 1.6 COMFORTLİNE 2001 MODEL 70.000KMDE SİYAH FULL+FULL..18.000YTL ADAM SADECE ÇİZİKTEN DOLAYI KOMPLE BOYA YAPTIRDIM DİYOR...BU KAFAMA TAKILDI..İSTEDİĞİN YERE GÖSTER DEĞİŞEN YOK DİYOR..BİRDE ARAÇ TAAA ADANADA..SİZCE RİSKE GİRİLİRMİ..ARABAYI GÖSTERTSEK SERVİSE SORUN ÇIKMASSA ÇOK UYGUN FİYAT BENCE..YA BİR TÜRLÜ KARAR VEREMİYOM..KİMİSİ DEĞMEZ DİYOR..BU FİYATADA BULAMADIM...ADAM ARABAYI FAZLA KULLANMIYOZ..FOCUS VAR ONU KULLANIYOZ O YÜZDEN SATIYOZ DİYO
  • Pazarlar zaten ucuz gerçekten satmak isteyen için.Tok satıcılar ise muhabbete gelmişler zaten bir keriz denk gelirse satarız diye.Acil satmak isteyen de zaten galericilere ölü eşşek fiatına satıyorlar.Pazarı çok iyi dolan;galericilerin fiatlarından bezmiş,fazla güneş yemiş,sinirli bir satıcı görürsen galericinin fiatından 500 ytl fazla ver,kesin alırsın,bu tavsiyem için bana da teşekkür edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etit -- 24 Temmuz 2006; 11:50:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: etit

Pazarlar zaten ucuz gerçekten satmak isteyen için.Tok satıcılar ise muhabbete gelmişler zaten bir keriz denk gelirse satarız diye.Acil satmak isteyen de zaten galericilere ölü eşşek fiatına satıyorlar.Pazarı çok iyi dolan;galericilerin fiatlarından bezmiş,fazla güneş yemiş,sinirli bir satıcı görürsen galericinin fiatından 500 ytl fazla ver,kesin alırsın,bu tavsiyem için bana da teşekkür edersin

ÖNERECEĞİN BİR PAZAR VARMI İSTANBULDA BÖYLE TEMZİ İYİ ARACI KOLAY BULMAM İÇİN..YUKARIDA BAHSETTİM ARACI ALMICAM..KOMPLE BOYALI SAKAT OLUR DİYO HERKES...
  • aralık ayına doğru belirgin bir düşüş olacaktır
    zaten en ölü ikinci el fiyatları aralık ocak zamanında olur
    şuan tatil muhabbetine ikinci ele talep kışa göre fazla
    gel sende benim gibi bekle gör taktiği uygula
    çok temiz araçları en az 1000 ytl aşağı alabilirsin
  • fiyatların ucuzlamasını beklemek bence de manasız. Eğer biraz bekleme şansın var sa , bekleyerek temiz ve güzel bi araba alabilirsin. tabi şans işi bu.
  • Kople boyalı araba tavsiye etmem Son sahibi olabilirsin
  • sen ne olur olmaz almak istediğin arabayı serrvise götür göster pazar isteediği kadar güvenilir olsun sonra başını yakma
  • Bu hsonu araba pazarında 1993 model Toyota Corolla gördüm adam 16.200 yazmıştı. Kime satacaksa artık..

Km.'si de 80bin gibi bişeydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 24 Temmuz 2006; 12:44:49 >
  • İstanbul u pek iyi bilmiyorum,ama maltepe de varmış galiba.
    İhtiyacın varsa 2-3 hafta araştır öyle al,ihtiyacın acil değilse aralık ocak diyenler doğru söyler ama kışın karda,çamurda bir de bakımı yapılmamışsa aracın zor beğenirsin.
  • şu an 0 km satışları düşük gelen zamlardan dolayı ikinci el fiyatları o yüzden arttı 0km fiyatları düştüğünde ikinci elde düşer ama nezaman düşer onu bilemem
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.