Şimdi Ara

İKİNCİ EL ARABANIZIN GERÇEK DEĞERİNİ ÖĞRENMENİN EN KOLAY YOLU NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
9
Favori
8.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 42
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • otoendeks (4 mesaj) hooper113 (2 mesaj) AfyonumuFünyeylePatlattm (2 mesaj) dadas15 (1 mesaj) mrvolkan (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (2 mesaj) (1 mesaj) (6 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> İKİNCİ EL ARABANIZIN GERÇEK DEĞERİNİ ÖĞRENMENİN EN KOLAY YOLU NEDİR?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İkinci el araba hem alırken hem de satarken arabanın gerçek piyasa değerini bilmek çok önemli.

otoendeks.com, ikinci el araba değerleme başta olmak üzere, araba almak ve satmak isteyenlere yardımcı olmaya çalışan bir platformdur.

Donanımhaber kullanıcılarının da görüşlerini alarak bu platform'u daha ileri bir noktaya götürmek istiyoruz.

Bu konu başlığı ile otoendeks.com yetkililerine ulaşıp, yorumlarınızı ve yeni özellik ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz.

Uygulamayı incelemek için www.otoendeks.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm yorumlarınız için şimdiden teşekkürler,

www.otoendeks.com

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/79/99/62/7999628ff8a06b36be0cdd5c40ae7e16.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoendeks -- 21 Haziran 2021; 20:28:42 >
    |
    |

• Sadece bu site özelinde demiyorum, tüm bu ikinci el oto alım siteleri neredeyse kasko değerine yakın bir teklif veriyorlar, aracı ciddi ciddi satmak için gitsek kasko değerini verip yollayacaklar yani! Tam bir ölücüler yani, galerici esnafından da beterler! Dara düşen, ödenecek çeki çükü olan, acil borç kapatması gereken garibanı güzelce sikip yolluyorlar! Allah bunların eline düşürmesin!

• Yarbay
    14763 Mesaj
    Benim 2. El değeri belirlerken baz aldığım 2-3 noktadan birisiniz. Sizden ortalama fiyata bakarım, vavacars’a aracı satmaya çalışırım ve sahibindene bakarım.

Sizin 340 dediğiniz araca vavacars 328 veriyordu, 331’e aldım. Şuanda siz araca 348 diyorsunuz ve sahibinden ilanları 350+. 3 aşağı 5 yukarı doğru fiyat veriyorsunuz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    13 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

yorum için teşekkürler, eski kullanıcı olduğunuza göre yeni tasarımımızı da farketmiş olmalısınızdır, umuyoruz ki daha kullanışlı hale gelmiştir.

|
    |
  • Binbaşı
    1793 Mesaj
    Güzel bir uygulama en azından plaka filan sormuyor
    |
    |
  • Siteyi ilk açtığınızdan beri düzenli takipçinizim. Ama son tasarım değişikliklerimizden sonra çok sık hata almaya başladım. Mesela şimdi denedim bazı modellerde araç değeri 0 tl görünüyor.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    13 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Teşekkürler yorumunuz için, pazarda nadir bulunan ya da bulunmayan arabaları fiyatlayamayabiliyoru.
    0 olarak gördüğünüz birkaç aracın linkini paylaşırsanız kontrol edelim
  • |
    |
    otoendeks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    13 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkürler örnek için. Bu araba özelinde 5.000 KM üstünde fiyat verebiliyoruz. KM kısmına 5.000 yazıp tekrar deneyebilir misiniz?
    |
    |
    AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    298 Mesaj
    Kasko değer sorgulama sisteminiz çok iyi düşünülmüş, başarılar dileriz.
    |
    |
  • Yarbay
    4297 Mesaj

Artık sıfır arabaların 2. el ticareti yaygınlaştığı için çok isabetli olmamış.

5.000 km ile bayiden garaja çekilmiş 100 Km araç arasında %3 fiyat fark etmeli bence

sıfır arabaları 2. el larak fiyatlamamanızın sebebi nedir ?

|
    |
    otoendeks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    2017 Fiat Egea 1.6 dizel otomatik, Lounge paket listenizde yok ama aynı listede Lounge Plus 2 defa geçiyor. Bilginize.
    |
    |
  • Binbaşı
    1785 Mesaj

Bir süredir kullanıyorum. Emeğiniz için teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    güzel uygulama elinize sağlık
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj

tofaş şahini bulamadım?

|
    |
  • Yarbay
    2388 Mesaj

tamamen aynı arabayı 2010 ve 2011 olarak iki farklı fiyat hesaplattım. 2010'a 223 bin TL 2011'e 323 bin TL verdi.

|
    |
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    Ve şimdi reklamlar...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj

siteniz gerçekten başarılı

|
    |
  • Binbaşı
    1837 Mesaj

Ben geçen hafta duster 1.3 prestige 130 bg 4x2 aldım sıfır fakat sitenizde 2021-2020 herhangi bir şekilde bunu bulamıyorum. Diğer sitelerde de yok, acaba dolandırıldık mı? @otoendeks

|
    |
    Bahsedilenler: otoendeks
  • Binbaşı
    1562 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    hltaltuntas

Telefon, plaka bilgisi girdiğimiz sitelerden gına gelmişti. Başarılı bir site!

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.