Şimdi Ara

İKİLİ OPSİYON VURGUNCULUĞU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır ikili opsiyon oynuyorum. İlk demo hesabı açtım herşey çok güzel gitti. Sonra gaza gelip gerçek para yatırdım. (Yatırdığınız paralar dolar üzerinden yatırılır.) Gerçek parada ilk 2-3 tahminde kazandım. Gaza geldim. Durmadan oynadım. 1 günde tam 267 kere oynamışım. Ve bunu çok küçük bir mebla ile oynadım. Ama ne hikmetse yatırdığım parayı bir türlü geçemedim. Oynamayı bıraktım iyice araştırdım. Öğrendimki bu dolandırıcılık yöntemiymiş. Sitedeki paritelerin gerçek pariteler ile hiçbir alakası yok. Adamların tuzağına düşüyorsunuz. Adamlar paranızı damlaya damlaya götürüyor. Sakın ha sakın bu ikil opsiyon olayına girmeyin. Zararım her ne kadar küçükte olsa zarar zarardır parayı yerden bulmuyoruz. Sakın ikili opsiyon işine girmeyin. SİZLERE TAVSİYEMDİR.

• Doğru tespit. Bu tür şeyler insana kaybettirir. Emek ve zaman kaybıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesabımda bulunan paraları ana hesabıma akramını istedim. Bana dedikleri şey o paraları kaybettiniz. Yani göz göre sizi dolandırdık dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

hesabımda bulunan paraları ana hesabıma akramını istedim. Bana dedikleri şey o paraları kaybettiniz. Yani göz göre sizi dolandırdık dediler.

Geçmiş olsun hocam. Bir miktar para kaybettiniz ama daha kıymetli bir şey kazandınız. Tecrübe.

• Nerede oldu bu olay? İfşa et milletin de başı yanmasın.
  • olmypiatrade.com ve iqoption.com siteleri dikkatli olun bulaşmayın
  • quote:

olmypiatrade.com ve iqoption.com siteleri dikkatli olun bulaşmayın

selam ödemeleri kredi kartıyla yaptıysanız iade alma şansınız var.
  • NAsıl yapabilirim.
  • quote:

NAsıl yapabilirim.

eger dediginiz gibi dolandiriciysa bu siteler chargeback olayini arastirin ne kadar yatirdin ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.