Şimdi Ara

İki tane tek el silah kullanan barbarlara soru??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Başıma gelen ilginç bir istatistiği sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 2 adet tek el kullanıcısı bir barbar herosuyum.
    Sol elimde echoing fury var yani silah kısmında buraya kadar herşey normal. Sag elime taktıgım off hand silahımda 1.44 attack speed var. Bu barbar silahi %11 blue ile 1.44 att. speed yapiyor. buraya kadarda hersey normal.
    Sormak istediğim soru sag elimdeki off handdeki 1.44 att.speedli item'ımı cıkarıp yerine 1.20 lik bir silah taktıgımda bluelu bluesuz attack speed blueları yani genede benım hero degerlerımdekı Att.speed per second degerimde bir degisme olmuyor. 1.99 gozukuyor.
    Bunu 1.20 1.30 1.40 lık sag elime off hand'e taktıgım her silahta attack speed per second details böl.deki degerim de degişme olmuyor bu nedir arkadaşlar bir anlam veremıyorum.
    Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhanglang -- 15 Aralık 2012; 1:09:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sapika

Merhaba arkadaslar. Başıma gelen ilginç bir istatistiği sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 2 adet tek el kullanıcısı bir barbar herosuyum.
    Sol elimde echoing fury var yani silah kısmında buraya kadar herşey normal. Sag elime taktıgım off hand silahımda 1.44 attack speed var. Bu barbar silahi %11 blue ile 1.44 att. speed yapiyor. buraya kadarda hersey normal.
    Sormak istediğim soru sag elimdeki off handdeki 1.44 att.speedli item'ımı cıkarıp yerine 1.20 lik bir silah taktıgımda bluelu bluesuz attack speed blueları yani genede benım hero degerlerımdekı Att.speed per second degerimde bir degisme olmuyor. 1.99 gozukuyor.
    Bunu 1.20 1.30 1.40 lık sag elime off hand'e taktıgım her silahta attack speed per second details böl.deki degerim de degişme olmuyor bu nedir arkadaşlar bir anlam veremıyorum.
    Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden...

Hocam karakterinizin 1h silahlarla saldırı stillerine dikkat ederseniz bir sağ bir sol vuruyor. Örneğin saldırı sırası sağ silahtaysa details'te sağdaki silahın atak hızıyla hesaplanan değeri görüceksiniz bu durumda sol eldeki silahı değiştirirseniz dps dışında başka bir değişim gözleyemezsiniz. Shift yardımıyla primary skill'iniz ile boşa saldırı yapıp saldırı sırasını değiştirebilir denemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Attack speed değeri sağ-sol ele göre farklı olabiliyor. Ayrıca pasiflerden weapon master seçili ise onun da etkisi var (spear +%10 attack speed).
  • Açıkçası tam anlayamadım ama bir bilgi paylaşayım

off hand te ikinci bir 1 hand silah kullandığınızda,silahınızda as olmasa bile extradan %15lik bir as alıyorsunuz

sebebi bu olabilir mi
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.