Şimdi Ara

İki oğlumun ikiside kanser hastasi. Biri 7 biri 13 yasinda. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
8
Favori
25.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1012 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah yardımcınız olsun, evlatlarınıza şifa sizlere de güç, kuvvet versin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Ya inancsiz biri degilim ama Allah sifa versin ne demek acaba? Bu illeti veren yaratici degil mi? Gerci el kadar cocuklara bu agri siziyi, ailesine ve sevenlerine de bu yurek yanginini neden veriyor onu da anlamak guc.

'Sınav'

• Allah şifa versin. Umarım kısa zamanda güzel haberler alırsınız.

• Allah şifa versin. Büyük bir bahtsızlık. Babanızın da mekanı cennet olsun. Söylemesi bize kolay ama lütfen metin olun. O ailenin direği sizsiniz. Elimizden gelecek bir şey varsa da maddi - manevi bir kampanya başlatalım. Zor günler inşallah geçecektir.

• Allah acil şifalar versin inşallah ikisi de yenicek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah şifa versin. Çok üzüldüm. Allahtan bu yavrular için şifa sizlere de sabır ve güç diliyorum.
    Arkadaşların da dediği gibi maddi manevi yardımlar için bir oluşum kurulursa haberimiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk cocuga kanser teshisi konuldugundan itibaren ne kadar para harcadiniz

• Allah yardimciniz olsun.
    Herşeyin hayırlısı.
    Inaniyorum bu durumu atlaticaksiniz.

• ikiz erkek çocuk babası olarak çilenizi en derinden paylaşıyorum dualarım sizinle, inşallah güzel günler göreceksiniz..

• @ŞAhin ewing sarcoma yı biraz araştırdım, sebebi tam olarak bilinmeyen hastalıklardan. erkeklerde kızlara oranla daha fazla görülüyormuş. bana otizmi hatırlattı o da erkeklerde daha fazla görülüyor, aşılardaki alüminyum adjuvanının buna sebep olduğu biliniyor. aşağıdaki linki çok detaylı incelemenizi tavsiye ederim, hayatınızdan ağır metalleri çıkararak belki tedavinizde daha hızlı ilerleyebilirsiniz. geçmiş olsun.

https://www.instagram.com/isuda/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akordiyon -- 9 Kasım 2020; 9:49:42 >
  • Allah şifa versin. Bir oğlunuz atlatmış öteki oğlunuz da atlatır insallah.

• Allah yardımcınız olsun . Tez zamanda şifa bulurlar inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babanız için Allah’ tan rahmet, evlatlarınız için acil şifalar diliyorum. Bir baba olarak dualarım sizinle.

• Acil şifalar hocam, çocuklar bizden güçlü oluyor atlatacaklardır inşallah. Bir de sorum olacaktı acaba bu hastalıklar nasıl anlaşılıyor? Kan testinde mi çıkıyor acaba?

• Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

• Allah yardımcınız olsun. Çocuklarınıza ve Tüm şifa bekleyenlere şifa versin. Allah’ın izni ile güçlü olun bunu da atlatırsınız bu imtihanıda başarıyla geçersiniz.

• Acil şifalar dilerim hocam, babanız için de başınız sağolsun. Allah yardımcınız olsun umarım tüm bunları en kısa sürede atlatırsınız.

• hocam tedaviyi almanyada yapdırdığınızı söylemişsiniz tedaviyi almanyada yapdıracaksanız yine öok iyi insanlar olan arkadaşlarım var her türlü yardımcı olmaya çalışırız..mesaj atmanız yeterli...

• Kardeşim Allah kolaylık ve sabır versin. Amcamın 2. çocuğunda beyincik gelişmemesi gibi bir sendrom vardı ve hayatları o çocuğu yanlarında taşıyıp yemek bile yiyemediği için her lokmayı boğazından aşağıya kaşıkla dökerek geçirdi. Duygusal gelişimi devam eden ancak istediklerini yapamayan sadece yatan ve istediği şeye uzanamayan bile bir çocuk. 14 yıl öyle yaşadı ve bir gün yüksek ateşden gözlerini de kaybetti. Muazzam zor bir durumdu aile için de çocuk için de ve 16 yaşında bir gün vefat etti. Annesi daha çok ilgilendiği için 16 koca yıl...çok zor be abi. Sonra 4. çocuk geldi ve aynı sendrom o çocukta da vardı. Aynı süreç yine yaşandı ve o çocuk da benzer şekilde 13 yaşında vefat etti. Zaten kurtulma ya da düzelme umutları da yoktu. Modern tıbbın yapabileceği hiçbir şey yoktu.

Bunu moralin bozulsun diye anlatmıyorum hocam sadece yorgunluğunu yakınımda birinde de gördüğüm için anlatıyorum. Çocukların inşallah tamamen sağlığına kavuşur ancak senin çocuklarının kurtulma umutları var ve gördüğüm kadarıyla ilkinde de başarılı olmuşsunuz. Onlarla konuşabiliyor sevebiliyor ve moral verebiliyorsun. Bir doktora giderek de en doğrusunu yapmışsın çünkü kendine yardım edemezsen çocuklarına da edemezsin. Bu süreçte inşallah kendini toparlarsın Allah yardımcın olsun tekrardan.

• Rabbim şifa versin. zor günlerde kendinizi bırakmayın evlatlarınıza lazımsınız. Allah'a emanet.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.