Şimdi Ara

İki oğlumun ikiside kanser hastasi. Biri 7 biri 13 yasinda. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
8
Favori
25.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1012 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çok çok geçmiş olsun. Kanser o kadar illet bir hastalık ki... Anlıyorum sizi. Losemili çocukların içinde ders almış biri olarak dualarım sizinle. İnşallah büyük oğlunuz da atlatır bu hastalığı. Küçük oglunuzda bir daha hastalanmaz. Rabbim çocuklarınızı size bağışlasın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah şifa versin inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah şafi sıfatıyla sizin çocuklariniz şifasını versin inşallah. Allah yardımcıniz olsun

• Çok gecmis olsun. Allah yardımcınız olsun...

• Çok geçmiş olsun.

Allah şifa versin tüm hastalara.

• Tamam da ya çevresel etkenler tetikliyorsa benim tavsiyem öncelikle bir gen testi olurdu dediğiniz gibi sonrasında çevresel etkenleri araştırmaya geçerdim yaşadıkları yer ? çocukların oyuncakları ? vb. bu kadar düşük görülen bir kanser türünün genettik geçmesi tabii ki daha ağır bir seçenek ama her yönlü analiz kesinlikle gerek

• Çok üzüldüm hocam. Allah şifa versin, geçmiş olsun

• Geçmiş olsun. Umarım diğer çocuğunuz da atlatır. Umudunuzu kaybetmeyin. Söylemesi kolay biliyorum ama hayat mücadele etmeye değer.

• Çok geçmiş olsun. İnşallah ikisi de iyileşecekler. Umudunu yitirme. Gözlerimden öperim delikanlıların. Çok iyi haberler duymak dileğiyle.

• Öncelikle babanıza ALLAH gani gani rahmet eylesin. Başınız sağolsun!

Size de sabır, dayanma gücü, çocuklarınıza ve tüm hastalarımıza da acil şifalar versin!

Gerçekten çok zor ve çok üzücü bir durum. Dilerim herşey gönlünüzce gerçekleşir!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin inşallah. Allah sabır , güç , kuvvet versin çocuklarınız için. Ben de 3 ay evvel kalp krizi nedeniyle babanı kaybettim, halen şokunu atlatamadım, arasıra aklıma geliyor, kabullenemiyorum. Siz bunun üstüne bir de çocuklarınız ile sınav ediliyorsunuz. Allahım inşallah bir an evvel şifasını verir, çocuğunuz sağlığına, aileniz huzura kavuşur.

• Allah şifa versin inşallah

• Hocam çok geçmiş olsun benim oğlan da 1 aylık içim cız etti valla :(

• Allah şifa versin cocuklarına ve tüm hastalara

• Hastalikla uğraşmak dünyanın en zor şeyi
    Hele ki evladınızdaysa
    Benim gecen yıl kızım prematüre doğdu.Dogumdan önce doktor herseye hazırlıklı ol dedi .Hastanenin bir köşesine gidip ağladım. İnsan neden diye dusunuyor belki de bir canlının çekeceği acıların sebebi gibi hissediyorsunuz kendinizi .Ve bu canlı evladınız. Canınız
    Cocugu olmayanlar bilmez evladınızin cani acısın samimi söylüyorum kendi caninizdan daha çok acıtır. Hele çaresizlik
    Allah kimseyi evladiyla sınamasın
    Sizlere de güç versin .Ne olur bırakmayın kendinizi .Sizin pes ettiğinizi görürse o yavrucak ne düşünür?
    Benim babam çok güçlü desin.Kardesim için cabaladi beni de bırakmayacak kurtulacağım desin . İnanıyorum ki bu sıkıntıların arkasından cok güzel günler yaşayacaksınız
    Dualarımız sizlerle

• Çok gecmiş olsun kardeşim çok zor bir durum,
    Bazen düsunüyorumda insan olarak ne boş şeylerle ilgilenip sudan sebepler icin kendi kendimize dertler buluyoruz,
    Hayatımız ve sağlımız için şükür etmemiz gerektiğini başımıza kötü bir olay gelince hatırlıyoruz,
    ALLAH Yardımcınız Olsun, Rabbim tez zamanda şifa versin çocuklariniza.

• Kardeş çok geçmiş olsun, Allah evlatlarınıza şifa versin. Ayrıca babanıza da rahmet dilerim.

• kardeş senin sınavın gerçekten zor allah yardımcın olsun.umarım bu günler ilerideki çok iyi günleri getirir.allah ailenle bir ömür sağlıklı yaşamayı nasip etsin.allah şifa versin.

• hacı sizin genetik bozuk demek ki daha fazla çocuk yapmayın bari hem size hem de gariban çocuklara yazık şu yaşta uğraştıkları şeye bak :(

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.