Şimdi Ara

İki oğlumun ikiside kanser hastasi. Biri 7 biri 13 yasinda. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
8
Favori
25.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1012 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rabbim sabır ve şifa versin. Umarım büyük oğlunuz da aynı küçük gibi atlatır ve bunlar mazi de kalır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah yardımcınız olsun, inşallah en yakın zamanda iyileşirler.

• En içten dileklerimle sana sabır ve güç, ailene de şifa ve mutluluk diliyorum. İnşallah hep beraber atlatır ve bir ömür sağlıklı huzurlu yaşarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah sifalar versin. temmenni icinde olun lutfen. okutulan cuzlerde oglunuz icinde dua edilmesini dua etmeyi planladim. Allah cocuklarinizi size bagislasin.

• Hocam çok geçmiş olsun

Gerçekten elimden keşke bişi gelse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

• Rabbim şifa versin.

2015 yılında o zaman 5 yaşında olan yiğenime lösemi(kan kanseri) teşhisi konulmuştu.Bu süreçte ilaç yokluğuda ayrı bir dert.

Hastane eczanesi yok çekiyor eczanelerde yok.

Allahtan eczane sektörüne yazılım yapan firmada çalışıyorum da onun avantajı ile ilaç bulabildim.

Durumunuzu net bir şekilde anlayabiliyorum.

İnşallah şifa bulur.

• Çok geçmiş olsun öncelikle Allah-u tealadan şifa sonra sizlere güçlükler nasip etsin inşallah.

• Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin tez zamanda. Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.C.g -- 8 Kasım 2020; 14:19:52 >
  • Allah yardımcınız olsun. Umudunuzu, metanetinizi kaybetmeyin.

• Hocam başınız saolsun Allah rahmet eylesin gerçekten çok üzüldüm bütün dualarım sizinle Allah şifa ve sabır versin inşallah ikisininde iyileştiği haberini alırız lütfen güçlü olmaya çalışın.

• Ey zerrelerden kürrelere, yerlerden göklere bütün alemlerin Rabbi!.. Ey cemadi, nebati, hayvani, insani, ruhani ve nurani her şeyin ve herkesin yegane sahibi!… Ey iman ve şuur ehli kalplerin en yüce habibi!.. Ey dertli bedenlerin kederli gönüllerin, ve yaralı yüreklerin tabibi!. Bu biçare kulunu sıkıntılardan kurtar.

• Kardes (2007 den beri forumdayim kimseye kardes diye hitap etmedim) cok uzuldum anlatamam, Allah sana guc ve sabir versin. Yasadiklarin kabus gibi. Babam karaciger kanseriydi, onu hastaneye goturdugumde kabus yasiyordum. Sebebide diger kanser hastalari. Arabaya gidip gizli gizli agliyordum. En sonunda bir arkadasimin tavsiyesi ile babamin vefatina kadar psikiyatrik tedavi gordum. Gerçekten çok zor.

• Çok geçmiş olsun hocam. Allah sabır versin. Sen kendi sağlığına bak öncelikle, tabi ki evladınızın da sağlığı için tedavileri de araştırmaktan çekinmeyin sonuna kadar.. Yapacak bir şey yoksa da önümüze bakalım. Daha gençsiniz zaten. Mesela ben 18 yıl sonra IVF -tüp bebek olarak doğmuşum  

• Ne denilebilirki. Allah yar ve yardımcınız olsun.Allah evlatlarınızı size ,sizide evlatlarınıza bağışlasın.

• Allah sabır ve şifa versin.

• Allah sabır ve şifa versin.

• En büyük zenginlik sağlık zaten. Kendi ve sevdiklerinin sağlığı yerinde olup kimseye muhtaç olmayacak kadar geliri olan kişi bu dünyadaki en büyük en zengin kişidir benim gözümde. ALLAH sabır ve acil şifalar versin. Çok zor bir durum, çok zor bir imtihan. ALLAH babanıza da rahmet eylesin. Tüm gecmislerimizin mekanı cennet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarionCobretti -- 8 Kasım 2020; 15:39:16 >
  • Allah yar ve yardımcınız olsun. Acil şifalar dilerim.

• Cocuklar hasta olmasın ya..
    Allah acil şifalar versin kimseyi çocuğuyla sınamasın

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.