Şimdi Ara

İki oğlumun ikiside kanser hastasi. Biri 7 biri 13 yasinda. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
329
Cevap
8
Favori
25.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1012 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah şifa versin hocam durumunuzu anlayabiliyorum.

Bende 3.5 sene önce babamın kalın bağırsak kanser haberi ile şok olmuştum ama erken teşhis olduğu için gerekli bütün tedaviler ameliyatlar uygulandı, şuan çok şükür kurtuldu ama bundan sonraki hayatına kolostomi torbası ile devam edicek bunada şükür dedik.

• Öncelikle çok geçmiş olsun. Bunu buradan yazmak size ufak bir motivasyon verecekse ne mutlu bize. Söylediklerim tabii sadece söyleyene kolay gelecektir fakat bu dünya imtihan dünyası ve hem sizin için hem de evlatlarını ve eşiniz için böyle zorlukların sonrası büyük bir ferahlık olacaktır inşallah. Allah size ve ailenize tez vakitte bol sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. Allaha emanet olun.

• Akraba evliligi degil. Uzaktan yakindan alakamiz yok.

İyi dilekler icin cok tesekkur ederim. Bugun port ameliyati var. Yarin aksilik olmaz ise kemoterapi basliyacak. Carsamba gunu pet taramasi sonuclari cikicak insallah bolgeseldir. Metastas yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugunay35

Tedavinizde ışın tedavisi önerilirse sakın ama sakın uygulatmayın kendi ailemden amcam ve annanem 2 de komşumuz ışın tedavisinden sonra can çekişerek öldüler.Işın alan hastanın ömrü 1-2 ayı geçmedi geçmiyorda doktorlar ısrarla bu tedaviyi söyleselerde uygulatmayın.Onun haricinde kanser tedavileri için yüksek motivasyon ve bağışıklığı güçlendiren takviyeler doktorların kemoterapi ve ışın tedavisinden kat kat daha etkili.Allah yardımcınız olsun zor bir süreç.

radyoterapi almasalar yaşayacaklar mıydı?

• Bir kız babası olarak en içten duygularımla oğullarınızla uzun yıllar mutlu neşeli anılar biriktirmenizi Allah'tan diliyorum. Allah şifa versin sizde dahil kimseye evlat acısı göstermesin.

• Rabbim yar ve yardımcınız olsun usta Allah kimseyi evladı ile sınamasın çok zor bir durum.

• Çok üzücü allah şifa versin.

• Acil şifalar Allah yardımcınız olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah şifa versin hocam bende ailvi sıkıntılarım var daha dün kardeş cam bardakla kafamı darbeledi neyapağımı bilmiyorum bu aileden biranönce kurtulma istiyorum hayatta hiç adam yerine koyuldum bu ailede ınşallah tez vakitte hepsinden kurtulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: anonline

Rabbim yar ve yardımcınız olsun usta Allah kimseyi evladı ile sınamasın çok zor bir durum.

Amin

• İnşallah kısa zamanda iyileşir çocuklarınız ve onlarla musmutlu bir ömür yaşarsınız.
    Maddi olarak yardım edebileceğim bir durum varsa lütfen söyleyin. Burada iyilik yapmak isteyen çok kişi var.

• allah şifa versin inşallah seni en iyi başına gelenler anlar. Çok zor gerçekten çok zor, dualarımız seninle.

• Allah yardımcınız olsun ne zor bir durum.İnşallah çocuklar kurtulur.Yaşadığınız süreci yaşadığım için sizi çok iyi anlıyorum.Malesef elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor.Size de sabırla sürece devam etmek düşüyor.Çok çok üzgünüm.İnşallah,çocukların güzel haberlerinide burada okuruz.

• ALLAH saglik, sihhat, şifalar ve sabır versin. Cok cok gecmis olsun.

• Allah yardımcınız olsun, çok geçmiş olsun.

• babamı kanserden kaybettim, 2 engelli ikiz kardeşiz. Başkada kimsemiz yok. İnan bana seni çok iyi anlıya biliyorum..

Acil şifalar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasheedwallacerasheed

radyoterapi almasalar yaşayacaklar mıydı?

Alıntıları Göster

Radyo terapi almasalardı belki ömürleri biraz daha olucaktı hemde acı içinde ölmüceklerdi radyo terapi sağlam adamı yatağa düşürüp 1-2 ay içinde öldürüyor benim şahit olduklarım bu şekilde oldu istisnalar vardır belki.

• Çok zor şeyler rabbim yolunuzda size büyük kolaylıklar versin

• Allah şifa versin..

• Allah yardımcınız olsun hocam. İnanıyorum ki bu zor zamanları atlatacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.