Şimdi Ara

Iki kursdan hangisini satin alacagimi bilmiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Benim amacim Android icin uygulama gelistirmektir.
    Iki Kurs buldum Biri Mustafa Hocanin Java kursu digeri ise
    Android mobil uygulama kursu. Sizce hangisini satin almaliyim?
    Bir az kafam karisik. ikinci kursda Android icin Java ogreniyoruz diger kursda ise komple java ogreniyoruz.
    Dogrumu dusunuyorum? Benim amacim Android oldugu icin ikinci kursumu secmeliyim?

1ci kurs
    https://www.udemy.com/sifirdan-ileri-seviyeye-komple-java-gelistirici-kursu/

2ci kurs
    https://www.udemy.com/android-mobil-uygulama-gelistirme-egitimi-java/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan198912 -- 30 Ocak 2019; 18:51:50 >

• Mustafa hocanın python dersini aldım... Gayet iyi bir anlatımı var ve önce doküman hazırlayıp sonra eğitimleri çekme gibi bir güzelliği var...

Not: dokümanlara kursu alanlar ulaşabiliyor...

not 2 :Ben sadece python dersini aldım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ikisini de al Allahını seversen altı üstü 30-40 tl. En kötü sevmezsin iade edersin. 30 gün koşulsuz iade var.

Asla bir kurs yetmeyecek. Hayatın boyunca onlarca kurs, kitap,makale tüketeceksin (tüketmelisin)
  • Cevabiniz icin tesekkur ederim. Sanirim Kasim Adalan Hoca Sadece Javanin Android kismi ve en onemli kisimlarini anlatiyor. Dogrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan198912

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Sanirim Kasim Adalan Hoca Sadece Javanin Android kismi ve en onemli kisimlarini anlatiyor. Dogrumudur?
    Eğitimi almadım ama müfredata baktığım kadarı ile. Temel seviye java ve android app yapımını anlatıyor.
    Yani iki kurs birbrinden farklı. Amacın ne sorusu önemli. Mobile development ilgilimi çekiyor diyorsan ikinci kurs ideal. ikinci kurs javaya ait daha fazla bilgi veriyor. Swing ile masaüstü app anlatıyor. Bu ilgini çekiyorsa o kursu al. Aslında birbirine alternatif değiller. Ne yapmak istediğine göre seçmen gerek. dili öğrenmek tek basına anlamlı değil. Onunla ne yapmak istediğini seçmelisin. Masaüstü app mı. Android app mi. Gömülü sistemler mi. web app/backend mi. gibi. Buna göre eğitim seçmen daha mantıklı ki yne diyorum 25 tl falan bir kurs al. en fazla iade edersin. bunun için bu akdar düşünmeye gerek yok.

Bedava içerleri de tercih edebilirsin ama burada bence kıstas müfredat ile ilişkili. Zira programlama birbiri ile ilişkili konular içerir. Dolayısı ile temel bazı kavramları öğrenmeden ilerlersen bazı kavramlar anlaşılmıyor. Bu yüzden tavsiyem bir seri haliende giden belirli bir müfredatı olan içeriklerden en az bir tanesini tamamen bitirmen sonra sağdan soldan içerikleriden faydalanman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 31 Ocak 2019; 19:42:44 >

• Ilgilendiginiz icin hepinize cok tesekkur ederim. Anlasilmistir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.