Şimdi Ara

İki hoparlör arasında kaldım, yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5"x 7" iki hop arasında kararsız kaldım. Pek bir deneyimim olmadığı için yardımınızı rica ediyorum.
    Amfim 4x50w çıkışlı. Hoparlörlerden birisi Hertz ecx570 (budur)
    Sipariş vermiştim ama durdurdum. Diğeri ise For-x 57 (budur)
    For-x sanırsam component.
    Bu iki setten bir takım ön bir takım arka kapılar için alacağım. Daha önce de belirttiğim gibi biraz bilgim olsa da hiç tecrübem yok bu hususta. Tavsiyeleriniz doğrultusunda hareket edeceğim. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

• Hertzden bir adet daha al yola devam et. Yada anfinin modelini söle ona göre yardimci olucam
  • hertz
  • Arkadaşlar deneyimsizliğimden ve markalar hakkında az bilgim olmasından dolayı karar verirken epeyce zorluk çektim.
    Amfim 50w çıkışlı xetec c350.6. Hertzler 70w diye belirtilmiş. Bundan dolayı ben de 2 takım 5x7 lik Kenwood c5780ie sipariş verdim. (Burada)
    Malum 5x7lik fazla alternatif bulamadım. Kenwoodlar için 40w rms, 80w max input değeri belirtilmiş. Umarım randıman alabilirim.
    Free air bir subwoofer alacağım. Amfinin 2 çıkışı köprülü 180w belirtilmiş. Buna uygun bir freeair bu Kenwoodu bulabildim. Linkte 150w rms yazıyor ama resmi sitesinde 175w rms belirtilmiş. Buna alternatif de kafamda bu w257f var. Ama bunun rms değeri 250w belirtilmiş. Hangisi benim amfiye uyar, yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.