Şimdi Ara

İKİ BUÇUK KURUŞA CM 2010!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eidos Interactive, Championship Manager 2010 için denenmemiş bir sistem deniyor.

Daha önce Radiohead’in denediği “istediğin kadar öde” sistemi, müzik severlerin “In Rainbows” albümüne istedikleri kadar para ödemelerine imkan tanımıştı. Bir çeşit “gönlünden ne koparsa” taktiği olarak değerlendirebileceğimiz bu uygulama, şimdi de CM 2010 için uygulanacak. Eidos Interactive tarafından yapılan açıklamaya göre oyuncular,www.champmanstore.com adresi üzerinden en az bir peni (iki buçuk kuruş) ödeyerek oyuna sahip olabilecekler. Bu uygulamadaki tek sabit ücret ise 2.50£’lik (6.25 TL) işlem ücreti.

10 Eylül’e kadar sürecek olan bu kampanya sırasında oyuna dahil edebileceğiniz bir diğer özellik, CM Season Live 2010. Sezon boyunca dünya futbolundaki tüm skorları, sonuçları, lig sıralamalarını ve transferleri oyuna aktaracak olan bu özellik, oyunun gerçekçiliğini de katbekat arttıracak. Altı ay boyunca yayınlanacak olan güncellemelere de toplam 5£ (12.5 TL) karşılığında sahip olabilirsiniz.

• ben 2001 den beri cm oynuyorum tabi sıktı ama 2010 demosu zaten oyuna bağladı beni tekrar.
  • Yapılması gerekenleri sıra sıra kademe kademe açıklayabilecek var mı yani denemiş olan varsa.
  • ben 0.1 euro verdim işlem tutarıda 2.5 ve ayrıca istersen 5 euro güncellemeler icin yani toplam 7.6 euro yani tl olarak bugünkü kurdan 16.33 tl yapıyor gayet uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus83 -- 22 Ağustos 2009; 5:04:19 >
  • sadece download mu var yoksa dvd sini gönderte biliyormuyuz
  • TABİKİ SADECE DOWNLOAD.
  • Orjinal oyunda 25 TL olacakmış sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.