Şimdi Ara

İki bira bir sucuk(sakın evlenme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
3
Favori
37.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    “Gülüm, ben Osmangazi durağında taksiciyim. İşten çıktım gece. Bayinin önünden geçerken durdum. İki tane bira, bir de sucuk aldım. Severim çiğ sucuğu. Yedim içtim işte bir kenarda. Sonra eve girdim. İki tane kızım var benim, ellerinden öper.Yatmışlar. Yanlarına sokuldum. Seveyim biraz dedim, bütün gün görmüyorum zaten. Kokuyorsun diye öptürmediler.
    Hanımın yanına gittim. Ona sokulayım dedim. Surat beş karış Öff dedi itti beni göğsümden. Delirdim ben. Camı çerçeveyi yumruklamışım hiç hatırlamıyorum. Sonra komşu aldı, buraya getirdi beni.

Adam kan kaybından ölüyormuş. İki kolunda kırktan fazla dikiş. Zor yetiştirmişler.

‘Niye be abi ? Dedim. Değer miydi?’
    ‘Ne bileyim be gülüm ? Sabahtan geceye it gibi çalışıyorum.’
    Kim için? Onlar için. Ayda yılda bir canım çekmiş, sucuk almış yemişim. Ne diye horluyorlar beni?
    ‘Abi horlamamışlardır ya. Hem kötü kokar o.’
    ‘Koksun ....! Ben hayatımı onlara feda etmişim lan! Bir gece kokuma dayanamıyorlarsa ...... böyle hayatı.’

Abi bu kollarla nasıl çalışacaksın?
    Bir şey olmaz. Ben bir zaman kırık ayakla iki ay kullandım taksiyi.

Cevap veremeden doktor geldi “tamam sen gidebilirsin” dedi.

Genç dedi. Efendim abi? Bekarsın di mi? Evet abi.

‘Sakın evlenme. Bir sucuk bile yedirmiyorlar adama...’

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Camı çerçeveyi yumruklamışım"

Ne kadar da rahat anlatıyor, şaka gibi?! İyi yaptın bravo (!) Yazık değil mi gece yarısı belki de uyuyan çocuklarının korkuyla ve muhtemelen ağlayarak yataktan zıplamasına, korkmasına sebebiyet verdin. Yazık değil mi onların psikolojisine?!

Sucuk mucuk değil eve o saatte içip içip gelmesinden rahatsız olmuştur ailesi. Bu da gayet normal.

Bakın böyle şeylerin şakası olmaz gülüp geçilecek şeyler değil. Aile dramları, aile kavgaları böyle böyle gelişir.

Ben içkiye veya milletin içmesine karışan bir tip değilim ama adan gibi içeceksin, başkalarına zarar vermeyeceksin; her şeyin adabı var. İki birayla böyle ortalığı yıkacak şekilde sarhoş oluyorsan içmeyeceksin o şeyi! Hele ki bir ailen, çocuğun varsa daha fazla dikkat edeceksin. Hadi illa o şeyi içeceksin gel bari evinde ailenin yanında iç dışarıda bir köşede içmek nedir? Belki de bundan rahatsız oldu ailesi.

Bu içkiler herkeste aynı etkiyi yapmıyor gözümle gördüm. Birisinde bir bardak dahi içse direk kafa yapar, agresifleşir, en ufak şeyde kavga çıkaracak hale gelir, barut gibi olur. Birisinde ise mesela ne kadar içerse içsin mülayim bir halde sakin sakin kalmaya devam eder. Bünye meselesi.
  • Hikayeden çıkardığım sonuç: dişlerinizi fırçalayın özellikle sucuk yedikten sonra karınıza sokuluyorsanız

• Hikayenin ozeti ailesiyle sucuk yemeyen adama ben adam demem.

Bi kangal sucugu colugunla cocugunla yemiyorsan adam diye gezme arkadas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Uyuyan aileyi kalkın sucuk yiyecez diye uyandırsa mıydı çocuklara da bira ikram ederdi herhalde
    Aile ile felekten bir geceye dönüşürdü ortam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F84D677 -- 18 Ocak 2020; 2:29:13 >
  • Alkol haram mübarek adam deseydin

• Eğitimden geçer.Çocuğuna ilgi gösterir arkadaş olursan seni sever.Gidip parasını verip iplemezsen yine sever ama uzaktan.

• Taksicinin olaydan haberi var mı ?

• "Camı çerçeveyi yumruklamışım"

Ne kadar da rahat anlatıyor, şaka gibi?! İyi yaptın bravo (!) Yazık değil mi gece yarısı belki de uyuyan çocuklarının korkuyla ve muhtemelen ağlayarak yataktan zıplamasına, korkmasına sebebiyet verdin. Yazık değil mi onların psikolojisine?!

Sucuk mucuk değil eve o saatte içip içip gelmesinden rahatsız olmuştur ailesi. Bu da gayet normal.

Bakın böyle şeylerin şakası olmaz gülüp geçilecek şeyler değil. Aile dramları, aile kavgaları böyle böyle gelişir.

Ben içkiye veya milletin içmesine karışan bir tip değilim ama adan gibi içeceksin, başkalarına zarar vermeyeceksin; her şeyin adabı var. İki birayla böyle ortalığı yıkacak şekilde sarhoş oluyorsan içmeyeceksin o şeyi! Hele ki bir ailen, çocuğun varsa daha fazla dikkat edeceksin. Hadi illa o şeyi içeceksin gel bari evinde ailenin yanında iç dışarıda bir köşede içmek nedir? Belki de bundan rahatsız oldu ailesi.

Bu içkiler herkeste aynı etkiyi yapmıyor gözümle gördüm. Birisinde bir bardak dahi içse direk kafa yapar, agresifleşir, en ufak şeyde kavga çıkaracak hale gelir, barut gibi olur. Birisinde ise mesela ne kadar içerse içsin mülayim bir halde sakin sakin kalmaya devam eder. Bünye meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 18 Ocak 2020; 6:10:54 >

• Esek gibi çalışmak esek gibi davranmayi gerektirmiyor.

• Hikaye boyle acıklı, etkileyici olma yolunda giderken son anda leşlemiş.

• Sır kapısı gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben ekrem abinin b... unu yerim b... unu

ulan karı yese sucu ben hiç aldırış etmem çatır çutur lap lup
  • Gercek kesit : kanli sucuk

• Ya bu saçma hikaye bir yana da, günümüz kızlarına bakınca gerçekten bu devirde evlenmek hayatını çöpe atmakla eş değer.
  • Öyle zaten evlenenin aklı yolda kalmış

• Müptezeller otlanıp haplanıp böyle hikayeler uyduruyor. Yemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne duyar kastın be dişlerini fırçala
  • şimdi anladım karının sexten sonra neden diğer odaya gaçtığını

• Kuytu köşede niye sucuk yiyon

• pastırma yeseydin böyle olmazdı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.