Şimdi Ara

IKi ayri router firewall network kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim sorununm iki networku birbirine birlestirmek simdi bir adet ana router modemimiz var bu modem bir switch e ve yaklasik 10 makinaya bagli fakat bizim ikinci bir networumuz var ve bu networku internetten yalitmak ve yuksek guvenlik istiyoruz bu makinalari ana networkten gelen bir kabloyla firewall a firewalldan baska bir router ve switch e baglamayi dusunuyoruz simdi benim asil sorunum bu iki networkun birbirini gormesi cunku ana networkte bir adet nas drive imiz var ve yeni networkunde bu nas i gorup kullanmasi gerekiyor.Yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: mechanicbug

arkadaslar benim sorununm iki networku birbirine birlestirmek simdi bir adet ana router modemimiz var bu modem bir switch e ve yaklasik 10 makinaya bagli fakat bizim ikinci bir networumuz var ve bu networku internetten yalitmak ve yuksek guvenlik istiyoruz bu makinalari ana networkten gelen bir kabloyla firewall a firewalldan baska bir router ve switch e baglamayi dusunuyoruz simdi benim asil sorunum bu iki networkun birbirini gormesi cunku ana networkte bir adet nas drive imiz var ve yeni networkunde bu nas i gorup kullanmasi gerekiyor.Yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler

ana switch dediğiniz switch ten bir bağlantıyı firewall üzerinden güvenli networkunuze aktarabilirsiniz. firewall üzerinde en az 2 interface, dhcp desteği bulunması gerekmekte. FortiGate-80C/CM e bakabilirsiniz. san

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.