Şimdi Ara

İki Adet Donanım Haber Kupası Hediye Edeceğiz. | ÇEKİLDİ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
6
Favori
19.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir anı olsun, katılmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadri Şener konuya giriş yaptı
    Sadri Şener konudan çıkış yaptı
  • gupamuzu verün

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

yok hocam est, bir ara dh ofisine gittim bardak aldım diyen bir eleman vardı aklıma o geldi.. ona da mı siz vermiştiniz  

• Çekilişe katılmak istiyorum
  • Valla Kupa Diyince Ahım şahım Kupa Sandım. Neyse Hediyenin Büyüğü Küçüğü Olmaz. Güzel Bir Anı Olur.

Çekilişe Katılmak İstiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

yok hocam est, bir ara dh ofisine gittim bardak aldım diyen bir eleman vardı aklıma o geldi.. ona da mı siz vermiştiniz  

hatırlamıyorum ben değildim sanırım   2 yıldır ofisteyim ben

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Hocam size bir şey sormak istiyorum merak ettim gerçekten. Siz admin değil misiniz. Neden Ana mesaja öne çıkarın da insanlar görüsün dediniz. Siz konuyu en başa sabitleme yetkiniz yok mu. Saygılarımla Hocam. Sağlıcakla Kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hilal Bıyıklı Bozkurt

Hocam size bir şey sormak istiyorum merak ettim gerçekten. Siz admin değil misiniz. Neden Ana mesaja öne çıkarın da insanlar görüsün dediniz. Siz konuyu en başa sabitleme yetkiniz yok mu. Saygılarımla Hocam. Sağlıcakla Kalın.

Selamlar,

evet yapabilirdim ama doğal bir konu olsun istedim :) duyuru konusu değil de böyle sohbet muhabbet edelim istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyClopSx

Sen madem istiyor kupa, sen var biraz yalakalık yapmak, sen beni övmek

önce dujjj

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

tamam.

Alıntıları Göster

özelden adres gönder aşağıda link bıraktığım kupadan 2 tane göndereceğim kahve içerken beni hatırlayıp kupanın üzerini okursun :D

https://www.trendyol.com/palto-tasarim/sen-nasil-bir-kralsin-sari-parlak-oval-kupa-p-61632226?boutiqueId=541038&merchantId=111809

• quote:

Orijinalden alıntı: liberti2

özelden adres gönder aşağıda link bıraktığım kupadan 2 tane göndereceğim kahve içerken beni hatırlayıp kupanın üzerini okursun :D

https://www.trendyol.com/palto-tasarim/sen-nasil-bir-kralsin-sari-parlak-oval-kupa-p-61632226?boutiqueId=541038&merchantId=111809

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: liberti2

Alıntıları Göster

hocam palto tasarım ile bi alakanız var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izayoi -- 2 Aralık 2020; 17:19:0 >

• Çekilişe katılmak istiyorum
  • Yenikupamız hayırlı olsun hünkarım.

Anlamayanlara davul zurna kısmı burada olsun: Yenikapı hikayesi vardır. 4. Murat büyücü falcı her neyse sorar hangi kapıdan gireceğini İstanbul'a. Falcı bir kağıda yazacağını söyler. Sonra duvar yıktırıp yeni bir kapı açtırarak İstanbul'a girer. Kuşağındaki kağıda bakar, yeni kapınız hayırlı olsun sultanım yazmaktadır. O bölge ve kapı Yenikapı olarak anılır.

Burada da 2 kupa bence yetmeyecek. Yenikupa gelir gibi. O kupalar artık yenikupa olarak söylenegelecek.

• Vay be seneler önce pes turnuvası ile vermiştik bu kupalardan sağolsun Gün Bey ayarlamıştı

Güzel şeyler yapılabilirdi :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cekilişe katılmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.