Şimdi Ara

IKEA 100 GR ÇİKOLATA 1,95 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.653
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Akşam eve giderken Torku çikolata alayım deneyelim diye düşündüm beğenilen mesajlarda görünce. Yorumun kendisine gelince imzayı gördüm tereddüte düştüm. Şimdi imzayı boşver samimi söyle hocam. Alam mı almayam mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

Damak fiyatına dandik çikolata satıyorlardı. Ürün anca Torku'nun çikolataları ile karşılaştırılabilir.

Torku'nun çikolataları şuan Eti ve Ülker'i kalite/lezzet olarak geçmiş durumda, Eti/Ülker vade yapmaz burun havada gezerken, artık vadeli satış yapmaya ve kampanya yapmaya başladılar, Torku en büyük ve ciddi yerli rakipleri şuan. Gerçek şeker kullanıyorlar, rakipleri gibi katkı maddelerini basmıyorlar. Sizin damak tadınız belki katkı maddelerine alışmış olabilir. Torku bitter özellikle şuan kafaya oynar.

http://forum.donanimhaber.com/m_93976655/tm.htm

torku gibi kalitesiz markaların çikolatalarını yiyeceğime bim çikolatası yerim, daha ucuz, aynı kalite.

torku bisküvileri fena değil ama.

• Torku dünya markası olur benden demesi, potansiyel var. Türkiye'de bazı ürünler de vasat olsa da ilk sırada gelir, ayrıca ürünlerin paketleri çok kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • camokan kullanıcısına yanıt
    Her üründe gerçek şeker kullanmıyorlar. Glikozlu ürünleri de var.. Ayrıca çikolatası berbat

• Bim buono premium bitter bence piyasadaki en iyi yerli çikolatalardan. Eti Ülker Nestle, torku vs hepsine tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

Damak fiyatına dandik çikolata satıyorlardı. Ürün anca Torku'nun çikolataları ile karşılaştırılabilir.

Torku'nun çikolataları şuan Eti ve Ülker'i kalite/lezzet olarak geçmiş durumda, Eti/Ülker vade yapmaz burun havada gezerken, artık vadeli satış yapmaya ve kampanya yapmaya başladılar, Torku en büyük ve ciddi yerli rakipleri şuan. Gerçek şeker kullanıyorlar, rakipleri gibi katkı maddelerini basmıyorlar. Sizin damak tadınız belki katkı maddelerine alışmış olabilir. Torku bitter özellikle şuan kafaya oynar.

torkunun malesef bir cok urununde glikoz surubu var, uzerinde pancar sekeri kullanilmistir yazanlarda yok sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zotacing kullanıcısına yanıt
    ben gömerim bulunca

torkunun çikolatası tr deki en leş çikolata, bim rocks.
  • Torku'nun hiç bir ürünü beş para etmez benim anlamadığım husus ürünler piyasaya çıkmadan bunları tadan uzmanlar yokmu acaba şirket bünyesinde çalışan!

Almanya'da Aldi'yi bilenler bilir ucuzluk marketidir ganimet gibi çikolata mevcut en ucuz markaları bile Ülker ve Torku markalarını ezip geçer hatta geçenlerde avam tabakası için aspragas haber ürettiler Ülker,Nutella'yı satın alacak diye

Nutella'nın sahibi Ferrero ailesinin ülkemizden satın almış olduğu yıllık fındık miktarına ayırdığı bütçe Ülker'i satın almaya yeter Ülker'in yatırımları üçüncü dünya ülkelerinde nasıl becerdilerse ekonomik krizdeki Godiva'yı satın alıp o güzelim markayıda rezil ettiler..Bim'in ilk etaplarda orjinal ismiyle sattığı Trumpf markalı gold nuss çikolata Aldi'nin satmış olduğu en ucuz markaydı sonrasında Buono adıyla satmaya başladıklarında eski lezzeti kalmadı sanırım artık burada üretiliyor keşke Nussknacker gibi çikolatalar gelsede memleket çikolata görse..

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Doğal şeker(%100 pancar şekeri) ilk çıktığında geçerli olmakla birlikte son 2 yıldır doğal şekerin yerini glikoz almıştır.Bunlar patlama yaparak tüketimi arttırmak ve tüketiciyi alıştırmak amaçlı,müşteriyi kendine bağlatma odaklı,siz de buna en güzel örneksiniz.Şimdi iyi Torkular.

• damak tadı kişiden kişiye değişir, Aldide şatılan çukulataların çoğu benim gözümde çöptür, ürünlerin büyük bölümü de öyle, hele o vitamin denen zehirler
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Adamlar dünyaya ihraç ediyor çöp dediğiniz ürünleri keza o ürünler ülkemize getirilse bizim yerli markaların ürünleri raflarda toz tutar fiyatları ülker,torku vs markalardan daha ekonomik kalitelerine şu anki endüstrimizle erişmemiz mümkün değil..Aldi'de satılan teneke içerisindeki fıstıkları biliyorsunuzdur olağanüstü lezzetli bizim Tadım dediğimiz leş markayla kıyaslayınca arada uçurum var Ferrero pek çok çikolata,gofret,krokan vs ürüne sahip her nedense ülkemize Nutella haricinde getirilmiyor Aldi'de milyon tane çeşidi mevcut Alman gıdada hile yapmaz kaliteyi bozmaz standartlar çok yüksek..
  • Fistiklisi cok iyi tavsiye ederim.

• o nussknacker hatrına bimdeki bütün fındıklı olan çikolatayı almıştım ilk geldiğinde.. ki ondan önce de ya bim ya da a101 direkt ithal getirmişti nusskncaker benzerini.. çocukluğumun çikolatası, yıllardır oldu yemedim canım istedi şimdi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy1925

Hocam sktsi 11. Ay

indirim ne zamana kadar geçerli acaba?
  • Antep fistikli baton chocolate deneyi.
    Bitter dalinda en lezzetli:
    1- Eti Karam
    2- nestle classic
    3- damak gece

Sutlu dalinda
    1- Torku
    2- nestle classic
    3- ulker
    4- eti
    6- damak.

Madem yiyoruz bilime de katkimiz olsun istedim ))
    Bu mesaja eklenen görseller:

IKEA 100 GR ÇİKOLATA 1,95 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.