Şimdi Ara

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
138.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun. fena değil görünüm olarak.
  • yakıt tüketimi ile ilgili bilgi verebilir misin?
    şehir içi şehir dışı ne kadar yakıyor?
    kolay gelsin...
  • Bu araba alınır ya,
    bu arada vites kolu ne kadar sıkışık öyle değilmi, yoksa banamı oyle geliyor
  • vites kolunun önündeki mavi ekran nei şe yarıyo acaba?Hesap makinesi değil di mi?
  • Alan arkadaşa hayırlı olsun. Güle güle kullan.
    Bu araba, bir aralar Nissan Sunny'ler vardı Japon arabası ve çok güzeldi. Aynen ona benziyor gibi önden. Dümdüz, dört köşeli bir araba. Ben şahsen yerli üretimlerimizi tercih ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

vites kolunun önündeki mavi ekran nei şe yarıyo acaba?Hesap makinesi değil di mi?

büyük ihtimal klima ve yol bilgisayarıdır...

bu arada hayırlı olsun dostum
  • Kafama birşey takıldı . Fotoğraflarda yukarda analog klima gözüküyor . Özelliklerde dijital yazılmış. Vites kolunun ordaki dijital ekran eğer klima ise yukardaki nedir ?

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA
  • Hayırlı olsun, Allah kazasız belası hayırlı işler de kullanabilmeyi nasip etsin (amin)

2004 de fuarda aracı incelemiştim, fiyatına göre çok uygun bir araç, ayrıca bu donanımda bir logan çok daha pahalı, inşaallah yürüyeni vs. de dayanıklı çıkarda kullanıcılar üzülmezler
  • Hayırlı olsun.

evet bende merak ettim ya.Onlar nedir?
  • Nedir bu mavi ekran??
  • harbi ya bakınca guzel geliyor arac, birde sürmek lazım
    tabi fuarda mercedes s500 amg den inip buna bindiğimiz için deli gibi eleştirmiştik, ama symboldan inip felan buna binsen, eminim daha guzel gelicektir.
    edit: symbolcüler kızıcak şindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 25 Ocak 2008; 12:13:11 >
  • allah kaza bela vermesin güle güle iyi günlerde kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

harbi ya bakınca guzel geliyor arac, birde sürmek lazım
    tabi fuarda mercedes s500 amg den inip buna bindiğimiz için deli gibi eleştirmiştik, ama symboldan inip felan buna binsen, eminim daha guzel gelicektir.

Espri yaptın heralde, gülelim. Symbol'den inip buna binmeyeceğime göre. İmkanlarım çerçevesinde ya daha üst marka ve modele binerim yada yine Symbol'e binerim. Baktım olmuyor, arabamı sürmeye devam ederim.
  • Güle güle kullanın,

Bu fiyata bu özellikleriyi gibi görünüyor, Fiat Albea yada Chevrolet Aveo var ama sanırım onlarda Samand'daki kadar donanım yok bu fiyata.

Umarım memnun kalırsın bu arabadan, bir kaç ay sonra sağından solundan ses gelmezse ve bir yerleri dökülmeye başlamazsa bence iyi bir seçim yapmışsın derim. Umarım bu tür aksilikler yaşamazsın.

Bunun 2. eli olmaz bir süre daha ama sen kullanmak için aldıysan uzunca bir süre bununda bir önemi yok zaten.
  • Klimayı yol bilgisayarından ayarlıyorsunuz ayarladığınız derece hep sabit kalıyor mesela çok sıcak olunca yol bilgisayarından uğraşmadan analogdanda değiştirebilirsiniz. ordaki tuşlar sizin arabayı çalıştırmanız için girilmesi gereken parolayı girmenize yarıyor. yrıca yağın durumuna kalan benzinle ne kadar gidileceğine silecek suyu durumuna felan o tür şeylere bakmanıza yarıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Espri yaptın heralde, gülelim. Symbol'den inip buna binmeyeceğime göre. İmkanlarım çerçevesinde ya daha üst marka ve modele binerim yada yine Symbol'e binerim. Baktım olmuyor, arabamı sürmeye devam ederim.

Kardeşim symbol almayıda düşündük fiyatları aynı ama symbol çıplak araba bence bende o sırada aynen şu sözleri söyledim
    Symbole bineceğime el arabasıyla gezerim daha iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: full_speed_89

quote:

quote:

Kardeşim symbol almayıda düşündük fiyatları aynı ama symbol çıplak araba bence bende o sırada aynen şu sözleri söyledim
    Symbole bineceğime el arabasıyla gezerim daha iyidir.

el arabası falan deyip hakaret etmeyelim.kim ne derse desin symbol sonuçta kendini ispatlamış ve dayanıklı bir araç.servis yedek parça ve usta sorunu yok.samand bu açıdan bakınca daha kendini ispat etmesi gereken bir araç.bu arada her şey donanım demek değil.araçta klima,abs oldumu gerisi zevk meselesi.sende samandı beğenmiş almışsın.güle güle kullan gönlünce.
  • İyi, el arabasıyla gez sen. Ama seni taşıyan birini bul. Symbol'ünde Albea'nın da çıplak olmayanı var. ZAten anlamıyorum ben bu insanları. Ya Symbol, ya Logan dır karalamak için gösterilen marka. 3. olarak da Albea gösterilir. Ne dertleri varsa? SAMAND işte, D'yi atınca olur SAMAN. SÜMBÜL diyenlere sevgiler. Arabanız yoksa inşallah bir gün SÜMBÜL de olsa SYMBOL'ünüz olur. Ama arabanız varsa markası nedir bilemem. İnşallah Symbol'den iyidir. Ancak bu kadar karalanan ve çamur atılan SYMBOL'e bir gün muhtaç kalmazsınız.
    Ben memnunsam, diğer kullananlar da memnunsa MESELE YOK. Söylenenler VIZ GELİR, TIRIS GİDER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 25 Ocak 2008; 16:26:23 >
  • sadece benmi aracı arkadan ve yandan volvo ya benzettim:)...

urfada baya kullanan var...arac donanımları sorun cıkarmazsa kısa zmaanda bence cok güzel...........
  • quote:

İyi, el arabasıyla gez sen. Ama seni taşıyan birini bul. Symbol'ünde Albea'nın da çıplak olmayanı var. ZAten anlamıyorum ben bu insanları. Ya Symbol, ya Logan dır karalamak için gösterilen marka. 3. olarak da Albea gösterilir. Ne dertleri varsa? SAMAND işte, D'yi atınca olur SAMAN. SÜMBÜL diyenlere sevgiler. Arabanız yoksa inşallah bir gün SÜMBÜL de olsa SYMBOL'ünüz olur. Ama arabanız varsa markası nedir bilemem. İnşallah Symbol'den iyidir. Ancak bu kadar karalanan ve çamur atılan SYMBOL'e bir gün muhtaç kalmazsınız.
    Ben memnunsam, diğer kullananlar da memnunsa MESELE YOK. Söylenenler VIZ GELİR, TIRIS GİDER.

evet hocam haklısın.dediğin gibi karalama oldumu ya logan ya symbol karalanır.dediğim gibi symbol kendini kanıtlamış araç.uzun yıllar sorun çıkartmayan kullanıcısını üzmeyen.loganı 2005 haziranda aldım.klima,abs,sürücü, yolcu hava yastığı,elektirik ısıtmalı aynalar,yol bilgisayarı,çelik jantlar.ve 3. yıla girdim.hiç sorun yaşamadım.çok şükür.arabamın özelliklerini yazmamın sebebi bu araçlarda da donanımlı modellerin bulunduğudur.
    yine daha önce symbol kullanmış biri olarak bu araçlada hiç yolda kalmadım.servis ve yedek parça ağıda geniş ve her yerde bulursun.
    ha samand kötü mü iyi bir fiyat etiketine sahip ama kendini kanıtlaması ve alt yapısını kurması için zamana ihtiyacı var.eleştirilerimizde yapıcı olalım.çünkü hiç birimiz arabalarımızı sokaktan bulmuyoruz.herkesin alın teriyle sahip olduğu şeyler.bugün bu marka yarın bi başkası .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.