Şimdi Ara

IIıı.. 2. İZMİR BULUŞMASI 31 Ağustos 2008..ııII (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
0
Favori
6.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi sen sus ya,sana bişiy diyen yok,neyse insan bi haber verir geldim diye,kaybolmuşsundur grçi ama
  • lütfen benide o listeye yazarsanız sewinirim bende gelicem

• Benide ekleyin kontenjan varsa hala :)
    Güzel olacağa benziyo herhalde yakında buca yedigöller yada gölet de değilde buca stadyumunda yapacaz buluşmayı.
  • ekledim arkadaşlar,33 kişi olduk
  • volkan
  • geldim geldim 3 gündür izmirde işbaşı yapıyorum canım çıkıyo ben burayı bilmiyorum yanlız narlı dere itfaiyesine yakın folkart yapıda çalışıyorum kentkartmıdır nedir bende hiçbişi yok narlı dere itafaiyesinden alıp geri oraya bırakabilirseniz gelirim nete haftada 1 saat kadar girebileceğimi tahmin ediyorum

5359658213 mesajla ulaşırsınız artık
  • Aç mı Gelelim Tok Mu Gelelim?
  • aç gel aç,etler yetmez,

şaka şaka,10 ar lira getirirse herkez tok gelebilir,rahat doyarsınız,ben doyarmıyım onu bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: BODYGUARDS

aç gel aç,etler yetmez,

şaka şaka,10 ar lira getirirse herkez tok gelebilir,rahat doyarsınız,ben doyarmıyım onu bilmem

olum zaten 33 kısı gelıo yapar sana 330ytl bı tane kuzu alsak %50 sını sen yersın bıde bızım %10 goturursun gerı kalanı bız yerız artık

• hala izmirdeyim yavaş yava narlı dereye alışmaya başladım hala konu ölü son mesajımdan sonra nerdeyse hiç mesaj gelmemiş hala nete arada bir geliyorum beni narlı dereden alabilecek varmı itfaiyenin oralardan

bu arada dikkatimi çekti toplantı yaklaştıkça konu ölüyor !
  • evet beyler,5-6 gün buralarda değildim,ama değişen bişi yok
    zaten bu kadar izmirli de yeter heralde ya
  • ben diğer konuda yazıldım burada yazılmamışım kazoomlyer ismim beyazıt yaşım 15 gelicem
  • ekledm arkadaşlar,34 kişi olduk,erman ban yedi ama gelebilir genede
  • yalan oldu galiba buluşma
  • neden ki,öyle bişey yok,kaç kişi gelirse buluşcaz sonuçda
    edit:yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BODYGUARDS -- 22 Ağustos 2008; 12:28:09 >
  • SON 1 HAFTA KALDI ARKADAŞLAR BIR YER SECSEK IYI OLACAK

SAYGILAR...
  • body hocam ben gelemiyorum o tarihte buralarda olmayacagım hepinize iyi azıtmalar dilemekteyim kudurun azıtın işte
  • beyler 2 gündür revir manyağı oldum şu tarihi yeri ve yolu kesinleştirelim artık ya narlı dere itfaiyeden beni kim alabilir?
  • aaa pro oldumu ama yaa,,

volkan abi,alamam ama sana yolu tarif ederim,

narlı dereden 670 e bincen,buca yönüne,bozyaka ssk da incen,ordan dolmuşla beraber geçeçez

uyarsa buyur

yer zaman konusuna gelince:
    zaman.:31 ağustos pazar

yer: Buca/Yedigöller Piknik Alanı (bilmeyenler sora sora bulur)

saat :14:00 da orda olalım diyorz,ancak bilmeyen arkadaşlar daha önceden grup halinde bilenlerle toplanarak gelebilir...,

Fiat: Arkadaşlar Mangal Unutulmasın,10 lira çok gelmez sanırım,günde 1-2 lirayla sağlanacak bir para...
    orada kararlaşırız gene,olmazsa hazır falan idare ederiz,kimse uraşamam derse,ama bence herkes en azndan 10 ar lira getrsin

saygılar,BODYGUARDS

• Hobarey,
    Bu izmir başka izmirmi yahu
    Bizim gruptan kimseleri göremiorum burda
    Bi berker birde qcu

Bu konuya yazanlardanda kimseyi tanımıyorum hayırdır inşallah

Toplu nick filanmı değiştirdiniz len
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.