Şimdi Ara

IIıı.. 2. İZMİR BULUŞMASI 31 Ağustos 2008..ııII

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
5.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Pc Modifikasyon >> Projeler >> IIıı.. 2. İZMİR BULUŞMASI 31 Ağustos 2008..ııII
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1598 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ooo neco gelcem dedin artık,bekliyoruz,

ermanla mustafasız olmaz,ama mustafayı bulamıyoruz,bkalö daha zaman war

ermancım deniz fikri olumsuz sonuçlandıitmm güzel fikir ama buluşma olmaz,söylemişdim
    |
    |
  • Yarbay
    3242 Mesaj
    |
    |
  • Çavuş
    57 Mesaj
    nerde buluşcaz karar verildimi :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    werilmedi,ama ankaralılar gibi piknik de düşünebiliriz,iyi fikir bence,
    bişiler yer içeriz,belki mangal

bu arada mustafayla konuşdum,oda warm diyor..
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj
    arkadaşlar adım İbrahim...Üçyol'da oturuyorum...Buluşmayı da bekliyorum...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    PIKNIK OLABILIR GUZEL FIKIR ZATEN BEN BIRAZ YAKLASMISTIM SAKASINA ORMAN DEMISTIM
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj
    piknik olacaksa benim aklımda süper yerler war...
    |
    |
  • Binbaşı
    1397 Mesaj
    Güzel kimse tanımıyo beni ama tanışırız yaş sınırı +3 olduğuna göre kesin gelirim

Abi piknik diyosanız çıkalım evka3 e dağbaşı nası olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mtntk -- 23 Temmuz 2008; 23:27:02 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    TANISIRIZ TABI PIKNIK GUZEL FIKIRDE BULUSMAYA KADAR NE FIKIRLER GELIR!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::FRAGE.PKCN::. -- 23 Temmuz 2008; 22:29:19 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler piknik fikri akla yattı geliba
    |
    |
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    Evet beyler piknik güzel.Ben börek getirirm.Mangal fikrinden vazgeçin
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    benide ekleyin büyük ihtimalle bende gelirim bir terslik olmadıkça yanlız bir sorun var ben izmire nerden gidilir onu bile bilmiyorum :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    volkov sen ankarada değilmiydin
    bak eklersem gelmeyenlere ceza var bu sefer
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BODYGUARDS

volkov sen ankarada değilmiydin
    bak eklersem gelmeyenlere ceza var bu sefer

ya ankaradayız ama ankaralı diiliz ölmeden 88 ilede gidecez galiba ama 3-4 senedir ankaraya iyi demirledik busefer ufukta izmir görünüyor folkart yapı otel zincirleri için çağırıyor öncü birlikler gitti benim arabada 2 gün önce gitti bi ben kaldım burda gelicem oraya gelmesinede orası hakkında oranın isminin izmir olmasından kızlarının güzel olmasından ve 600 km çekmesinden başka bişi bilmiyorum henüz yani yolda kaybolmazsam veya herhangibir aksilik çıkmazsa bende aranızdayım :)

ankara toplantılarının tümünün organizasyonunda rolüm vardı ve düzenlenenlerin tümüne gittim ve gidicem bu arada gelmeyenlere ne ceza var? merek etim beyzbol sopasıyla pcme girişmeye kalkarsanız baştan söleyim o ankarada kalacak arabama dalacak olursanız nerde olduğunu ben bile bilmiyorum ha bana dalacaksanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkov_19 -- 24 Temmuz 2008; 22:38:09 >
    |
    |

• Yarbay
    2247 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BODYGUARDS

buca hancı da olabilir arkadaşlar

Hancı olursa - 2 dklık yolum hemen damlarım bende Piknik Gölette olabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 25 Temmuz 2008; 3:57:29 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    oo VOLKOV sendemi geliyon ya

Bak en kolayını söylüyom sana.Çık otobana,Kamyon şöförlerine otostop çek.Genelde İstanbul'a gidenler vardır bin onlara.İstanbulda in.Çık TEM'e orodada çek otostop İzmir'e gel işte.Yol parasıda vermezsin ama geri dönerken ben bilmemSeni tam izmirli yaparız burada
    |
    |
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    @volkov

ceza işi şaka tabiyki,mümkün oldukca gelmeye çalış,aramızda görmekden memnun oluruz(düğün daveti gibi anlaşılmasında)
    bekliyoruz o zman...

@shanke

biz yedigöller falanda düşünmüşdük,veya başka piknik alanı,senide bekliyoruz...
    |
    |
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    Arıza,kanka fazla uzaklaşmayalım.Ben taaa yazlıktan gelcem otobüsle,sonra yine üçkuyulara gidip otobüse binicem
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    şehirler arası otobüslere binmeyeli gerçekten çok uzun zaman olmuştu uzun zamandan beri ilk defa otobüse bincem bırakında biraz keyfini sürüyüm kamyon falan riskli iş :) te dayımda orda kamyoncu acaba ankaraya geldiğindemi gitsem ? :) neyse arabadan kurtuldum hem siyah hem klimasız hemde 600 km ve yol bilmeden hiç çekilmez

bu arada orda otobüsler falan nasıl tek biletle heryere gidilebiliyormu? şimdi yabancı yer kaybolmayalım :) birde biletlerin fiyatı nedir? çorumda tam bilet 35ykr ankarada 1.20ytl eskişehirde son hatırladığım 1.00 ytl umut edelimde aksilik çıkmadan toplantıya gelebiliyim
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    http://www.folkartyapi.com.tr/ buranın neresi olduğunu bilen varmı ? geleceğim yer büyük ihtimalle burasıda :)
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.