Şimdi Ara

IIıı.. 2. İZMİR BULUŞMASI 31 Ağustos 2008..ııII (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
0
Favori
6.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

tamam mangalı ben getiririm

mangal fikrine geri dönüldü,yusuf abi,yolla bklm mangalı

• quote:

Orjinalden alıntı: BODYGUARDS

sanırım millet 10ytl den korkdu

yok ondan değil
  • Sizi gidi mangalcılar siziiii
  • ben gelmiyom vaz geçtim
  • quote:

ben gelmiyom vaz geçtim

sanki geliyordun da
  • gelcektim tabi izmirdeyim olm ben
  • Geliyor
  • abi ben konağın yolunu bilmiyorum aslında bugün o tarafa fuara gidecektik arabayla parton geldi emreder gibi bugün gidersen bidaha gitmek zorunda kalırsın falan dedi babamda kontağı aldı pazar gideriz dedi ama onlar 18:00dan önce gidemez sabah kendimi arabayla konağa bıraktırabilirim

şimdi kim beni konağın neresinden kaçta alacak (kolay bulunabilecek biyer olsun ilk defa gidicem)

05359658213

yusuf genemi şaka yapıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkov_19 -- 28 Ağustos 2008; 21:12:58 >
  • nese konaktan beni alacak hayır sever vatandaşı bulduk FRAGE.PKCN beni almayı unutma
  • yau mangal sorun mu sanki.. boşaltırız birimizin kasasını yükleriz kömürü tamam işte.. canlı örneği de vardı eminim herkes görmüştür o resmi.. (:
  • quote:

gelcektim tabi izmirdeyim olm ben

Bodyguard tatilde oldugu için cvp yazamıyo bana dedini iletmek istedim

Yusuf abi izmirde oldugunu bana söyledin artık mutlaka geliyon dedi bodyguard
  • olm alışmış olmanız lazım artık bu tür şakalarıma şu sıralar hiç masraf yapacak durumum yok inşallah bir dahaki sefere gelirim

• quote:

Orjinalden alıntı: volkov_19

nese konaktan beni alacak hayır sever vatandaşı bulduk FRAGE.PKCN beni almayı unutma

UNUTMAM ABI YA BENIM FERRARI ALCAM YA BABAMIN BMW ODA OLMASSA OZEL ŞOFORLU BELEDIYE OTOBUSU ILE ALCAM SENI
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkov_19

nese konaktan beni alacak hayır sever vatandaşı bulduk FRAGE.PKCN beni almayı unutma

Pekçin almassa ben seni alırım abi konaktan
  • ARKADAŞLAR BODYGUARDS ARKADAŞIMIZ TATİLDE OLDUNDAN KONUYA HAKİM DEĞİL KONUŞTUM VE BANA SÖLEDİKLERİNİ YAZIYORUM
    YER:KONAK SAAT KULESİ OLARAK DEGİŞTİ
    ZAMAN:31 AĞUSTOS PAZAR SAAT:16:00 OLARAK DEĞİŞTİ
    SAYGILAR
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bence 1. ağızdan duymak gerekir bunu..
    kendisi bi yerden 5dk lığına internete uğrayabilir bence..(hiç bi yer olmasa en dandik java destekli bi telefondan girilebilir..)
  • heheh olm bu ne yaa
    göldü kule oldu
    ayrıca 4 çok geç bilesiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: necoinside

bence 1. ağızdan duymak gerekir bunu..
    kendisi bi yerden 5dk lığına internete uğrayabilir bence..(hiç bi yer olmasa en dandik java destekli bi telefondan girilebilir..)

1.ağız otelde tatil yapıyor ve beni aracı etti isteyen kulak asıp gelebilir yarın olacak zaten bodyguards gelince sorarsınız inanmassanız birde saygılar....
  • güven meselesi değil yanlış anlama ancak çok ilginç bi karar değişimi ve insan nedenini merak eder..
    saat geçe alınmış yer ilginç bi yer olmuş..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.