Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

II.El Kısmında , 'Bilgisayar Dışında İlanlara' EVET // HAYIR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> II.El Kısmında , 'Bilgisayar Dışında İlanlara' EVET // HAYIR...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

II.El Kısmında , "Bilgisayar Dışında İlanlara" EVET // HAYIR...

(En Son Oy Tarihi: 18.2.2005)
Giriş
    1739 Mesaj
    Evet arkadaşlar, "forum"da sizce "bilgisayar ve yan ürünleri" dışında II.EL İLANI OLMALIMIDIR,OLMAMALIMIDIR...???

|
    |
    olmalı kı zaten oluyo..adı ustunde ıkıncı el..bı sınırlama zaten koymamıslar..kımse arabamı satıyorum dedıgınde ıtıraz olmadı..
    |
    |
    3045 Mesaj
    yaw yannışlıkla ilkine oy verdim
    |
    |

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

olmalı kı zaten oluyo..adı ustunde ıkıncı el..bı sınırlama zaten koymamıslar..kımse arabamı satıyorum dedıgınde ıtıraz olmadı..

bende zaten ARABA-SU PINARI-TEYP-OTO TESİSATI VS...VS... ilanlarına karşı çıkmıyordum ama , geçen akşam bilgisayar dışında bir ilan yazıldı,ve herkes buranın bilgisayar malzemeleri ilanı verilen bir site oldugundan bahsetti...
    konu ondan açıldı...
    |
    |
    Kesinlikle yeni bölümler açılmalı!!! İkinci el bölümüne gereğinden fazla mesaj atılıyor. Dolayısıyla bölüm bir kaç başlığa daha bölünmeli ki her alanda atılan mesajlar daha kalıcı olsun. Şu anki hali; açtığınız topic 6-7 saat içinde 4.sayfaya gidiyor. Böylece satılık ilanınızı çok az kişi görebiliyor. Yani (benim izlenimim); ikinci el bölümü ne yazık ki işlevini büyük ölçüde yitirmiş... Tek çözüm ikinci el bölümü ile ilgili başlık sayısını artırmak.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,226
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.