Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.388
Cevap
12
Favori
29.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim oyum da Omen'e.Bazı maçları kaçırıyorum arkadaşlar kusura bakmayın okul bitmek üzere(umarım yani) ve çok yoğunum şu sıralar.
    Omen:2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omen 3
    Queensrÿche 0

Rakip biraz zayıf kalmış gibi geldi banada
  • Normalde Queensryche'ı çok severim,Operation:Mindcrime ya da Emprire olsa oyum onlara giderdi,ama bu albüm için değil...

Omen 4
    Queensrÿche 0
  • Omen 5
  • ÖNCELİKLE BÜTÜN ÖLENLERİMİZE RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. ALLAH HEPSİNE SABIR VERSİN, KOLAY DEĞİL. YARALILARIMIZ DA EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLARINA KAVUŞURLAR İNŞALLAH. SON OLARAK DA BU ŞEREFSİZCE SALDIRIYI YAPANLARIN ALLAH DA BİN BELALARINI VERSİN

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

Liege Lord - Freedom's Rise (1985)

vs

Dio - The Last in Line (1984)

• Liege Lord biraz daha canlı bir albüm yapsa da daha dolu olanın The Last in Line olduğunu düşünüyorum:

Liege Lord: 0
    Dio: 1
  • Liege Lord: 1

ikiside keyif vermedi
  • Liege Lord: 2

Kabız eşleşme, 1 gün daha sürer en az.
  • Nur içinde yatsın reyiz.

Liege Lord - Freedom's Rise: 2
    Dio - The Last in Line: 2
  • Bu eşleşme beni düşündürmedi, Dio'nun ilk albümü Holy Diver sonrası yapmış olduğu albümlerin çizgisi daha çok kitleleri memnun etmeye yönelik, radyo dostu parçalardan oluşmaya başlamıştır. Last In Line albümü de ticari kaygı sınıfına düşen bir albüm olduğundan bana keyif vermez.

Liege Lord'un Freedom's Rise albümü çıkmış olan en iyi USPM (amerigan power metali) albümlerinden biridir kanımca. Albümü ortaçağ konseptinin epik parçalarının yanısıra ayırt edici bir diğer özelliği vokalist Andy Michaud; vokal aralığı kimi yerde fena açılıyor; King'in tizlerini çağrıştırıyor. Liege Lord'un en iyi bu albümün basları cayır cayır duyulması harikulade birşey ve albüm de baştan sona olabildiğine dengeli bir şekilde gidiyor, oldukça dinamik.
    Limited Edition kapağı bence daha güzel;

Liege Lord 3
    Dio 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 20 Şubat 2016; 0:37:19 >

• Pentagram - Anatolia buradaki çoğu albümü alırdı aslında
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Daha elenmedi ki hocam, niye gecmis zamanla konustun

----Genele yonelik mesajim----

Arkadaslar aksama kadar bekleyecegim, sonra da eslesmeyi degistirecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 20 Şubat 2016; 7:34:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Virgin Killer"ın orijinal albüm kapağını koymuyorum, çünkü beni de o yaştaki bir kızın o şekilde kullanılması açısından rahatsız etti ancak yine de youtube videosundaki orijinal kapağıdır, buradaki gördüğünüz diğer kapağıdır.

fates Warning - The Spectre Within (1985)

vs

The Scorpions - Virgin Killer (1976)

• Virgin killerin kazanabilecegini dusunmuyorum album kapagi dikkatimi cekti o kiz resit mi? Resit degilse ailesi mi izin verdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Virgin killerin kazanabilecegini dusunmuyorum album kapagi dikkatimi cekti o kiz resit mi? Resit degilse ailesi mi izin verdi ?

Baktım, 10 yaşındaymış yani reşit değilmiş, kızın ailesi de izin vermiş (hatta çekim sırasında yanlarındaymış güya)
  • Oyum Fates Warning'e... Albümün soundu çok sağlam. Progresivve Metal'e kayıyor... traveler in time ile başlayıp epitaph ile biten bir şaheser...

Fates Warning:1
    Scorpions:0

bu arada geçen eşleşmede oy kullanamadım,kusura bakmayın,foruma girememiştim birkaç gündür... oy kullansaydım Liege Lord'a verirdim.Sağlam albümmüş cidden
  • virgin killer alır gibi duruyor

albüm fotosu ne la öyle
  • Dazed d confused - led zeppelin arkadaslar dikkatimi cekti roffler bi sarkinin rofflerine cok benziyor siz de benzettiniz mi bir seye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fates Warning:1
    Scorpions:1

Whiskey cola ne dersin ?
  • Fates Warning 2
    Scorpions 1
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.