Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.387
Cevap
12
Favori
29.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piece of Mind klasik Iron Maiden albümleri içerisinde belki de en zayıfı; ilk 3 parçası ve Trooper hariç geri kalan oldukça banel, IM'ye yakışmayan parçalar barındırmakta; Rainbow'u açıklamaya gerek yok;

Rainbow 2
    Iron Maiden 0
  • To Tame A Land'in mükemmel bir yeri vardır bende. Ayrıca Rainbow'un kapağı bana Bunalım isimli grubumuzun 60ların sonlarında çıkarttıkları tek albümlerinin kapağını anımsattı. Ek bilgi olsun.

Rainbow: 2
    Iron Maiden: 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 26 Ocak 2016; 0:41:04 >
  • Forumdaki bozukluk sebebiyle 2 defa göndermi?im.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 26 Ocak 2016; 0:40:46 >
  • Ben The Trooper'ı albüm zannediyordum kendine ait image'i var amaBence Rainbow'un albümü muazzam.Ama karşısındaki albüm de yabana atılacak bir albüm değil trooperı barındırıyor her şeyden önceBen bir kez daha dinleyeyim öyle editleyecem bu mesajı gerçekten kararsız kaldım.
  • 3-1 rainbow onde

Ne kadar yumusak bi grup ismi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim oyum Maiden'a biraz çekişmeli geçsin bari eşleşme.
    Maiden:2
    Rainbow:3
  • Eee dostlar, yok mu bu iki yigidi kapistiracak? Aksam yenilerim maci degismezse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim oyum iron maiden'a durum berabere oldu

Maiden:3
    Rainbow:3

• Yaptığını beğendin mi, tıkadın eşleşmeyi

Arkadaşlar sizden bir yorum alaydık iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 28 Ocak 2016; 0:14:21 >
  • Arkadaş senden de bir yorum alaydık iyiydi
  • Ed'i tımarhaneye kapatmışlar
  • Arkadaşlar, belki bilmeyenleriniz vardır, Yolgezer761 arkadaşım, artık eşleşme ilerlemeyince kendisine ulaştım, "neden oy vermedin" diye DH'ye DH'den kaynaklı sorunlar yüzünden giremediğini, o yüzden oy veremediğini ancak oyunun Rainbow'a olduğunu iletmemi söyledi. Sıkıntıyı çözer çözmez de aramızda olacakmış

Rainbow: 4
    Iron Maiden: 3
  • Yeni jüriler mi katsak, en azından sürekli oy verebilecek tek sayıda olana kadar
    Bu arada aramızda nasıl cue'deki ape müzik dosyasını flac olarak ayırırım bilen var mı

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

Omen - Battle Cry (1984)

vs

Cirith Ungol - King of the Dead (1984)

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    İyi numara
  • Senelerdir Medieval'ı kullanırım, sade ve kullanımı kolay bir program:http://www.medieval.it/cuesplitter-pc/menu-id-71.html

Gene 2 epik şaheseri karşı karşıya ama yaa olmuyor ki böyle nasıl hep bunlar birbirine rakip olarak eşleşiyor şaka gibi..
  • Cirith Ungol - King of the Dead bence bir tık daha önde. Ben müziğin vokalden daha fazla olduğu parçaları ve albümleri seviyorum. Sürekli konuşan çocuklar gibi vokalin bastırması hoşuma gitmiyor. Sözler kısa ve anlamlı olmalı, müzik sözlerdeki duyguyu kafamıza vurmalı. Juri kimi seçecek bakalım.
  • @bobafett Ben de medieval kullanıyorum (gerçi çok daha kaliteli dosyalarda sıkıntı çıkardı, bir tanesinde mecbur foobar kullandım) ancak sıkıntı ape dosyasını flac yapmak.

@Maggese Teessüf ederim, gelince kendine sorarsın

@The Rainmaker hocam jüri alımları devam ediyor, jürimiz olmak ister misin?
  • Kurucu Rainbow ve Dio basisti Jimmy Bain aramızdan ayrıldı;

http://www.tmz.com/2016/01/27/jimmy-bain-death-announcement-def-leppard-cruise/
  • Cirith Ungol un albumunu beğendim.dolayisi ile oyum cirith e

Cirith Ungol:2
    Omen-0

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    İsterim tabii ama çok teknik değerlendirme yapamam bilginiz olsun. Beğendiklerimi belirtirim. Bazı arkadaşlar çok teknik inceleme yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.