Şimdi Ara

İhtiyacınız Olan Ne Varsa Kasım Ayına Özel Fırsatlarla PttAVM.com'da!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
39
Cevap
1
Favori
9.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acar85 (2 mesaj) KSB (2 mesaj) batyaz (1 mesaj) crespo61 (1 mesaj) man utd (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> İhtiyacınız Olan Ne Varsa Kasım Ayına Özel Fırsatlarla PttAVM.com'da!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2568 Mesaj
    Tarih kervanına bi katılmayan e/ptt vardı hayırlı olsun o da katılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1480 Mesaj
    Bu da bizi özlemiş herhalde. Ama çok da ozlememis gibi hani biraz lafta kalmış sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ptt harfleri nin olduğu yerden kaçın kacin 😂

• Yüzbaşı
    904 Mesaj
    😀

|
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj

PTT ile hiç iyi anılarım olmadı.

PTT ismi hiç sıcak değil.

|
    |
    Bu siteden uzak durun. Çok sıkıntılı bir site. Utanmaz satıcılar var. Olmayan ürünü satıp haftalarca boşa zamanınızı yiyorlar. Ptt de seyirci kalıyor.

• Onbaşı
    16 Mesaj

işini çok iyi yapan satıcılar da var.

geçen sene bir buzdolabı aldım , gözüme ufak geldi. satıcı boş gününüzde hemen iade edin dedi.

eve teslim eden ptt büyük ürün alamayız dedi, ayakkabı, yada kitap mı nasıl elimde götüreyim

araç tuttum pttye götürdüm.

pttkargo şubesi bak burda sıkıntı olur , vurulur çarpılır alamayız dedi,

siz 5 10 km ilerdeki ptt dagıtım merkezine götürün dedi, ister istemez götürdüm

orda sıkıntı biz bunu alamayız böyle bir hakkımız yok dedi. birisi gelecekmiş ögleden sonra

ptt sorumlusu gelecekmiş onun kayıt alması lazımmış . onu beklemek zorunda kalacaktım.

ordan birinin numarasını aldım kardeş ben seni ararım dedi, 1 hafta geçti aramadı kardeş noldu dedi,

abi ben onu unutmusum dedi. hemen alıyorum derken 15 günde bir aide gerçekleştirdiler.

tabi şikayet üstüne şikayet yazdım. arıyorlar. şikayetinizi geri çekermisiniz diyorlar.

dedim en azından benim cebimden ödediğim iade masrafını ödeyim dedim. ödeyemeyiz.

ben de şikayeti kaldırmam deyip kapattım. hala duruyor

ptt https://www.sikayetvar.com/pttavm/yine-epttavm-sorumsuzlugu

|
    |
    KSB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    110 Mesaj

Değil beyaz eşya beyaz çorap bile alınmaz bu siteden...

|
    |
    43mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj
    GARBAGE OĞLU GARBAGE

|
    |
  • Yarbay
    7094 Mesaj
    😂

|
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    1 defa alisveris yaptim. Armut koltuk almistim. Piyasaya gore cok ucuz ve sorunsuz kargo ile teslim aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    641 Mesaj

Parasını çekti sipariş düşmedi uğraşıp duruyoruz yok ödeme referans no yok onay kodu yok dekont. Sanırım ilk ve son alışverişim olacak.

|
    |

Köy yerinde olduğumuz için, köylere servis veren tek kargo olduğundan pttavm'yi çok kullanıyorum. Eski site bir felaketti, yeni site daha güzel oldu ama eksikleri var.

-Ürünlerin kategorileri yanlış hala, ama en azından aradığın ürünü bulabiliyorsun.

-Eski sitede kargo takibi çok rahattı bu sitede imkansız, kargo takip numarası kopyalanmıyor entegre takip sistemi güncellenmiyor.

-Bazı satıcılar sürekli ürünleri iptal ediyor, bir keresinde bir ürün eksik geldi, satıcıya ulaşın dediler satıcı mağazayı kapatmış ve gitmiş.

Yine de yöresel ürün(özellikle şalgam) açısından çok iyi. Fabrikasyon şalgamdan kurtulduk yeminle.

Ama büyük miktarlı bir ürünü pttden alır mısın derseniz? Almam. Çünkü site şimdilik güven vermiyor.

|
    |

km sorgulama hizmeti ile bütün zararlarını kapatıyorlar. yoksa şu sitenin varlığı zarar

|
    |

Arkadaşlar forumda resime link bağlayabiliyor muyduk?

|
    |
    Çok abartı mesajlar görüyorum. Sanki amazon, n11 akrabalarının şirketi.

Dostlar, satıcı mağazalar hepsinde açıyor ilanlarını. Yollayan adam, gelen ürün aynı geriye kalan tek şey sitenin kullanılabilirliği. Bir de fiyatlar değişebiliyor zaten internetten alışveriş yapıyorsanız mantığı daha ucuz olanı bulmak olmalı.

Ben zaman zaman kullanıyorum, pandemi döneminde kargo gecikmeleri oluyor ama hiçbir kargom trendyoldan aldığım kadar geç gelmedi.

Zira yerli girişimlere destek olmak lazım, sonra neden bu işi yabancılar daha iyi yapıyor diye dövünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acanera -- 21 Kasım 2020; 10:39:52 >
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj

PTT mi aman Allah korusun. 2 tane sipariş verdim bir tanesini fiyatını yanlış yazmışız die iptal ettiler. Diğeri de 2 li paket yazmasına rağmen tek kutu gönderdi iade ettim hala onaylanmadı. Mh ye ulaşamıyorsun telefonu açmıyorlar. Bir de 7/24 güvenli alışveriş diyor. Wp hattından yazdım görmediler bile. Size tavsiyem aman uzak durun !!!

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,364
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.