Şimdi Ara

İhsan Özkes:Hz.Muhammed Yaşasa Saraya Girmez (Pardon Girermiş) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • insanlar doğruyu gerçeği görebilir sonradan.bundan doğal birşey yok.kimse anne karnından doğruyu güzeli yapacak diye doğmuyor yaşıyor öğreniyor doğruyu buluyor.ha kimi de bulamıyor o ayrı mesele.
  • Bir insan nasıl böyle düşüncelerini değiştirebilir? Durumun vekillik ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bu işte bir iş var ben anlamadım gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz vakti zamanında bunun gibi sağcıların CHP'ye alınmasına tepki gösterince bizi "baykalcı" olmakla suçladılar. Mehmet Bekaroğlu, Eren Erdem başta olmak üzere bunları alarak CHP'yi iyice kirlettiler. Yetmedi Ekmeleddin İhsanoğlu rezaletine tepki gösterince de "akp'nin ekmeğine yağ sürmekle" suçladılar utanmadan. Tesev kurucusu KK düşünsün artık bu partiyi nasıl yozlaştırdığını.

Ulusalcılar kafadan faşik (!) zaten. Yersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 6 Eylül 2015; 16:37:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

gene yanıltmadılar beni hep derim siyasetçilerin hepsi aynıdır diye.

tüm bu 360 dönenlerin konusunu açıp bir başlıkta hepsini bir araya toplamak lazım .

Hatta kitap yapıp vatandaşa okutmak lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfestein

Bir insan nasıl böyle düşüncelerini değiştirebilir? Durumun vekillik ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bu işte bir iş var ben anlamadım gitti.

O zaman tehdit veya ödül vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de diyorum ki müslüman adam siyasete bulaşmaz. o çok müslüman geçinen adamlar acaba kaç yakınlarına torpil yapıp kul hakkına girdiler.
  • kitap deme kimse okumaz.

video olup facede yayınlansın daha etkili olur muhalefet bir şeyi beceremiyorki..

• İzlerken şok olacak ve sadece acıyaksınız!
    Kimi makam için kimi makamı kaybettiği için!
    Bu insanlar davamız diyor ya, çok zorumuza gidiyor!
  • Ne tip insanlar var yahu. Su ulke gundemine girince acaip sinir oluyorum. Neysen o ol be adam. Cinsiyet degistirip kadin olanlar bile daha delikanlidir inanin

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

şimdi dinden dönenler neden dönüyor anladım

O zaman bende çıkıp bütün dinler ve hatta dinsizler hakkında safsatalar yayarsam insanlar ne yapıcak?

Müslümanlığı Kuran'dan ve diğer islam kaynaklarından öğrenmemiş bi adam dinden dönmeye bahane ararsa böyle olur.

Cahillik diz boyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White1nk -- 7 Eylül 2015; 12:23:04 >
  • Bu adamı hiç samimi bulmazdım ve son kıvırmalarıyla bunu ispatladı.Şimdi milletvekilliği için iyice kıvırabilir ama dozu daha da arttırması lazım.Bu yeterli olmayabilir.

Bu olay da Chpye ders olsun sırf üç-beş oy için adam devşirmekle bu işlerin olmayacağını;bu işin partinin kemik kitlesinde yer alan kendini halktan üstün gören kadroların temizlenmesiyle olacağını görsün.
  • Müslümanlığı Kuran'dan ve diğer islam kaynaklarından öğrenmemiş bi adam dinden dönmeye bahane ararsa böyle olur.

aga sen baştan failsin kusura bakma da
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Sünnet nedir ? Ehli sünnet nedir ? Kuranda sünnet olan şeyler geçmediği için diğer kaynaklar ibaresini kullandığım için ben failim ama bi milletvekilinin yaptığı açıklama dinden çıkmaya bahane öyle mi ?

Burda daha yazılabilecek çok şey var ama ceza almaya gerek yok.

• kardeş sana çok güzel cevaplar veririm ama burası konusu değil.istersen kurandakidin sitesine bi bak.sesli olarak anlatımı da mevcut
  • Hecarim yaz.hocam
  • Olaf'a çykacak yaz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.