Şimdi Ara

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 2015-2016 Girişliler (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
18
Favori
9.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

quote:

Orijinalden alıntı: aleksasantic13

Bir sorum daha olacak.Ben Ankara'yı bilmediğimden dolayı soracağım: Ben otogardan(Aşti sanırsam) Bilkent'e nasıl gidebilirim. Minibüs, otobüs, vs.

Metroyla kızılaya git.Tunustaki Bilkent servislerine bin.

Bu servisler kayit zamani da olur mu? otobusle gelme ihtimalimiz var da.
    bir de kayit vs. isleri ne kadar suruyor? tam burslularin bu islerde odeyecegi ucret vs. var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bir sorum daha olacak.Ben Ankara'yı bilmediğimden dolayı soracağım: Ben otogardan(Aşti sanırsam) Bilkent'e nasıl gidebilirim. Minibüs, otobüs, vs.

up
    bir onceki sorumu cevaplar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: isvicresiz bilim adami

quote:

quote:

bir de kayit vs. isleri ne kadar suruyor? tam burslularin bu islerde odeyecegi ucret vs. var mi?

Tam burslular yurtta kalacaksa yurt parası öder.Servis konusuna ise okulun sitesinden bakmalısın.Yazın servis saatleri değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: isvicresiz bilim adami

quote:

quote:

servisler her saat başı var. kayıtlar ortalama 1 saat sürüyor. herhangi bir ücret ödemiyosun.

ayrıca aştiden bilkente giderken kızılaya falan gitmene gerek yok. 7-8 liraya taksiyle bahçeli bilkent durağına git. oradan servis kalkıyor. kızılaya gitsen bile kızılay tunus arası yine baa mesafe var. gerek yok kızılaya gitmeye. dediğim gibi aştiden bahçeli durağı(milli kütüphane karşısı) sonra servisle okula geç.

• kimse haber vermiyo rez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B5F3F6CC6 -- 18 Temmuz 2015; 21:29:33 >
  • Rez

• Vatsap grubu var gelin gençler

• Reserved.
  • Ben de varım. Endüstri müh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar mühendisliği için rez
  • Bilkentliler whatsapp grubumuz var konuya gelenlere duyurulur
  • Bilkent psikoloji yazan yok mu yazdım ama odtü istiyorum yanlışlıkla girmeyeyim sıralamam tutmuyor gerçi ama çok düşer mi tam burslusu

• Rezerve.

• rezerved

• Selam gençler üniye geçen sene girdim 1 yıldır hazırlıktayım sorularınız varsa alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pichie Rich

Selam gençler üniye geçen sene girdim 1 yıldır hazırlıktayım sorularınız varsa alabilirim.

Hocam ben de bu sene gidicem %99 ihtimal.. İngilizce seviyem çok iyi değil oyunlar ve okul sağolsun o kadar ilerletebildim yabancı bir turiste İngilizce yok tarifi yapabilirim yani ama çat pat... Günlük 1-2 saat çalışma ve kelime ezberlemek yeterli olur mu hazırlığı geçebilmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pichie Rich

Selam gençler üniye geçen sene girdim 1 yıldır hazırlıktayım sorularınız varsa alabilirim.

Konuşma sınavı nasıl oluyor geçmesi zor mu?
  • Hazırlığı atlayan çok nadir çıkıyor.Haftada 15 saat ingilizce gören kolejliler bile bazen 2. seneye sarkıyor.Okula gelirken 1 yıl hazırlık okuyacağınızı varsayıp gelin hayal kırıklığına uğramayın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.