Şimdi Ara

İHLAS AURA CLEANMAX VE DİGER SAGLIK ROBOTLARI HAKINDA GÖRÜŞLERİNİZ ACİİİİLLL GEREKLİ!!! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
5
Favori
462.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mac14

quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

Bize de dün akşam tanıtıma geldi bir arkadaş. Eşimin son anda vazgeçmesi ile 1900 tl cebimizde kaldı. Burayı da okuduktan sonra o kadar fiyata bir süpürgenin alınmayacağını teyit ettim.

Bu arada hepa 14 filtreli uygun fiyata süpürge önerebilir misiniz arkadaşlar?

Dostum merhaba ben de uzun araştırmalar sonra dyson dc37 animal turbine aldım kart indirimiyle kliksa dan 1350 tl. geldi fakat her kuruşunu hak ediyor
    1-nilfisk extreme x300 yüksek filtre fiyatlarından dolayı vazgeçtim 110 lira hepa filtre her yıl değişmesi gerekiyor toz torbalarını konuşmayalım bile.
    2-aura cleanmax çok hantal ve şikayetleri okuduktan sonra vazgeçtim.
    3-dayson dc37 animal turbine artıları ömur boyu hepa filtre zaten filtreye giden toz yok ve motor filtresi ayda bir yıkanıyor oda ömur boyu garantili ve mükemel temizlik bir de uygun fiyat bulunca hemen aldım.

Çok çok iyi bir seçim ben kafamı duvara vuruyorum nasıl o zaman 1800 tl verdim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

quote:

Orijinalden alıntı: mac14

quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

Bize de dün akşam tanıtıma geldi bir arkadaş. Eşimin son anda vazgeçmesi ile 1900 tl cebimizde kaldı. Burayı da okuduktan sonra o kadar fiyata bir süpürgenin alınmayacağını teyit ettim.

Bu arada hepa 14 filtreli uygun fiyata süpürge önerebilir misiniz arkadaşlar?

Dostum merhaba ben de uzun araştırmalar sonra dyson dc37 animal turbine aldım kart indirimiyle kliksa dan 1350 tl. geldi fakat her kuruşunu hak ediyor
    1-nilfisk extreme x300 yüksek filtre fiyatlarından dolayı vazgeçtim 110 lira hepa filtre her yıl değişmesi gerekiyor toz torbalarını konuşmayalım bile.
    2-aura cleanmax çok hantal ve şikayetleri okuduktan sonra vazgeçtim.
    3-dayson dc37 animal turbine artıları ömur boyu hepa filtre zaten filtreye giden toz yok ve motor filtresi ayda bir yıkanıyor oda ömur boyu garantili ve mükemel temizlik bir de uygun fiyat bulunca hemen aldım.

Çok çok iyi bir seçim ben kafamı duvara vuruyorum nasıl o zaman 1800 tl verdim diye

Dostum merhaba bu verdiğim linkte fiyatlar uygun almak istersen 2 yıl garantili fakat 1300 nere 2300 nere 1000 lira fark +3 yıl için bana mantıklı gelmedi şimdi alacak olsam hemen oradan alırdım bi incele derim http://www.bedavacim.com.tr/Dyson-DC-52-Animal-Tribune-Elektrikli-Supurge-Ithalatci-Garantili-_21539.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YUSUF ŞAHİN AKBUDAK

SELAM ARKADAŞLAR BEN İHLAS PAZARLAMA SATIS VE DANIŞMANLIK ELEMANI YUSUF ŞAHİN AKBUDAK, MERSİN TARSUS İHLAS PAZARLAMA
    ÇALIŞANI OLARAK ARANIZA KATILDIM,

FORMDA PAYLAŞTIĞINIZ YORUMLARINIZI VE DÜŞÜNCELERİNİZİ OKURKEN UTANDIM HATTA KIRILDIM.

MESLEKTASIM ESRA HANIM SIZIN SORULARINIZA CEVAP VERMEYE CALISMIS SANIRIM YETERLI OLMAMIS.

HERSEYDEN ÖNCE YAKIN ZAMAN ICINDE YOKLUGUNU FAZLASIYLA HISSETTIREN RAHMETLI ENVER ÖREN ABİMİZİN GÜZEL BİR SÖZÜ İLE BAŞLAMAK İSTERİM.

"EGERKİ MİSAFİR OLMAK İSTEDİĞİMİZ EV SAHİPLERİ ONLARA TANITIMINI YAPACAGIMIZ CİHAZIN FAYDALI BİR CİHAZ OLDUGUNU BİLSELER SİZİ KAPIDA VE YOLUNUZA KIRMIZI HALI SERER TESEKKÜR EDERLERDİ"

AURA CLEANMAX TEM. VE SAĞLIK ROBOTU HAKKINDA EN DERİNİNDEN YÜZEYSELİNE AKLINIZA TAKILAN SORU VE SORUNLARDA YARDIMCI OLMAK ISTERIM.

https://www.facebook.com/tggip?ref=tn_tnmn# BUDA BİZİM FACEBOOK ÜZERİNDEKİ TARSUS İHLAS PAZARLAMA SAYFAMIZ HENUZ BU AY AKTIF HALE GELDIK

SAYGILARIMI SUNARIM...

542 445 32 43 - YUSUF ŞAHİN AKBUDAK

Utanmanıza yada kırılmanıza gerek yok adam gibi ürün üretseler utanmanıza kırılmanıza gerek kalmazdı dediğim gibi 4 sene önce almıştım 1 yıl sonra çöpe attım dyson almadığıma çok pişman olmuştum 1800 tl boşa gitti dyson alsaydım şuanda kullanıyor olurdum 😣

Bizdeki 8 yıldır çalışıyor ama ben her çalıştığında niye daha ufak sessiz ve güçlü bir Dyson modeli almadık diyorum.
    Bu yaz Delonghi'nin kablolu 1500W dikey torbasız süpürgesini aldık 130 liraya. Bundan daha iyi çekiyor kullanması da pratik.
    Annem Aura'yı artık çok büyük temizlik gerekmedikçe kullanmıyor.
    Çünkü sesi, bakımı, manevrası dert. Çekimi de bu dikey kadar yok.

İleride kendi evimi tuttuğumda alacağım süpürge muhtemelen bir Dyson olacak. Param yetmezse de Electrolux vs. alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YUSUF ŞAHİN AKBUDAK

SELAM ARKADAŞLAR BEN İHLAS PAZARLAMA SATIS VE DANIŞMANLIK ELEMANI YUSUF ŞAHİN AKBUDAK, MERSİN TARSUS İHLAS PAZARLAMA
    ÇALIŞANI OLARAK ARANIZA KATILDIM,

FORMDA PAYLAŞTIĞINIZ YORUMLARINIZI VE DÜŞÜNCELERİNİZİ OKURKEN UTANDIM HATTA KIRILDIM.

MESLEKTASIM ESRA HANIM SIZIN SORULARINIZA CEVAP VERMEYE CALISMIS SANIRIM YETERLI OLMAMIS.

HERSEYDEN ÖNCE YAKIN ZAMAN ICINDE YOKLUGUNU FAZLASIYLA HISSETTIREN RAHMETLI ENVER ÖREN ABİMİZİN GÜZEL BİR SÖZÜ İLE BAŞLAMAK İSTERİM.

"EGERKİ MİSAFİR OLMAK İSTEDİĞİMİZ EV SAHİPLERİ ONLARA TANITIMINI YAPACAGIMIZ CİHAZIN FAYDALI BİR CİHAZ OLDUGUNU BİLSELER SİZİ KAPIDA VE YOLUNUZA KIRMIZI HALI SERER TESEKKÜR EDERLERDİ"

AURA CLEANMAX TEM. VE SAĞLIK ROBOTU HAKKINDA EN DERİNİNDEN YÜZEYSELİNE AKLINIZA TAKILAN SORU VE SORUNLARDA YARDIMCI OLMAK ISTERIM.

https://www.facebook.com/tggip?ref=tn_tnmn# BUDA BİZİM FACEBOOK ÜZERİNDEKİ TARSUS İHLAS PAZARLAMA SAYFAMIZ HENUZ BU AY AKTIF HALE GELDIK

SAYGILARIMI SUNARIM...

542 445 32 43 - YUSUF ŞAHİN AKBUDAK

Utanmanıza yada kırılmanıza gerek yok adam gibi ürün üretseler utanmanıza kırılmanıza gerek kalmazdı dediğim gibi 4 sene önce almıştım 1 yıl sonra çöpe attım dyson almadığıma çok pişman olmuştum 1800 tl boşa gitti dyson alsaydım şuanda kullanıyor olurdum 😣

Bizdeki 8 yıldır çalışıyor ama ben her çalıştığında niye daha ufak sessiz ve güçlü bir Dyson modeli almadık diyorum.
    Bu yaz Delonghi'nin kablolu 1500W dikey torbasız süpürgesini aldık 130 liraya. Bundan daha iyi çekiyor kullanması da pratik.
    Annem Aura'yı artık çok büyük temizlik gerekmedikçe kullanmıyor.
    Çünkü sesi, bakımı, manevrası dert. Çekimi de bu dikey kadar yok.

İleride kendi evimi tuttuğumda alacağım süpürge muhtemelen bir Dyson olacak. Param yetmezse de Electrolux vs. alacağım.

hocam biz electrolux aldık bosch u bırakıp çok çok iyi böyle temizlik robotları hantallıktan başka bir şey değil iyi günler.

• Ben yaptigi Temizelikten cçok memnunum ama dedikleri gibi kullanimi bayanlara biraz zor geliyor su koymak ve biraz hantal fakat havayi bile temizlediğini ddüşünüyorum sağlam bir makina düzenli olarak ttemizliğini yapacaksın ve hepa filitre 10 TL 6 ayda degistirmek gerekir 6 yildir kullanıyorum halen harika temizliyor bizde bu makinanin yaninda fantom speedy kullanıyoruz kucuk temizlik icin başka benim ailemde 4 kişide var hepsi memnun fakat bayagi pahali çünkü ihlas gurubunun pazarlama anlayisi bir tuhaf kapi kapi geziyorlar magzalardan satsalar daha ucuza gelir urun kaliteli ise kendini zaten sattirir tavsiye ediyormusun evet evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabanoz

Ben yaptigi Temizelikten cçok memnunum ama dedikleri gibi kullanimi bayanlara biraz zor geliyor su koymak ve biraz hantal fakat havayi bile temizlediğini ddüşünüyorum sağlam bir makina düzenli olarak ttemizliğini yapacaksın ve hepa filitre 10 TL 6 ayda degistirmek gerekir 6 yildir kullanıyorum halen harika temizliyor bizde bu makinanin yaninda fantom speedy kullanıyoruz kucuk temizlik icin başka benim ailemde 4 kişide var hepsi memnun fakat bayagi pahali çünkü ihlas gurubunun pazarlama anlayisi bir tuhaf kapi kapi geziyorlar magzalardan satsalar daha ucuza gelir urun kaliteli ise kendini zaten sattirir tavsiye ediyormusun evet evet
    vay be. baya baya konusu açılmış tartışılmış bizim makina. parçası bozulunca farkettim konuyu.

ekim 2001 tarihinde satın almıştık. model:114A

ve hiç tamir görmeden tam 14 yıldır çalışıyordu makina. tek sıkıntısı seperatörün altıntaki metal levha paslanıp çürümüştü. silikonla, ölçülerine göre kestiğim karton ve alüminyum bant ile sorunu gidermiştim. yalnız şimdi de seperatör kırıldı. motor hala canavar gibi ama seperatörsüz bir işe yaramıyor tabi. sanırım emekliye ayıracağım.

14 yıllık kullanım deneyimlerimizi kısaca özetleyeyim:

+ emiş gücü kesinlikle çok iyi. temizlikten sonra su haznesindeki partiküller, kıl-tüy yumakları ve suyun rengi insana derinlemesine bir temizlik yapıldığını ispatlar nitelikte.
    + tüm aparatları ilk günkü gibi duruyor, malzeme kalitesi çok iyi.
    + halı dövme aparatı çok başarılı. derinlemesine bir şekilde halıları temizleyebiliyorduk.
    + halı yıkama özelliğini ilk seneler kullanmıştık. güzel sonuç alınıyor ama şehir hayatı işte, halıları kurutmak bir mesele. artık gereği yok, her yer halı yıkamacılarla dolu.

- gürültülü çalışıyor. yeni nesil makineleri gördükçe daha da sırıtıyor tabi.
    - su haznesini temizlemek insana bazen zor geliyor. gerçi aynı özellikli tüm makineler için geçerli ama toz haznelilere göre çok daha iyi bir temizlik yaptıkları kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

vay be. baya baya konusu açılmış tartışılmış bizim makina. parçası bozulunca farkettim konuyu.

ekim 2001 tarihinde satın almıştık. model:114A

ve hiç tamir görmeden tam 14 yıldır çalışıyordu makina. tek sıkıntısı seperatörün altıntaki metal levha paslanıp çürümüştü. silikonla, ölçülerine göre kestiğim karton ve alüminyum bant ile sorunu gidermiştim. yalnız şimdi de seperatör kırıldı. motor hala canavar gibi ama seperatörsüz bir işe yaramıyor tabi. sanırım emekliye ayıracağım.

14 yıllık kullanım deneyimlerimizi kısaca özetleyeyim:

+ emiş gücü kesinlikle çok iyi. temizlikten sonra su haznesindeki partiküller, kıl-tüy yumakları ve suyun rengi insana derinlemesine bir temizlik yapıldığını ispatlar nitelikte.
    + tüm aparatları ilk günkü gibi duruyor, malzeme kalitesi çok iyi.
    + halı dövme aparatı çok başarılı. derinlemesine bir şekilde halıları temizleyebiliyorduk.
    + halı yıkama özelliğini ilk seneler kullanmıştık. güzel sonuç alınıyor ama şehir hayatı işte, halıları kurutmak bir mesele. artık gereği yok, her yer halı yıkamacılarla dolu.

- gürültülü çalışıyor. yeni nesil makineleri gördükçe daha da sırıtıyor tabi.
    - su haznesini temizlemek insana bazen zor geliyor. gerçi aynı özellikli tüm makineler için geçerli ama toz haznelilere göre çok daha iyi bir temizlik yaptıkları kesin.

Alıntıları Göster
    merhabalar,

alerjik bir bebeğim var. 2 gün sonra aura cleanmax için tanıtıma gelicekler, bu cihazı öneriyormusunuz? yada alternatif olarak bir cihaz önerebilirmisiniz?

ev tozu akarına özellikle alerjisi var.

teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: vinas

merhabalar,

alerjik bir bebeğim var. 2 gün sonra aura cleanmax için tanıtıma gelicekler, bu cihazı öneriyormusunuz? yada alternatif olarak bir cihaz önerebilirmisiniz?

ev tozu akarına özellikle alerjisi var.

teşekkürler şimdiden.

Dyson Allergy modellerini araştırmadan almayın. Hatta hiç almayın da diyebilirim ama siz yine bakın tabi bakmazsanız aklınızda soru işaretleri kalabilir.
    Evinize geldiler sizi hemen ikna edip imza attırmaya çalışacaklar.
    Uyanık olun o an imzayı atmadan tanıtımcıları gönderin.
    İyice düşünün kendi kendinize ve eşinizle istişare edin.
    Bu tarz satış ürünlerinde size ürünü gösterip etkilemeye çalıştıktan sonra ürünü hemen satmaya çalışırlar. İşin büyüsü de odur.
    Size yapacakları tanıtımın ne olacağı çalışılmış ve düşünülmüştür. Size evdeki süpürgenizin ne kadar kötü olduğu anlatılacak. Ancak sattıkları ürünün eksilerini söylemeyecekler elbette.

Makinenin eksisini artısını sayfanın başındaki mesajlarda yazdım. Yeni versiyonuna bildiğim kadarıyla iyonizer eklemişler.
    Size bu özellik mucize gibi filan diyecekler iyonizer öyle çok matah birşey değil onu da ekleyeyim.

• vinas V kullanıcısına yanıt
    üstteki yoruma katılıyorum, hemen beğeni belirtmeyin gelen elemanlara düşüneceğim diyerek gönderin ... taktik olarak süpürgeyi sizde bırakıp gidebilirler tekrar gelmek için böyle de bir huyları vardır, "biz sonra alırız" derler ... asıl niyetleri denemenizi sağlamaktır ... o paraları edecek bir ürün değil ama kötü de değil ... arkadaşın dediği gibi dyson iyi bir seçenek, süpürgede seçenek bol ...
    şu konuları da takip edin, gerekirse o konulara da mesaj yazarak görüş alın ...
    http://forum.donanimhaber.com/m_51545146/mpage_69/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_83264559/mpage_13/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

üstteki yoruma katılıyorum, hemen beğeni belirtmeyin gelen elemanlara düşüneceğim diyerek gönderin ... taktik olarak süpürgeyi sizde bırakıp gidebilirler tekrar gelmek için böyle de bir huyları vardır, "biz sonra alırız" derler ... asıl niyetleri denemenizi sağlamaktır ... o paraları edecek bir ürün değil ama kötü de değil ... arkadaşın dediği gibi dyson iyi bir seçenek, süpürgede seçenek bol ...
    şu konuları da takip edin, gerekirse o konulara da mesaj yazarak görüş alın ...
    http://forum.donanimhaber.com/m_51545146/mpage_69/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_83264559/mpage_13/tm.htm
    Bilgiler için teşekkür ederim.

şuan da bende hepa 13 filtreli fakir comander 2400 var. çok bir fark olacak mı dyson yada aura aldığım zaman? genel olarak fakir den de memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vinas

Bilgiler için teşekkür ederim.

şuan da bende hepa 13 filtreli fakir comander 2400 var. çok bir fark olacak mı dyson yada aura aldığım zaman? genel olarak fakir den de memnunum.

evdeki süpürgeden memnunsanız işini iyi yapıyorsa aura'ya-dyson'a gerek yok ...
  • Yaklasik 7 senedir Ihlas temizlik robotu kullaniyoruz.her turlu sorununa aşina olduk. Kisa ve net payladimda bulunacagim.
    Olumsuz özellikleri:
    ●cihaz Cok agir ve hantal
    ●Hortumu cok agir her yere girmesi zor oluyor.
    ●en berbat ozelligi ise tekerleri bit kadar kendi kablosunun uzerinden bile atlayamiyor. Bu beni cileden cikariyor. Kufur ustune kuufur. O an kim aklima gelirse saydiriyorum.
    ● surekli devrilme egiliminde.
    ●kesinlikle pratik kullanimi yok. Sulu supurgeler arasinda en hantali ditebilirim
    ●tekerleri kiriliyor.
    ●servisi ilgisiz. Birde asiri sahte servisler var. Kendilerini ihlastan ariyor gibi gosteriyorlar.

Supurgenin iyi yanlari
    ●saglam motoru var.
    Baska hicbir pozitif bir yani yok.
    Vallahi billahi tallahi bedava verseler alin kullanin deseler ALLAH sahit evime sokmam.
    Suan kullandigim supurgeyi ya 10 ya da 15 kez yerden yere vurdum beni cileden cikardi.ceksen gelmez itsen gitmez. Bunu ureten muhendislerin zeka kapasitesi pratik bir supurge yapmaya kadir degilmis onu gormus olduk.adina Robot deyip teknolojik harika bir urun algisi yaratmislar.
    Bu supurgeyi alipta buna katlanan insanlara YÜCE RABBİM sabir versin. Vallahi abartmiyorum.

• Dostlar valide hanim bu cihazi alali sanirim 4-5 yil falan oldu, ortalama ayda bir calistiriyor. Simdi bende arabyi temizleyecegim icini koltuklarini vs. Simdi bu cihazin bakimi gelmis midir neleri değişmesi lazim sonra yakmayalim cihazi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafayalazı -- 13 Nisan 2016; 19:10:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafayalazı

Dostlar valide hanim bu cihazi alali sanirim 4-5 yil falan oldu, ortalama ayda bir calistiriyor. Simdi bende arabyi temizleyecegim icini koltuklarini vs. Simdi bu cihazin bakimi gelmis midir neleri değişmesi lazim sonra yakmayalim cihazi ?

seperatörü çıkarıp iyice temizleyin yeter ...
     İHLAS AURA CLEANMAX VE DİGER SAGLIK ROBOTLARI HAKINDA GÖRÜŞLERİNİZ ACİİİİLLL GEREKLİ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 13 Nisan 2016; 19:31:04 >

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Anladim cevap icin tesekkurler birde forumda denk geldim hepa filtre diye birseyden bahsediyor onu da degistirmek lazim mi ?
  • mustafayalazı M kullanıcısına yanıt
    acil bir durum değil, çalışırken ağır bir koku üflüyorsa filtre kirlenmiş olabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Dostum makine bizde yıllardır var. Belki ararsan yazdığım olumlu olumsuz yazılar da çıkacaktır karşına.
    Makineyi alalı 4 seneyi geçmiştir.
    Biz spot aldık arıza da yapmadı.
    Aldığımızda fiyatı 1300 gibi idi. Taksitlisi de 1800-2000 idi galiba.
    İlk günler spot fiyatını hak etttiğini düşünürdüm ama yıllar geçti ve bugünkü düşündüğüm: spot fiyatının yarısını da etmez.
    Eğer illaki alacaksan spot al yoksa hiç bulaşma.
    Bizdeki model kumandası dijital vs. olan modeli yani en eskisi değil. Ona rağmen görüşüm budur.

Eksisi ne dersen: temizlemesi zor, ıvır zıvırı ile uğraşması zor, çekim gücü vasat, normal süpürgelerden kat kat gürültülü.
    Artısı ne dersen: malzeme kalitesi fena değil, tozu yakalarsa bırakmıyor, aksesuarı bol.

Şimdi süpürge alacak olsam turbo fırçalı bir dyson alır geçerim.

Alıntıları Göster
    merhabalar

bizim auranın motoru yandı. değişmesi gerekiyormuş. servise gönderdim 320 tl masrafı var.1 yıl motor garantisi veriyorlar. o da her oda süpürüldükten sonra su değişimi şartı ile. nette biraz araştırdım. 140-150 tl motor fiyatları.

sorum şu:

tamir mi ettireyim yoksa yeni süpürge mi alayım ? tamir masrafına değer mi ?

yamulmuyorsam 5 yıl önce 1700 tle ye almıştım. işin gerçeği aldıktan sonra pişman olmuştum, süpürgeye o kadar para verilir mi diye.

şimdi arada kaldım. tecrübeli arkadaşların yorumlarını almak isterim.

teşekkürler.

• 07inter kullanıcısına yanıt
    320 liraya alacağınız süpürgeden bunun kadar verim alamazsınız, dolayısıyla yaptırmanız daha mantıklı bence, tabii ki memnunsanız ...
    memnun değilseniz toz torbalı veya hazneli bir model almak daha makul ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

320 liraya alacağınız süpürgeden bunun kadar verim alamazsınız, dolayısıyla yaptırmanız daha mantıklı bence, tabii ki memnunsanız ...
    memnun değilseniz toz torbalı veya hazneli bir model almak daha makul ...
    iyi bir süpürge almak için tabii ki 320 tl yetmez. mecbur fazlasını vericez.

demek istediğim bu motor arızası kronik bir sorun mu acaba. ya da kullanıcı hatası mı. çünkü bu şikayetten muzdarip çok insan var.
  • 07inter kullanıcısına yanıt
    sulu süpürgelerde böyle bir risk var, genelde kullanıcı hatası olarak gösterilir, süpürgenin fiyatına göre 320 liralık motor değişim ücreti bana uygun geldi ...
    süpürgeden çoook memnunsanız yaptırmak ilk çözüm, yine 5 sene götürürse iyidir ...
    ancak kullanımı zahmetliyse ve fazla memnun değilseniz üstüne ekleyip yeni almak daha makul, hem değişiklik olur ...
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.