Şimdi Ara

İhlalciler pes edene kadar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

quote:

Orijinalden alıntı: bal974

"Emniyet şeridi insanlarla - insanlıktan çıkanları ayıran ince bir çizgidir."

Ne güzel bir söz...

imzamı bununlamı değiştirsem acaba? Yada arabanın arkasınamı yazdırsam

istanbulda olsam kesin yazdırırdım
  • Fotoğraf ne kadar güvenilir? Gazetede çıkan haberde otobüsün hareket halinde olduğu belli mi? belki dörtlüleri yanıyordu ve arızalıydı. Video kaydı olursa daha yerinde olur bence.
  • Destek verilmeli...
  • Her sabah işe gelirken trafikte kuralları çiğnediğini düşündüğümüz arabaları plakası ve kuralı çiğnediği saat ve yer itibari ile forumda ilan edelim. Böyle bir öneride bulunayım foruma

diyerek işyerine geliyorum. gelince de vazgeçiyorum. Çünkü fotoğraflamak ta lazım. Fotoğraf olmadan suç isnat etmek suç olur.
  • Sonuna kadar destekliyorum. Destek verelim lütfen.
  • Merhaba, Emniyet şeridini ihlal eden araçların plakaları net okunabilecek şekilde, kesintisiz emniyet şeridi çizgiside gözüken bir fotoprafını çekip, konumunu yazıp
    emniyetseridi34@gmail.com adresine mail atmanız yeterli. Araçlarwww.emniyetseridi34.com da teşhir edilecek ve emniyete maille ihbar edilecek, bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşlara direk ihbar girebilecekleri hesapta açabilirim.
  • Ozellikle kopru yollarina neden eds konmuyor merak ediyorum. 2. Kopru yoluna atasehirden itibaren konsa, 1 gunde yatirim maliyetini cikarir.
    Gercekten sinir oluyorum. Polis gorunce yana kaynak yapiyorlar, onlar sag seridimkitliyince sag serittekiler orta serittekiler sol seride kaciyor. Al sana trafik sikisikligi..
  • Ceza caydırıcı değil ki? 50 lira ne ki?

Şunu 500 lira yapın, o zaman hangi delikanlı ihlal ediyor görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emniyetseridi34

Merhaba, Emniyet şeridini ihlal eden araçların plakaları net okunabilecek şekilde, kesintisiz emniyet şeridi çizgiside gözüken bir fotoprafını çekip, konumunu yazıp
    emniyetseridi34@gmail.com adresine mail atmanız yeterli. Araçlarwww.emniyetseridi34.com da teşhir edilecek ve emniyete maille ihbar edilecek, bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşlara direk ihbar girebilecekleri hesapta açabilirim.

İzmirdeki ayıları da yollayabiliyormuyuz çevre yolunda çok oluyor buca çıkışından sonra kış uykusundan uyanıyorlar

• Gayet yerinde bir uygulama.Bu tarz insanlar teşhir edilsin

Dün akşam haberlerde gördüm Araç arızalı diye emniyet şeridine çekmiş.Şeridi kullanmak isteyen uyanıklardan 2-3 tane arka arkaya gelip araca çarpmış.
    Emniyet şeridinden bile Emniyette değiliz..
  • Hollanda da görmüştüm sanırım..

Bazı 3 şeritli yollarda orta şerit toplu ulaşım araçlarına ayrılmıştı..

Trafik çok sıkışık olduğunda bile kimse orta şeride girmiyordu..

Çok şaşırıp sormuştum niye kimse girmiyor diye.. 240 avro cezası varmış.. Heryeri görecek şekilde konumlandırılan kameralar faturayı evinize kadar gönderiyormuş.. Tabi adamlarda peşine %25 indirimde yok.. Sıkıysa gir..

Kurallar böyle konur ve uygulanır işte..
  • Aslında benim niyetim, ufak bir video kamera alıp aracın sağ köşesine koyup emniyet şeridini ihlal edenleri videoya kayıt edip sonrasında da emniyet müdürlüğü de dahil olmak üzere görüntüleri dağıtmak. Alemin tek akıllısı bu şeridi ihlal eden terbiyesizler sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qube26 -- 28 Şubat 2012; 11:58:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumelian

Ozellikle kopru yollarina neden eds konmuyor merak ediyorum. 2. Kopru yoluna atasehirden itibaren konsa, 1 gunde yatirim maliyetini cikarir.
    Gercekten sinir oluyorum. Polis gorunce yana kaynak yapiyorlar, onlar sag seridimkitliyince sag serittekiler orta serittekiler sol seride kaciyor. Al sana trafik sikisikligi..

Polisi görmeleri de fayda etmiyor ki! Kaç sefer gördüm, emniyet şeridinde polis aracı gidiyor, arkasında da konvoy olmuş sivil araçlar. Polis aracı da Trafik Polisi aracı.
    Arkadan takılan sivil araçlar " emniyet mensubu vs." de değil. Adam benim aracın arkasında giderken , bakıyor polis aracı emniyet şeridinde gidiyor ve arkasına takılıyor.
  • destekliyorum ...

155 polise bildiriyorum yolda görürsem ..
  • İzmir için emniyet şeridi ihlallerini yayınlayamıyorum, sadece istanbul için şimdilik.
  • Benim arabamda bilgisayar olduğu dönemler Webcam de vardı, Skype'dan görüntülü görüşme falan yapmak için... Benzer bir sistem kursam keşke...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.