Şimdi Ara

İhaleden araç alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ihaleden.com/hyundai-i20-1854

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.?
    Bu araçları nasıl alabiliriz.

• Ağlayanın malı gülene yar olmaz derler eskiler...

Siteden anladığım kadarıyla bunlar zaten aracılar yani siz bedeli yatırıyorsunuz sonra bu arkadaşlar ile beraber ihaleye katılıyorsunuz,ihalede çok kimse yok ise açık arttırmada uygun fiyata aracı alırsınız...Bizim bu şekilde 1 ev 2 dükkan gitti yok parasına :))Artık gülüyorum ama çok kötü günlerdi...Muhtemelen aracın muayyer bir bedeli vardır bu araca el koyan kim ise o bedelin altında teklif olursa satmaz bazen satabiliyorlar da o da sizin şansınız olur.Ne diyelim hayırlısı olsun.Bildiklerim bu kadar yardımcı olabildiysem ne mutlu,daha bilgili arkadaşlar muhakkak vardır.

teşekkürler
  • hidoriumen kullanıcısına yanıt
    Yani diyelim ihale bize kaldı, otopark ücreti, üzerine borcu, cezası vs. gibi ekstra tutarlar ödemem gerekir mi yoksa sadece muayne, ruhsat vs. gibi gerekli işlemleri yaptırmam yeterli olacak mıdır.
  • O aracın ceza kısmı ruhsat sahibi kimse ondadır zaten ,birtek otopark ücreti size kalır diye düşünüyorum.Bu araca el koyan alacaklı zaten alacağını aracı satarak elde edeceği için herhangi bir borç ve ceza ödeyeceğinizi düşünmüyorum.Ruhsat ve üzerinize alma işlemleri gerçekleştirilip aracı alabilirsiniz.Ama dediğim gibi bu site aracı bir site yani onunda bir komisyonu muhtemelen vardır .Bu İhalelere kendiniz de katılabiliyorsunuz ama uzun iş,aracı kurum ile almak daha mantıklı,muhtemelen araca el koyan kurum fiyatı yükseltmek için kendi adamlarını da oraya koyar:)Siz iyi bir piyasa araştırması yapıp ,komisyonu bu site ile iletişime geçip öğrenirseniz ,zarara girmeden belki 5-10 bin belki 1-2 bin kar edebilirsiniz ...Ama mutlaka komisyonu vs yi öğrenin diğer giderler (ruhsat ve noter işleri)zaten her türlü cebinizden çıkacak,otopark ücreti ahım şahım bişey olmaz hepsini ekleyin ve aracın değerini bi kıyaslayın ki sonra zarara uğramayın:))

• hidoriumen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam verdiğin bilgiler için.
  • Rica ederim dediğim gibi benim başımdan geçenler üzerinden bilgi verdim ülkede hergün kanun değişiyor :)Değişmiş olabilir en sağlıklı bilgiyi bu kurumu arayarak alabilirsiniz...Kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.