Şimdi Ara

Igor Tudor vs Fatih Terim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Lig basinda kurdugumuz ideal 11 kesinlikle rakiplerden daha üstteydi. Ndiaye'nin gitmesiyle bu üstünlük artik yok. Iki kisilik oynayan bir oyuncuydu Ndiaye. Simdi onun yoklugunu yarim kisilik oynayan futbolcularla kapatmaya calisiyoruz.

Derbi gününe bagli. Eger Fernando saglam dönerse ve ekstra sakatlik yasamazsak 3 mactan 7 puan cikarabiliriz. Ki bence bu bizi sampiyon yapar.

Beni korkutan şey 6 mağlubiyetli bir şampiyonluğumuzun olmayışı. 2015 şampiyonluğunda 5 mağlubiyet almışken bu sene şimdiden 6'yı bulduk.

X maglubiyetle sampiyon olunmaz muhabbeti bir sehir efsanesi.

3 puanli sistemde galibiyetleri saymak daha mantikli.

• quote:

quote:

quote:

Lig basinda kurdugumuz ideal 11 kesinlikle rakiplerden daha üstteydi. Ndiaye'nin gitmesiyle bu üstünlük artik yok. Iki kisilik oynayan bir oyuncuydu Ndiaye. Simdi onun yoklugunu yarim kisilik oynayan futbolcularla kapatmaya calisiyoruz.

Derbi gününe bagli. Eger Fernando saglam dönerse ve ekstra sakatlik yasamazsak 3 mactan 7 puan cikarabiliriz. Ki bence bu bizi sampiyon yapar.

Beni korkutan şey 6 mağlubiyetli bir şampiyonluğumuzun olmayışı. 2015 şampiyonluğunda 5 mağlubiyet almışken bu sene şimdiden 6'yı bulduk.

Bizim deplasman oyunumuz hiç umut vermiyor ama. Evde oynadığımız oyunun yarısını deplasmanda oynasak zaten rahat şampiyon oluruz ama deplasman görünce sudan çıkmış balık gibi oluyor takım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 19 Şubat 2018; 18:54:22 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim deplasman oyunumuz hiç umut vermiyor ama. Evde oynadığımız oyunun yarısını deplasmanda oynasak zaten rahat şampiyon oluruz ama deplasman görünce sudan çıkmış balık gibi oluyor takım.

FT geldikten sonraki sorunun depalasman sorunu oldugunu düsünmüyorum. Deplasmada farkli bir futbol oynamiyoruz.

Bence sorun sabirsizlik. Hem FT hem oyuncular gol yedikten sonra bir an önce karsilik vermek istiyorlar. Bu yüzden acele hücumlarla cok top kaybi yapiyoruz. Kaybettigimiz Sivas ve Kasimpasa maclarinin özeti bu. Dünkü deplasman macinda penalti pozisyonundan önce ikinci golü bulsaydik belki 3-0, 4-0 bitecekti. Ayni sekilde kendi sahamizdaki maclarda bir sekilde yenik duruma düsseydik, büyük ihtimal yine panik yapip gol atamayacaktik. Tamamen maclarin ic dinamigi ve sans faktörü.

Rodriguez ilk yari süper bir gol atti ama ikinci yari acele edip bir sürü pozisyon harcadi.
    Feghouli ayni sekilde aldigi her topu dikine oynamaya calisip kaybetti.
    Tolga ayni sekilde. Hücuma cikarken kaybettigi toplari sayamadim.

Bunlar maalesef hic bizim sistemin (pasa dayali sistemin) oyunculari degil. Birinin sorumlulugu alip hücumda bu oyunculari frenlemesi gerekiyor. bu yüzden Belhanda ve Fernando cok önemli. Selcuk-Donk-Tolga orta sahasinda bir basibosluk var.

• Tudor'u neden eleştiriyorduk?

-Deplasmanda maç kazanamıyordu diye.

Terim 'i neden eleştiriyoruz ?

-Deplasmanda puan kazanamıyor diye
    Bilmem aradaki farkı anlatabildim mi?

Ne olursa olsun ,Anadolu takımlarında öne gectigin maçı kaybedemezsin.

Basının nasıl adam yediğini alenen gördük.

Ahi çıkıyor Tudor'un

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Şubat 2018; 19:26:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Tudor'u neden eleştiriyorduk?

Ahi çıkıyor Tudor'un

tudorun östörsunds gibi köy takımına yenilmesi bile kovulması için geçerli sebep hala gelmiş tudor diyorsunuz cidden insan hayret ediyor.
  • Tudor ile Terimi karşılaştıranları da gördük ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terim'i istemeyip Tudor'u savunanların neredeyse hepsi fb taraftarı , bu da mı tesadüf?
  • Lig başı kadrolarla şimdiki kadroları aynı tutan, lig başı takımların kondisyonlarıyla şimdiki kondisyonu aynı tutan fenerlilere dert olmuş bir karşılaştırma.
    ne kuyruk acıları var acaba
  • belki de sebep budur
    Igor Tudor vs Fatih Terim
  • quote:

Ahi çıkıyor Tudor'un

ahı tutuyormuş lafa bak...
    tudoru çok istiyorsan şimdiki takımını takip et, tabi bir takım çalıştırıyorsa...
  • başarısız olursa ft kurmadı takımı sakat çok hakem kötü rüzgar ters esti, başarılı olursa ft şampiyon yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

başarısız olursa ft kurmadı takımı sakat çok hakem kötü rüzgar ters esti, başarılı olursa ft şampiyon yaptı

antiterimciler şimdiden öbeklenmeye başlamış da en az 1 sene daha terimi izleyeceksiniz hazırlayın kendinizi.
  • quote:

Ahi çıkıyor Tudor'un

Hırvat köylüsünün neyini savunuyorsunuz utanmadan ? Ahı tutuyormuşmuş. Akan oyunu okuma yok, B planı yok, oyuncuyla doğru düzgün iletişim yok. Yok oğlu yok. Tudor'un o kadar uzun süre kalabilmiş olmasının nedeni de otelcinin, kendisini kalkan olarak kullanacağı zamanı beklemeseydi. Yoksa östersdasadcna hezimetinden sonra kovulurdu. Herif 1 tane kritik maç kazandıramadı. 10 tane köy takımına karşı maç kazandı diye arkasında durulacak hoca mıydı o ? Göreve gelir gelmez Bruma ile sidik yarışına girip onun takımdan ayrılmasına neden oldu. PAOK'tan da bir tane oyuncuyla takıştı diye kovmuşlar. Tudor'un elinde Fernando-Ndiaye varken Terim'in elinde Selçuk-Donk-Tolga var.

• 10 tane köy takımı diyorsun , Terim o köy takımlarından deplasmanda puan dahi alamıyor .

Bu takım Cevat hocayla, Mustafa Sarp'larla ,Yaser'lerle şampiyon olmuş takım .Forması çıksa içerdeki maçların çoğunu alır.

Öne gectigin küme düşecek takıma 11'e, 11 oynarken yenilemezsin ,bunun izahı yok kardeşim..

Daha köy takımlarından puan alamiyoruz.Kimse tudor'u savunmuyor.

Anlatmak istediğim kuyruğuna teneke bağlayıp gönderdiğimiz Tudor'un bile puan bakımından geride olduğu ve başta basın olmak üzere allayip,paklamaya devam ettigini görmüyor musunuz?

Şimdi laf dalasina girmeye gerek yok.Yine sezon sonunda kim haklı ,kim haksız belli olacak .

O zamana kadar sayfalarca birbirimize hakarette ederiz ,ceza da yeriz .

Senin kadar bende Galatasaray'in başarılı olmasını istiyorum.

Ben Terim ile başarılı olamayacagimizi, sen ise başarılı olacağımızı düşünüyorsun temel fark bu.
    Evet şampiyonluğun yarısi Terim sayesinde ancak artık aşı tutmuyor

Burdan Tudor'u savunduğum anlamını çıkartmayin artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 20 Şubat 2018; 11:7:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

başarısız olursa ft kurmadı takımı sakat çok hakem kötü rüzgar ters esti, başarılı olursa ft şampiyon yaptı

Bunda mantıksız-tutarsız bir şey yok ki?
  • siz durun hele

gs evinde bursayı da yenemezse gs bölümünde cümbüş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45Barzo45

siz durun hele

Sen salla Bursayı da siz Bjk yi yenemezseniz görürsün cümbüşü. Onların taraftarı adamı kanser eder, hepinizi çıldırtır zaten. Hele bir hakemle yenilirseniz daha tatlı olur, bende katılırım o cümbüşe. Hakem lafını ağzınıza bile alamazsınız nede olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

siz durun hele

Sen salla Bursayı da siz Bjk yi yenemezseniz görürsün cümbüşü. Onların taraftarı adamı kanser eder, hepinizi çıldırtır zaten. Hele bir hakemle yenilirseniz daha tatlı olur, bende katılırım o cümbüşe. Hakem lafını ağzınıza bile alamazsınız nede olsa.

fener bölümündeki konumu görmedin sanırım, bjk maçı tahminimi ta ne zaman yazdım :D
    https://forum.donanimhaber.com/onumuzdeki-5-macin-sonunda-sampiyonluk-disi-kalacagimizi-dusunuyorum--131084860

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 20 Şubat 2018; 15:15:43 >

• quote:

quote:

quote:

siz durun hele

fener bölümündeki konumu görmedin sanırım, bjk maçı tahminimi ta ne zaman yazdım :D
    https://forum.donanimhaber.com/onumuzdeki-5-macin-sonunda-sampiyonluk-disi-kalacagimizi-dusunuyorum--131084860

Olabilir, bu cümbüşe engel değil. Ben şahsen beraberlik istiyorum o ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 20 Şubat 2018; 15:29:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

siz durun hele

Olabilir, bu cümbüşe engel değil. Ben şahsen beraberlik istiyorum o ayrı konu.

haliyle bu maçtan sizin için en iyi sonuç beraberlik olur, diğer sonuç fener galibiyeti olur

ben bursaspor maçında da birşeyler bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.