Şimdi Ara

Igor Tudor vs Fatih Terim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
46
Cevap
1
Favori
1.412
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Igor Tudor vs Fatih Terim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1438 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Furiosa

Igor Tudor: 13 puan

🆚 Kayserispor 4-1 🆚
    🆚 Osmanlıspor 1-3 🆚
    🆚 Sivasspor 3-0 🆚
    🆚 Antalyaspor 1-1 🆚
    🆚 Kasımpaşa 2-0 🆚

Fatih Terim: 9 puan

🆚 Kayserispor 1-3 🆚
    🆚 Osmanlıspor 2-0 🆚
    🆚 Sivasspor 1-2 🆚
    🆚 Antalyaspor 3-0 🆚
    🆚 Kasımpaşa 1-2 🆚

|
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    Gazla çalışan Türk az olunca yabancılara taktik maktik yok bam bam işlemiyor demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    18435 Mesaj
    Galatasaray'da yönetim yok ki, taraftar istedi diye Karabük'ten hoca getiriyorlar, taraftar istedi diye liderin hemen gerisindeyken yolluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 18 Şubat 2018; 21:55:7 >
    |
    |

|
    |
    Ft 1905 lira alıyor ucuza çalışıyor diye kar sandılar.

|
    |

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Galatasaray'da yönetim yok ki, taraftar istedi diye Karabük'ten hoca getiriyorlar, taraftar istedi diye liderin hemen gerisindeyken yolluyorlar.

ne yapalım bizde mi 19 yıl boyunca tüm karar mekanizmasını bir diktatörün eline bırakalım

|
    |

Orijinalden alıntı: ReflexAction

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

ne yapalım bizde mi 19 yıl boyunca tüm karar mekanizmasını bir diktatörün eline bırakalım

Bu cevabı bekliyordum haklısın. Bence sizinki de abartı bizimki de, taraftarı dinlemek lazım ama biraz da arayı bulmak lazım takımı yönetirken.
    |
    |

• Binbaşı
    1359 Mesaj
    sorun şu , oyuncular artık tudor'u istemiyordu kalsaydı muhtemelen çok daha fazla puan kaybı yaşayacaktık
    |
    |

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Fatih Terim korkusu, orta sahasında Fernando-Ndiaye olan takımla Donk-Tolga olan takımı kıyaslatır insana.

TERİM KORKUSUUUUUUU TERİM EFFECTTTTT

Ortada bir fobi olduğu çok açık. Sen buna nefret, haz etmeme dersin, ben korku derim. Örümcek fobisi gibi yani, araknafobiası olanlar da "korkmuyorum ama haz da etmiyorum" der ya, aynı hesap.

Ama hissettiğiniz şey korkuysa da nefretse de hak veriyorum. 8 sezonda 6 şampiyonluk yaşayan ezeli rakip teknik direktörü sevilmez, normal.

"eX'ten Next olmaz" demiştik .Takım çok ama çok kırılgan,az baskı görse , cesaretli oynasa hallaç pamugu gibi dağılıyor.Takımda şiddetli bir deplasman fobisi var.
    spor basının gazına gelip , daha devre bitmeden Teknik direktörünü gönderip, yerine 2165654 defa Terim'i getirirken ne bekliyordunuz ?Dere geçilirken at değiştirilmez anlayın artık şunu

Şampiyonluk artık kaf dağının ardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBM 5100 -- 19 Şubat 2018; 15:16:22 >
    |
    |

quote:

quote:

Fatih Terim korkusu, orta sahasında Fernando-Ndiaye olan takımla Donk-Tolga olan takımı kıyaslatır insana.

Ortada bir fobi olduğu çok açık. Sen buna nefret, haz etmeme dersin, ben korku derim. Örümcek fobisi gibi yani, araknafobiası olanlar da "korkmuyorum ama haz da etmiyorum" der ya, aynı hesap.

Ama hissettiğiniz şey korkuysa da nefretse de hak veriyorum. 8 sezonda 6 şampiyonluk yaşayan ezeli rakip teknik direktörü sevilmez, normal.

Bunlara Ergin ve Terim deme kendilerini şaşarlar. Şampiyonluğu unutun diyen hocalarının 180 derece dönüşüne tek kelime etmezler ama sorsan. Samimiyet sıfır. Şimdi sor mesela hepsi en kral Aykutçudur, tek mağlubiyete bakar bu olay. :)

• Binbaşı
    1747 Mesaj
    Tudor dönemindeki orta saha ile şimdiki orta sahayı da yaz istersen.

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

quote:

Bunlara Ergin ve Terim deme kendilerini şaşarlar. Şampiyonluğu unutun diyen hocalarının 180 derece dönüşüne tek kelime etmezler ama sorsan. Samimiyet sıfır. Şimdi sor mesela hepsi en kral Aykutçudur, tek mağlubiyete bakar bu olay. :)

ergin hocam kupa koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. kupa beyi ergin ataman diyeceksiniz
    |
    |

• Yarbay
    2417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Ndiaye ve Fernando'nun olmadigi orta saha ile Tudor Ostersunds'a elendi. Fernando sakatlandiktan sonra Ndiaye satilsaydi Tudor herhalde kendisi istifa ederdi. Son macta bunlarin üstüne bir de Belhanda yoktu. Besiktas Atiba, Oguzhan ve Talisca olmadan oynasin bakalim ne kadar puan alacak. Fenerbahce Topal, Souza, Guiliano yokken oynasin. Kolay degil bu isler.

Buna ragmen maci neredeyse tek kale oynadik. Cift forvete dönme riskini almasaydik büyük ihtimalle bir gol bulup bu maci alirdik. Yaptigi degisiklik sacmalik fakat Fatih Terim'in oynattigi futbol sampiyonluk icin dogru futbol. Tudor'un ezik futbolunu izelemeye kimsenin tahammülü kalmamisti.

Daha önce de söyledim. Ndiaye'nin satilmasi demek sampiyonlugun satilmasi demek. Bana göre Ndiaye gittikten sonra sansimiz %70'ten %30'a düstü. Bundan sonrasini derbiler belirleyecek. Ve bu derbilere Tudor comari ile degil Fatih Terim ile cikacagiz. Ezik futbol degil baskili futbol oynayacagiz. Sampiyon oluruz veya olmayiz ama FT su anda takimi calistiracak en iyi isim.

• Yarbay
    2800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Ndiaye ve Fernando'nun olmadigi orta saha ile Tudor Ostersunds'a elendi. Fernando sakatlandiktan sonra Ndiaye satilsaydi Tudor herhalde kendisi istifa ederdi. Son macta bunlarin üstüne bir de Belhanda yoktu. Besiktas Atiba, Oguzhan ve Talisca olmadan oynasin bakalim ne kadar puan alacak. Fenerbahce Topal, Souza, Guiliano yokken oynasin. Kolay degil bu isler.

Buna ragmen maci neredeyse tek kale oynadik. Cift forvete dönme riskini almasaydik büyük ihtimalle bir gol bulup bu maci alirdik. Yaptigi degisiklik sacmalik fakat Fatih Terim'in oynattigi futbol sampiyonluk icin dogru futbol. Tudor'un ezik futbolunu izelemeye kimsenin tahammülü kalmamisti.

Daha önce de söyledim. Ndiaye'nin satilmasi demek sampiyonlugun satilmasi demek. Bana göre Ndiaye gittikten sonra sansimiz %70'ten %30'a düstü. Bundan sonrasini derbiler belirleyecek. Ve bu derbilere Tudor comari ile degil Fatih Terim ile cikacagiz. Ezik futbol degil baskili futbol oynayacagiz. Sampiyon oluruz veya olmayiz ama FT su anda takimi calistiracak en iyi isim.

Sence kadro kalitesi yeterli mi derbi kazanmak için ?
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD

• Binbaşı
    1747 Mesaj
    Tudor şuan takımda olsaydı 5. 6. sıralardaydık çok net söylüyorum.
    Tudor'un kariyerine bakın bir de Terim'in kariyerine bakın ondan sonra kıyas yapın.
    Tudor'un ne başarısı var hangi takımları yönetmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 19 Şubat 2018; 16:56:12 >
    |
    |

Lig basinda kurdugumuz ideal 11 kesinlikle rakiplerden daha üstteydi. Ndiaye'nin gitmesiyle bu üstünlük artik yok. Iki kisilik oynayan bir oyuncuydu Ndiaye. Simdi onun yoklugunu yarim kisilik oynayan futbolcularla kapatmaya calisiyoruz.

Derbi gününe bagli. Eger Fernando saglam dönerse ve ekstra sakatlik yasamazsak 3 mactan 7 puan cikarabiliriz. Ki bence bu bizi sampiyon yapar.
    |
    |
    Dreamless Dream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Lig basinda kurdugumuz ideal 11 kesinlikle rakiplerden daha üstteydi. Ndiaye'nin gitmesiyle bu üstünlük artik yok. Iki kisilik oynayan bir oyuncuydu Ndiaye. Simdi onun yoklugunu yarim kisilik oynayan futbolcularla kapatmaya calisiyoruz.

Derbi gününe bagli. Eger Fernando saglam dönerse ve ekstra sakatlik yasamazsak 3 mactan 7 puan cikarabiliriz. Ki bence bu bizi sampiyon yapar.

Beni korkutan şey 6 mağlubiyetli bir şampiyonluğumuzun olmayışı. 2015 şampiyonluğunda 5 mağlubiyet almışken bu sene şimdiden 6'yı bulduk.
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.