Şimdi Ara

Igor Tudor'u bir Galatasaraylı olarak destekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 4-5 seneye bakın her sene hoca değişiyor bu böyle gitmez bir hocanın arkasında durmamız lazım o hocaya destek olmamız lazım yoksa kulüp çöküşe gider.Tudor'un taktiği henüz oturmadı oyuncular yabancı kaldı alışmaya başlarsa Galatasaray'ı kimse tutamaz daha gelecek transferler var.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada ölene kadar dursa yine bir taktik oturtamaz bu.
  • Tudor'un taktiğinin oturmadığı kısmına yürekten katılıyorum

çünkü Tudor'un bir taktiği olduğunu sanmıyorum
  • GS de taktik oturtacak bir kadro yok henüz arkadaşlar.

Lucescu FT gelse de Tolga ve Selçuk bu

Yasin bu

Bu yani adamlar.

Carole ve Linnes gibi 2 tane bekin var iken neyin taktiğini kuruyosun.
  • sürekli değişmesinden biz de şikayetçiyiz ama değişmesin diye de elimizdeki adamın doğru adam oldugundan nasıl emin olup da güveniyorsun? Tudorun ne beceresi var ki biz aldık adamı?
  • Tudora bakınca aklıma kütükten başka birşey gelmiyor. Dönün de destek vermeye çalıştığınız kişiye bir bakın. Kenar mahalle takımını 2 maçta da geçemeyip bizi avrupada adeta 2 sene cezalı duruma düşürdü.

Adam; ağzında chewing gum, elinde içkisi ile hiçbirşey umurunda değil. Ama o kütük senin umurunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Tudora bakınca aklıma kütükten başka birşey gelmiyor. Dönün de destek vermeye çalıştığınız kişiye bir bakın. Kenar mahalle takımını 2 maçta da geçemeyip bizi avrupada adeta 2 sene cezalı duruma düşürdü.

Adam; ağzında chewing gum, elinde içkisi ile hiçbirşey umurunda değil. Ama o kütük senin umurunda.

İmzanın doğrusu: Galatasaray'dan Gitmesi Gerekenler: 1. Dursun, 2. Tudor, 3. Selçuk, 4. Tolga, 5. Yasin, 6. Eren, 7.Donk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Tudora bakınca aklıma kütükten başka birşey gelmiyor. Dönün de destek vermeye çalıştığınız kişiye bir bakın. Kenar mahalle takımını 2 maçta da geçemeyip bizi avrupada adeta 2 sene cezalı duruma düşürdü.

İmzanın doğrusu: Galatasaray'dan Gitmesi Gerekenler: 1. Dursun, 2. Tudor, 3. Selçuk, 4. Tolga, 5. Yasin, 6. Eren, 7.Donk

Carolina'yı en başa ekleyebilirsın. Dursun 1 seneden önce gitmez. Selçuk İnan ise bu sene bize çok lazım olacak. Adam alınmaz ve Selçuk İnan gönderilirse ve orta saha futbolcuya benzemeyen Tolga Ciğerciye kalırsa, işte o orta alan tamamen çöker.

• Gerekli cevaplar verilmiş zaten. Şu takımın başına Mourinho gelse hiç bir şey yapamaz. Ortasahan yetenek fukarası 1. lig ayarında oyunculardan kurulu. En az 5 tane nokta transfer lazım. Bu transferler yapılmadan GS ancak Gençlerbirliği ya da Karabük kadar top oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Tudor'un taktiğinin oturmadığı kısmına yürekten katılıyorum

çünkü Tudor'un bir taktiği olduğunu sanmıyorum

Bunu yazacaktım ama yazılmışı var...

Herhangi bir ışık süzmesi bile mevcut değil ki..!
  • Ne ondan hoca ne de senden yorumcu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

GS de taktik oturtacak bir kadro yok henüz arkadaşlar.

Lucescu FT gelse de Tolga ve Selçuk bu

Yasin bu

Bu yani adamlar.

Carole ve Linnes gibi 2 tane bekin var iken neyin taktiğini kuruyosun.

Yasin iyi bir teknik direktörle kıpırdayabilir ama Tolga ve Selçuk dediğin gibi çok zor.
  • Zamaninda telles için cop diyenler carolinayi goklere cikartanlar ayni kişiler. Simdi de sovuyorlar.

• igor için geri dönülmez olan yola başlamıştır..
  • Selçuk denen arkadaş gitmediği sürece ne beklesek boş. Beklerde cansız mankenden farksız. Topun çarpıp sekme ihtimali üzerine 2 tane savunma beki olan GS

• Mac yaparsin yenersin, yenilirsin bu normal seyler ama mactan once biz galatasarayiz ben oyuncularima guveniyorum onlarla konustum bu şeref macimiz gercek galatasarayi sahada goreceksiniz diyipte yenildikten sonra yine ekranlara gecip yok belhanda 2 antremana cikti yok gomis hazir degil yok zaten biz hazir degildik ( sanki mac yapacaklarini bir gun onceden soylediler ) gercekci olmak lazim ostjsajfha bizden daha diriydi vs vs diyen bir adam senin takimini calistiriyorsa ona pekte guvenilmez ya

Abi şut cekmedik ya hazirlik maclari dahil organize bir golumuz yok bunu bir mubabir basin toplantisinda sordu cevap veremedi igor efendi

• Dememiş miydim Tudor bu takımı ayağa kaldıracak zaman lazım transfer lazım diye Kayseri maçı ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Police Kappa

Dememiş miydim Tudor bu takımı ayağa kaldıracak zaman lazım transfer lazım diye Kayseri maçı ortada.

İstikrar sağlayacak mı belli değil ama. Sağlarsa başarılı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Police Kappa

Dememiş miydim Tudor bu takımı ayağa kaldıracak zaman lazım transfer lazım diye Kayseri maçı ortada.

kayseriyi yenerek takımı şahlandırdı tabi. Kariyeri zirvedeyken emekli olsun direk. İşi sezon sonuna uzatırsa durum değişebilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.