Şimdi Ara

igo'mu ? Ndrive'mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her ikisinide kullananlar için soru çok basit...

igo'mu ? Ndrive'mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet05

Her ikisinide kullananlar için soru çok basit...

igo'mu ? Ndrive'mı

Dondurma da Cilekli mi Kakaolu mu denilebilecek bir soru olmus.. o yuzden pek cevapta alamamis sanirim.. veya her ikisini de kullanan yok pek..

benim onerim, cihazin ozelliklerine ve fiyata gore karar verebilirsiniz... aralarinda cok cok buyuk bir fark yok.. IGO'da 3D acisindan buyuk avantajlar var, eger ben illaki 3D gormeliyim diyorsaniz IGO.

Basit ve hizli kullanim icin Ndrive iyi olabilir...

Ndrive ise multi platform olmanin getirdigi bir avantaji yasiyor... iphone da, symbian da, Winmo da, android ve Bada' da calisiyor...

saygilar...

alim k
  • selam arkadaşlar bende hem Ndrive hemde IGO var. Ben Ndrive ı seçmiştim aslında ama IGO yu çok özdüler dayanamdım onuda aldım. Şunu söyleyebilrimki Ndrive yol bulma konusunda daha başarılı IGO da sapağı geçtikten sonra uyarı verdiği oldu . Ndrive bu konuda daha güçlü. Ayrıca seslendirme daha güzel. Ben Ndrive ı daha çok tercih ediyorum..Yinede karar sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin972

selam arkadaşlar bende hem Ndrive hemde IGO var. Ben Ndrive ı seçmiştim aslında ama IGO yu çok özdüler dayanamdım onuda aldım. Şunu söyleyebilrimki Ndrive yol bulma konusunda daha başarılı IGO da sapağı geçtikten sonra uyarı verdiği oldu . Ndrive bu konuda daha güçlü. Ayrıca seslendirme daha güzel. Ben Ndrive ı daha çok tercih ediyorum..Yinede karar sizin

ndrive
  • Ndrive.
    şu an en çok indirilen yazılım ve lider durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanBest

Ndrive.
    şu an en çok indirilen yazılım ve lider durumda

İndirme derken referans resmi bir site yazarsanız kafalar karışmaz.Yoksa bu herkes TRT izliyor demektek farklı olmaz,oysa o kanal neredeyse izlenmiyor bile.
  • www.ndriveweb.com a yada applestore dan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *RoyalBlue* -- 6 Haziran 2010; 14:29:53 >
  • Sağolun

ndriveweb.com 'u geçelim herkese göre kendisininki iyidir.Appstore'dan örnek içinse not koymakta fayda var demekki.İphone için..... şeklinde.Bu geneli etkilemez,sadece belli markaya ait telefon içindir denebilir.Nasıl kimsenin pek kullanmadığı Route66 için Samsung referanssa aynı yani.

Birde

More than 50.000 downloads of NDrive Germany CeBit for iPhone
    March 8, 2010

NDrive announces that only during the first 4 days of presence in the Apple App Store, NDrive Germany CeBIT, a free 9-days iPhone navigation software was downloaded more than 50 000 times. Motivated by the unprecedented popularity of this free app, NDrive decided to prepare a present for all CeBIT application users: a time-limited price drop of the NDrive Germany, Austria and Switzerland to an unbeatable 14.99€.

Bu konu varki zaten fuar sırasında alnmış bir indirme oranını koymuşlar 9 günde bedava olarak verilen 50.000 indirme,hemde trial.Bunları veren resmi bağımsız bir firma olmalı,bunlar aldatıcı.Bugün hangi yazılımı bedava verseniz fuar zamanı zaten kapışılır sadece başlığa bakmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 6 Haziran 2010; 14:37:17 >
  • fuar nisan ayındaydı ayrıca fuarda diğer firmalarda vardı doğal olarak.forumda bir alt konuya bakarsanız apple store'dan marttan itibaren en çok indirilen navigasyon yazılımı ndrive'dır:) ayrıca v10 da çıktı.üstelik pek çok platform ile uyumlu symbian dahil.
  • Sorum cep telefonunda ndrive kullananlara,manuel olarak harita guncellemesi yapmayi deneyen varmi?
  • ndrive da yeni harita çıkmadı hala 2009.09 var.(bir-iki haftadır bakmıyorum, ama pek yeni harita çıkacak gibi de durmuyor )
    quote:

Orijinalden alıntı: DaRkFoX

Sorum cep telefonunda ndrive kullananlara,manuel olarak harita guncellemesi yapmayi deneyen varmi?
  • Ben her ikisinide kullandım. İlk olarak Ndrive tercih etmiştim. Sonra meraktan IGO'ya döndüm.

Ndrive 2009.09 haritalıydı ve maalesef güncelleme çıkmadı uzun zamandır.
    IGO 2010.07 haritalı.

İyiki dönmüşüm. IGO daha fonksiyonel , görselliği daha güçlü.
    Ancak çok ama çok kötü bir yanı seslendirme anonsları "internetten bulup indirdiklerim dahil" çok çok çok kötü. Ndrive'ın ses anonsları daha iyiydi.

1- Igo'da tema değiştirilebiliyor +1 puan.
    2- Görsellik daha güzel +1 puan
    3- Aracı çalıştırdığınız andan itibaren gezinti süresi, mesafesi , ortala hız, minimum hız, maksimum hız vs gibi bilgileri sunan
    ayrı bir yol bilgisayarı ekranı var. +2 puan
    4- Arazi görünümü, görünüm yükseklikleri ve görünüm açısı özelleştirilebiliyor. +2 puan
    5- Büyük şehirlerde 3 boyutlu binalar mevcut. +2 puan
    6- Arazinin coğrafi özelliklerini dağlar tepeler vs. 3 boyutlu olarak görebiliyoruz.

7- 2010.07 haritası daha detaylı . Ndrive'da Merzifon'da 2 -3 tane ana cadde görebiliyorduk, 2010.07 versiyon haritada Merzifondaki tüm sokaklar, site adları , POI'ler mevcut. Mahalle aralarındaki bakkal ve büfeler bile var. +2 puan

8- Bizim işyerimiz caddenin göbeğinde olmasına rağmen POI'ler arasında yok. -10 puan
  • 5 dolara google play dan n life indirdim. Kullanım kolay en büyük eksiği alternatif rota üretmiyor hızlı, kısa vs.
  • atlantikbeyaz A kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyle alternatif rota özelliği (NLife için) eklendiği söyleniyor; denemedim henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 5 Şubat 2014; 7:47:18 >
  • konu eski ama acarımın navigasyon cihazının orjinalinde ndrive varmıs ancak silinmiş mi nolduysa calısmıyor ndrive arac için full versiyon nereden yukleyebilirim acaba yardımcı olabilecek var mıdır ?

• bosverbe kullanıcısına yanıt

NDrive (gpspower.net)

buradan arama yapabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.